Skocz do zawartości
Patricko

Knack

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja tam widzę spadki fps'ów czy po prostu na moim kompie ytb dziwnie chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu ta gra nie wywoluje wiekszych emocji, zapowiada sie swietnie, do tego jak Cerny nad tym czuwa to technicznie gra powinna wymiatac.. ciagle slyszalem narzekania ze po ps2 nadszedl czas fpsow, a teraz jak zapowiada sie fajna przygodowka to nagle wszyscy placza ze nie ma jakiegos mocnego fpsa na launch konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bardzo fajnie i wydaje mi się że może wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie KNACK to jedna z najlepiej zapowiadających się gier na start PS4. :) Świetny design, po filmikach można wywnioskować ciekawy i wciągający gameplay. Zastanawiam się czy warto jednak zakupić KNACK na start za 249zł czy lepiej zainwestować w tytuł z rozbudowanym multi ,bo mam zamiar wziąć jedną grę nastawioną na multi(BF4,KILLZONE,COD : GHOST) i jedną na single(KNACK ,ACIV : BLACK FLAG, WATCH_DOGS). Ciężka sprawa ,ale wolę mieć wybór ,niż jego brak. :) Też mnie dziwi małe zainteresowanie się tym tytułem i obawiam się ,że za dobrze się nie sprzeda mając taką konkurencję ,ale liczę że się pozytywnie zaskoczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na grę. Boli ale mało detali to wszytko wygląda bardzo sterylnie. Taki ratchet na ps3 wciąga noskiem ilością detali baa sama grafika to też ratchet niema się czego wstydzić. No i coś czuję że tu będzie za mało platformówki w platformówce zero jakichkolwiek etapów skakanych tylko sama walka. Za 249 zł nigdy w życiu bym tego nie wziął ale gierkę na bank muszę przejść. Takie gry to esencja konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna gierka, warta zainteresowania, lecz 250zł to trochę za dużo jak na to;P Za jakieś 150 może wyrwę po premierze.

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Knack będzie wydany w polsce na premierę konsoli 29listopada w polskiej wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to w zasadzie najlepsza gra na premierę do tego niemal platformówka co jeszcze bardziej cieszy bo to nowe IP w klimatach platformerów. Boli ale wygląd gry. Graficznie jest bardzo dobrze ale szegółowość i ilość detali to leciwy ratchet ma więcej sam świat ratcheta desiegnersko to wciąga Knacka. Ale nie zmienia to sytuacji że to najlepsza gra na premierę nowej konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tej gry jako tytułu AAA za który mógłbym zapłacić 250zł... Bardziej jako idealną gierką do PS+, albo za przynajmniej 100 złociszy mniej. Co nie zmienia faktu, że z chęcią bym w takiego platformera pograł, tym bardziej że ten gatunek w moim przypadku był niejako odłożony "na bok" od dłuższego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×