Skocz do zawartości
Patricko

Knack

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Knacka, dziś miałem okazję zasiąść i jestem zachwycony tą gierką, poleciałem ze 4h jednym ciągiem i się zastanawiam skąd tyle jadu w recenzjach się polało na tą gierkę. Jak dla mnie czuć klimat crasha tutaj, nawet muza w lesie jest zbliżona. Wciąga jak cholera i do tego wygląda świetnie, jak ktoś gada że spokojnie by poszło na ps3 to ja się pytam "czy matka wie że ćpiesz ??".

Poziomy w lodowych jaskiniach albo w podziemiach kopalni co chwila powodowały u mnie opad szczeny. Poziom trudności też nie jest jakiś straszny, jadę na medium i raczej bezproblemowo się przedzieram. Na chwilę obecną mam tylko dwa zastrzeżenia, mogłoby być więcej elementów platformowych i głos knack mógłby być inny bo ten brzmi jakoś dziwnie. Polecam każdemu kto ma dosyć zabawy w wojnę i chce się przed czymś zrelaksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos Knacka się zmienia razem ze wzrostem.

Poziom trudności jest adekwatny do wyboru.

Jak dasz na najtrudniejszy to będziesz planował strategię każdego uderzenia i uniku.

Włącz sobie drugiego gracza na chwilę. Dla mnie to jest świetne w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Localny CO-Op tak jak napisał kolega, ale fajnie zorbiony. Druga osoba może równie dobrze pomagac jak i przeszkadzać ... wbić się w każdej chwili na ile chce i ginąc ile chce. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Knacka, i tak jak pisałem - jestem zdumiony skąd się wzięło tyle negatywnych opinii na temat tej gry. Jako platformówka jest rewelacyjna i świetnie spełnia swoje zadanie, jakby poprawić parę drobnostek to mógłbym spokojnie wystawić jej mocną ósemkę. Może recenzenci spodziewali się po platformówce głębokich i mistycznych przeżyć ??. Bardzo dobra gierka ze świetną grafiką (poziom z lawą w jaskini urywa dupę ) i sterowaniem żywcem wyjętym z crasha. Myślę że dużo złego tej grze zrobiło prezentowanie jej poziomami w mieście bo to generalnie był chyba jej najsłabszy moment. Poza tym super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją kupować, ale poczekam jak wyjdzie w plusie :D myślę, że nastąpi to w najbliższych miesiącach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po pierwszym przejściu tej gry również są niezrozumiałe tak słabe oceny i ogólne narzekanie. Grało mi się naprawdę przyjemnie i po pierwszym przejściu jest jest mnóstwo rzeczy do zrobienia w tej grze. Naprawdę bardzo przyjemna i wciągająca gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie w plusie to na pewno bede ja calakowal !
Teraz ja szybko pogonilem po przejsciu by nie stracic duzo kasy a tak to wyszlo mi, ze za knacka zaplacilem 3zl ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co mają platynę, jak przeszadłem grę na hardzie i chce ją teraz odpalić na tym najwyższym poziomie to jak to zrobić aby zachować dotychczas zdobyte gadżety i kryształy? Jak dam nowa gra to wszystko mi się skasuje i będę musiał zbierać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dochodzisz od końca, i dajesz "Kontynuuj". Gra odpala od początku z zachowaniem przedmiotów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok ale ja nie chce grać jeszcze raz hard tylko ten najwyzszy very hard z wszystkimi dodatkami, które mam. Bo jak daję kontynuuj to znowu mam ten sam poziom co już przechodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak się nie da.

Albo zmieniasz poziom i tracisz wszystko (poza odblokowanymi postaciami) albo jedziesz jeszcze raz na tym samym poziomie. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyli pozostaje mi jechać jeszcze raz i zbierać kryształy. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Jeżeli farmisz coś konkretnego to możesz przy otwarciu skrzyni zamiast akceptować to zamykać grę i powtarzać skrzynię (od początku etapu) aż znajdziesz to czego szukałeś ;)

Na najwyższym poziomie polecam grać diamentowym Knackiem, a i tak gra jest zbudowana tak, że jesteś często na hita :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłem sceptyczny do tej Gry ale jak zagrałem to polubiłem(już ją 4 razy przebyłem i w weekend jadę 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz, mi się gra spodobała i sam się zastanawiam dlaczego miała, aż tak słabe recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Poszukuję gry dla córki 8-latki. W gry nie gra prawie w ogóle ani na kompie ani na konsoli, woli stajnie i swojego konia :) Jednak jak czasami ją najdzie ochota to chciałbym aby coś miała do gry co da jej nieco zabawy. Myślałem o LBP 3, ale w dwójkę na PS3 specjalnie nie grała więc czy Knack będzie ok? A może coś innego? Oczywiście w Knacka będziemy grać coopa :)

Pozdrawiam!

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knack to raczej słaby platformer z ciężko dającym się polubić głównym bohaterem, ogólnie gra mocno średnia. Ze swojej strony zaproponowałbym raymana, od strony wizualnej, a także wykreowanego świata jest lata świetlne przed knackiem. Minus jest taki że w dalszych etapach wymaga już trochę skilla ale można też pykać w co-opie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knack to raczej słaby platformer z ciężko dającym się polubić głównym bohaterem, ogólnie gra mocno średnia. Ze swojej strony zaproponowałbym raymana, od strony wizualnej, a także wykreowanego świata jest lata świetlne przed knackiem. Minus jest taki że w dalszych etapach wymaga już trochę skilla ale można też pykać w co-opie.

A Knack nie wymaga skilla? Późniejsze etapy też dają w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja tam problemów z Knackiem nie miałem, a w Raymanie przy niektórych poziomach (szczególnie najazdach i Living dead party) zdarzyło mi się siarczyście przekląć.  Poza tym z tego co pamiętam w Knacku jest poziom trudności do wyboru, w Rayu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Raymana na YT, wygląda pięknie, ale brak poziomów trudności to wielka wada niestety. Moja córka nie ma "skilla" wiec pewnie wybiorę Knacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knack to zawodowa gierka. Nie słuchaj starych koni, którzy mówią za dzieci czy można polubić głównego bohatera czy nie. Mój wówczas 9 letni syn bawił się przy grze wyjątkowo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×