Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jeśli kupię używaną fifke 14 na allegro to kod do gry online nie będzie mi potrzebny? :)

jak nie będziesz grał w sieci to paszport ci nie będzie potrzebny.

jak bedziesz chciał grac w sieci to dostaniesz przepustke darmową na 7 dni potem tylko z cpu i kolegami na fotelu obok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się 14 od 13? W 14 główki są przypakowane, a co było w 13? Tempo w której części szybsze? Wyprzedaje gry na ps3, ale jakąś piłkę warto mieć w razie co:-) czy może najlepiej poczekać na 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 13 to pace 14 gra głową. ale tak to odgrzewany kotlet :) poczekaj na 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już CI się nie opłaca kupować, za dwa miechy "nowa" gra będzie. Mi się osobiście o wiele lepiej gra w 14, a na główki też jest sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka !!

Poszukuje kogoś do grania :)

Grywam na pełnym manualu, lubię grać drużynami 3/2* (tu jest niesamowity potencjał)

A w sezonach w ogóle nie idzie złapać kogoś do takich druzyn.

Mam już dość grania 4,5/5* przeciwko Ronaldom Ibrom etc...

Może ktoś ma ochotę na sparing z Widzewem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również gram full manual i chętnie pogram z rodakami, także można mnie dodawać do znajomych :) Mogę grać drużynami z różnymi gwiazdami, nie ma dla mnie różnicy :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę. Do platyny brakuje mi jedynie trofeum za wygraną w sezonach wirtualnych klubów. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetnie :) to MSC dodaj mnie do znajomych.

W piątek mam wolny dzień moglibyśmy zagrać parę meczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może na jakiej podstawie przydzielany są miejsca w Najlepszej 100 w sezonach? Pytam, bo nie wiedzieć czemu znalazłem się tam na 13. miejscu i jakiś typ już mnie wyzwał na pojedynek z tego względu, a ja nie rozumiem w ogóle dlaczego się tam znalazłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę ktoś z was pomóc w trofeach online (sezony współpracy i sezony wirtualnych klubów)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam takie pytanie koledzy otoz gram w kariere klubem fc ingolstadt a on ma dostepne dwa stroje ,czy jest mozliwosc zdobyc trzeci stroj? jesli tak to jak bo nie mam pojecia .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem dzieki:) widzalem filmiki yotube z patchem ktory z pucharu mistrzow robi prawdziwa lige mistrzow da sie takie cos wgrac na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to się takich strzeliło :D

Szacun na dzielni wśród gimbazy uzywajacej gliczy murowany..
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu meczu trzeba się cofnąć obrońcą lub ustawić superdefensywe. Ja od dawna nie straciłem tak bramki a niektórzy próbują tak kilkanaście razy na mecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu meczu trzeba się cofnąć obrońcą lub ustawić superdefensywe. Ja od dawna nie straciłem tak bramki a niektórzy próbują tak kilkanaście razy na mecz.

Otóż to. Ja takich nie tracę prawie wcale. W UT straciłem ale tam to całkowita padaka jest Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W menu podczas meczu masz formacje do wyboru. Czy jest możliwość w czasie meczu (bez zatrzymywania meczu) zmienić formacje? Np. Gram od początku 3-5-2 i w czasie meczu chce przejść na 4-4-2. Jeśli jest taka możliwość jak to zrobić?

 

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×