Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

To aż tak źle z tą nową fifą??? :biggrin:

Jaak co roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacie linki do filmikow instruktarzowych jak grac w Fifa 14? Jestem noobem i chce poznac dobrze ta gre zanim zaczne online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy FIFA14 ktora jest teraz w okazyjcej cenie na PS Store w cenie 119 zl jest w polskiej wersji jezykowej, bo nigdzie nie moge znalesc takiej informacji, a najbardzie zalezy mi wlasnie na tym aby miec polski komentarz Wlodka i Darka :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy FIFA14 ktora jest teraz w okazyjcej cenie na PS Store w cenie 119 zl jest w polskiej wersji jezykowej, bo nigdzie nie moge znalesc takiej informacji, a najbardzie zalezy mi wlasnie na tym aby miec polski komentarz Wlodka i Darka :):) :):)

TAK, jest 100% PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) w takim razie kupuje. Aczkolwiek dziwne ze nie jest napisane ze gra z polskim dubbingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) w takim razie kupuje. Aczkolwiek dziwne ze nie jest napisane ze gra z polskim dubbingiem

I jak kupiłeś?Jest wersja PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z dźwiękiem w fifie, mianowicie podczas areny, przeglądania menu i ładowania meczu nie gra mi żadna muzyczka....nic nie ruszałem i już tak mam od paru dni...:( komentarz w meczu jest normalnie, ktoś wie o co biega?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Sprawa jest o tyle poważna że poniosłem straty w postacie rozwalenia 2 padow do ps3 (1 orginalny + 1 podroba).Jednak do dnia wczorajszego nic to nie zmeinilo

 

Chodzi mi o taka sprawe

 

Jestem w ldze online na ps3 Fifa 14 oczywiscie i myslalem ze ten problem sam rozwiaze jednak nic z tego wczorajsze mecze po 0-4 ,0-5 rozwialy moje wątpliwosci ze nei wiem dalej oco kaman a fiffke mam od konca pazdziernika.

 

Chodzi mi o jedna sprawe obronna.Moi zawodnicy staoja jak kołki w obronie nic nie podbiegaja do rywala stokja na swoich nominalnych pozycjach nawet jak napastnik biegie do pola karnego w porownaniu do przeciwnika,ktory jak ledwo mam piłkę to podbiega 2 i mi ją od razu zabiera.

Obojętnie jaka formacja bym gral czy 4-3-3 czy 4-3-1-2 byle jaka dalej jest tak samo.Ustawialem rowneiz walsne tatkyki próbowałem "suwakiem" i dawalem nawet wszystko na 100 wszędzie i to jednak nic nie dało.Przeciwnik inaczej całkiem gra 2 góra 3 podania i akcja na bamkę leci czy to skrzydłem czy srodkiem.Moi zawodnicy jakby stali byli zaspani podania też krrotkie ledwo ledwo co dochodza do kolegi z druzyny i nie wiem jak mam to poprawic.Dojsc do strzalu na bamke nie potrafie a pytam sie jednego czy 2 gracza oco chodzi to udaje ze nic nie widzi,a mnie szlak roznosi

Jakby ktoś wiedzial i przetlumaczyl mi na chlopski rozum.

 

Proszę a nawet błagam o pomoc 

Fifa jest grą arcade. Dlatego będziesz dziewił się gwałtownym spadkom formy, niewytłumaczalnie idiotycznym zagraniom swoich zawodników, ich nieporadnością, niefrasobliwością, brakiem z ich strony zainteresowania piłką, niedokładnością podań i strzałów lub... będziesz zaskoczony i niepewny, gdy podając do konkretnego zawodnika piłka będzie zmierzać do innego będącego w jego pobliżu, ale nigdy do niego nie dotrze lecz zostanie przejęta przez przeciwnika. 

Zrobiłeś sobie gniotka? Nasz kolega w temacie o FUT polecał. Jeśli nie, to zrób pośpiesznie  :P

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o momentum, seriach itd, może i coś w tym jest, ale w takim razie jakim cudem są gracze, którzy mają imponujące staty w sezonach ?, ktoś mi to wytłumaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o momentum, seriach itd, może i coś w tym jest, ale w takim razie jakim cudem są gracze, którzy mają imponujące staty w sezonach ?, ktoś mi to wytłumaczy ?

Bo umiejętnie korzystają właśnie z tych handicapów, momentum, odpowiedni dobór drużyn, strojów, beznadziejna gra w deszczu, L1+ :triangle:  i np. Ronaldo, albo wrzutki + Ibrahimović.

Oczywiście umiejętności także :)

 

Niestety Fifa to arcadówka i wszystko się może zdarzyć... :whistling:

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, dlaczego nie mogę zaliczyć trofeum:

-Challenging

 

Zaliczam "zadanie", czyli "match day". Wygrywam z zespołem na poziomie kl. światowej, a następnie wychodzę do menu i trofeum nie wpada.

Jest ktoś w stanie powiedzieć mi w czym tkwi tajemnica?

 

Już nie ważne. Doczytałem informacje, że trzeba wygrać 2:0, a ja wygrałem 2:1.

Edytowane przez BUTCHER991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie "lagi" jak gracie w tryb kariery? Czasem tak ścina w tym trybie,że masakra. Konsole już nie wytrzymują? Aż tak bardzo wymagająca jest Kariera? 

 

Ja też tak mam. Nie zawsze, ale czasami się przymula na maksa, szczególnie podczas okienka transferowego. Masakra jest też zmiana zawodnika w Zarządzaniu zespołem i nawet zmiana jęyzka nie pomagą. Nie rozumiem jak można tak zrobić grę i wołać za to tyle kasy.

 

Błąd miałem też taki, że zakończyłem mecz w karierze i się po meczu gra zawiesiła. Na szczęście jest tak, że mecz zalicza i zaczynamy od momentu jego skończenia.

 

Co błędu w rozgrywce to miałem też tak, że podaję do zawodnika a on kompletnie stoi i nic nie robi. Nieraz mają zawodnicy takie zawiasy i uważam to za błąd gry.

 

Większość gram w kariere, ale czasami pogram też online. Z kompem gram na klasie światowej i jak zacząłem grać online to nieźle mi szło i przechodząc, co ligę wyżej (na razie do 4 doszedłem) to myślałem, że poziom graczy będzie coraz wyższy a tutaj się zawiodłem i to bardzo.

 

Ja lubie grać kombinacyjnie, poklepać, zagrać piłkę po ziemie na dobieg, nieraz górną; no praktycznie wszystko, co można zrobić w piłcę. Znalałzem do tego fajne ustawienie, które jest na YT u gościa pod nickiem Fifa Custom Tactics - koleś zajebiste taktyki daje na dużo zespołów i jak się je ogarnie to można na prawdę fajne meczyki rozgrywać.

 

W online natomiast z tego, co zauważyłem to ludzie jadą schematami. Piłka do Ronaldo, Zlatana i oni już coś zrobią albo gra skrzydłem i wrzuta. I kolesie potrafią tak grać cały mecz czyli ciągle to samo samo samo. Zawsze ich pytam czy takie gra sprawia im przyjemność to odpowiedzi nie dostałem. Fifa pokazałem tym, że zrobiła grę dla debili, który nie potrafią sami wymyśleć żadnej akcji tylko idą na łatwiznę. To smutne, że coraz głupsze mamy społeczeństwo.

 

Oczywiście wiele razy im wychodzi, ale też jak masz "dzień" to nawet oni nie mogą nic zrobić.

 

Bardzo irytujące jest też to, że nadal nie został rozwiązany problem sytuacji, że gracz może sobie podawać piłkę między bramkarzem-obrońcami i nic nie mogę zrobić. Miałem taką sytuacje, że koleś wygrywał 1-0 dostał czerwoną pod koniec 1 połowy a drugą połowę całą napieprzał piłkę między bramkarz-obrońcy. Można coś z tym zrobić? Chętnie poczytam sugestię. Rzadko takie cwaniaki się zdarzają ale czasami się trafi na takiego.

 

Ogólnie jak ją kupiłem to na początku się wkurzałem na maksa bo ciężko się grało, wiele rzeczy nie rozumiałem i wiele rzeczy mi nie wychodziło i irytowało. Po paru miesiącach gry teraz gra mi się bardzo dobrze choć nieraz potrafi Fifa zirytować swoim niedopracowaniem ale ogólnie jeśli ktoś ma pomysł na grę, dobrze dobraną taktykę, formację to będzie mu się fajnie grało.

 

Dobra taktyka i formacja to znaczy wymyślona i dostosowana do siebie a nie branie od Fify co ja osobiście uważam, że słabę. Lepiej poszukać w necie albo samemu kombinować i zmieniać. Jeśli tego nie umiesz to irytuj się dalej a robisz to dlatego bo jesteś zbyt leniwy aby wyjść ponad poziom frustratów którzy zwalają wszystko na fifę bo tak jest najprościej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o momentum, seriach itd, może i coś w tym jest, ale w takim razie jakim cudem są gracze, którzy mają imponujące staty w sezonach ?, ktoś mi to wytłumaczy ?

Jedni to mają drudzy nie, zresztą całe to momentum można oszukać i ograniczyć. To nie jest tak że jesteś całkowicie skazany na porażkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, jak jestes mega ogarem, rozumiesz troche mechanike, ogarniasz gameplay ze skillami to zawsze cos Ci z banki wpadnie, moze jakis karny wyludzisz albo wejdzie longshot w okno.
Gorzej maja takie sredniaki jak ja, wypluja sie na 4x 100% sytuacjach gdzie nie trafie nic a potem przeciwnik wrzuci balona na pole karne i dostalem gwozdzia prosto z czola i przegram mecz 1;0

przy strzalach 128-1 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ktoś chętny do spółki na zakup Fifa14 na ps3 z PSS w aktualnej promocji za 119? Wychodzi po 59,50. Dla mnie obojętne czy będę kupującym czy sprzedajacym. Płatność w każdym przypadku najchętniej połowa (29.75) przed a druga połowa po transakcji przekazania danych z kontem na którym gra została zakupiona. Tylko dwa sloty i nie chce kupić/sprzedać przez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już piszemy o zonkach i fantastycznej fifie i jej "mechanice" to wczoraj przeciwnik dostał fajnego karnego.

Otóż poszła wrzutka i mój bramkarz wyłapał piłkę na 5 metrze, zawodnicy wybiegają z pola karnego a ja szykuję się do wykopu, a tu kolo aktywnym zawodnikiem wpada na mojego obrońcę a sędzia gwiżdże karnego...no i co Panowie na taki zonk we wspaniałej grze bez momentum i skryptów oraz tzw ogólnego dziadostwa? Wiarę w ludzi przywrócił mi tylko przeciwnik, który wywalił karnego ewidentnie specjalnie w kosmos i potem w przerwie napisał ze takiego prezentu nie mógł przyjąc. Mecz przegrał ale zachował się jak należy. Nienawidzę tej gry, ale gram jak nałogowiec...to silniejsze niestety, czasem też wygrywam mecze i szkoda mi przeciwników bo widzę co się wyprawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ktoś chętny do spółki na zakup Fifa14 na ps3 z PSS w aktualnej promocji za 119? Wychodzi po 59,50. Dla mnie obojętne czy będę kupującym czy sprzedajacym. Płatność w każdym przypadku najchętniej połowa (29.75) przed a druga połowa po transakcji przekazania danych z kontem na którym gra została zakupiona. Tylko dwa sloty i nie chce kupić/sprzedać przez allegro.

A ta fifka jest w polskiej wersji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, polska wersja. Gdzies ktos potwierdzal na forum juz to. Jak bede mial chwile to znajde.

No masz na poprzedniej stronie jest o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fifa rozegrałem już bardzo dużo meczy,14-stkę uznaje za najgorszą od lat!!! (chociaż gram wciąż w FUTa na PS3 i męczę się między 3 a 4 ligą) Dlaczego uważam najnowszą fifę za gniota?

-Wchodzi zdecydowanie za dużo główek przy dośrodkowaniach i rożnych,dużo łatwiej strzelić głową niz nogą a przecież to miała być piłka nożna.

-Obrońcy zachowują się jak debile szczególnie przy wspomnianych dośrodkowaniach.

-Bardzo dużo słupków i poprzeczek.

-Sędzia przerywa mecz lub połowę gdy idzie kontra lub nawet przy strzale.

-B wolne tempo gry,zawodnicy zbierają się do strzałów i podań bardzo długo.

-Piłka wpada do bramki b.często po rykoszetach,dobitkach i wielu przypadkowych sytuacjach a jak jest czysta 100% sytuacja to często broni bramkarz lub strzał jest niecelny

-Zawodnicy nie wychodzą w tempo co powoduje mnóstwo spalonych.

-Kosmiczne pierwsze i ostatnie minuty(sekundy) meczy.

Wystaczyło ulepszyć 13-stkę i by było super a tak to EA spieprzyło totalnie tą fajną serię.Nie wiem czy ktoś testował tą grę przed wydaniem.Czuje sie oszukany w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem pomimo przestróg :) bramki z głów lecą jak z hurtowni.

 

Przeszukałem temat, ale oprócz szczerych bluzgów na gre nie znalazłem tego co chciałem - polecicie jakieś linki do dobrych poradników na jutube? od podstaw.

 

Panie też oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problem by się zalogować na serwer? Jeszcze parę dni temu spokojnie się wszystko logowało, grałem online i w FUT, a dziś nie mogę się zalogować. Pisze "nie możemy przesłać twojej aktywności na serwery FAC FC". Czy coś się dzieje? Jakieś przerwy na serwerach, czy co? Wcześniej nawet jak nie mogłem się zalogować to przez chwilę tam  "myślał" i nawet jak się raz nie udało to po chwili już się zalogował. A teraz jak daję start to nawet sekunda nie mija a on mnie wywala i pokazuje ten komunikat. Czym to jest spowodowane? Miał już ktoś taki przypadek? Próbowałem tam skasować wszystkie dane i odpalić na nowo, ale nic się nie zmieniło. Na starcie nie mogę się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była chyba przerwa w dostępie do usługi psn wiec to pewnie dlatego chyba jakoś dziś po południu bedzie ok :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była chyba przerwa w dostępie do usługi psn wiec to pewnie dlatego chyba jakoś dziś po południu bedzie ok :-)

Wiem że tego dnia była przerwa, ale chyba od 17, a ja miałem problemy z połączeniem z rana od 9 i to tylko z serwerami fifa bo psn działał. Teraz się poprawiło, ale np wywala mnie co chwila z FUT. Wejdę cos porobię i dostaję komunikat, że błąd połączenia z fifa ultimate team 14 zostanę zaraz pokierowany do menu głównego. Albo lepiej, pozwala mi rozegrać cały mecz, po czym wyskakuje ten sam komunikat i wszystko stracone. Z czego to wynika? Bo mnie już szlag trafia, na 10-12 rozegranych meczy tylko 3 mi sklasyfikowało bo reszta kończyła się tym komunikatem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tego dnia była przerwa, ale chyba od 17, a ja miałem problemy z połączeniem z rana od 9 i to tylko z serwerami fifa bo psn działał. Teraz się poprawiło, ale np wywala mnie co chwila z FUT. Wejdę cos porobię i dostaję komunikat, że błąd połączenia z fifa ultimate team 14 zostanę zaraz pokierowany do menu głównego. Albo lepiej, pozwala mi rozegrać cały mecz, po czym wyskakuje ten sam komunikat i wszystko stracone. Z czego to wynika? Bo mnie już szlag trafia, na 10-12 rozegranych meczy tylko 3 mi sklasyfikowało bo reszta kończyła się tym komunikatem!

cześć Ja gram codziennie w fut choc po 2-3  mecze wieczorami i wszystko jest ok- wszelkie problemy sie skończyły od kiedy dostałem nowe łacze neta , więc nie jest to problem gry bo odnośnie samej rozgrywki nie mam żadnych problemów , czasem cos rozłaczy ale to raz na 40 meczy. bardziej bym stawiał na stabilność łącza.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To grasz chyba w inną grę od 4 dni serwery działają jak im się chce, masowo wydupia po meczach a dziś.. właśnie padły serwery ea.. znowu. Poczytaj co ludzie piszą na fb fut-a, od ea ofc brak oficjalnej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×