Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem fife 14 i zauważyłem pewne problemy mianowicie tryb kariery zacina się i jeżeli chcemy kogoś podciąć to nie idzie.... robiłem parokrotnie próbe faulu i niesety nie idzie tak łatwo... Macie tak samo??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ladnie skomponowane. Moze nie jest to top, ale ogladalo sie przyjemnie.

racja:) ale nie o tym mowa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe. Otoz jako kompletny nowicjusz dopiero zakupilem swoja pierwsza w zyciu Fife i padlo na 14 Ultimate Edition. Aktywowalem wszystkie kody na paczki druzyn i dostalem je zaraz po uruchomieniu gry. Problem polega w tym ze nie bylem za bardzo rozeznany i chcac zmienic nazwe druzyny usunalem caly klub wlacznie z kartami, monetami, itd.

Moje pytanie brzmi czy moge w jakis sposob uzyc jeszcze raz tych kodow na karty albo je jakos odzyskac? Bo to co dostalem przy zalozeniu nowego klubu ma sie bijakdo tego co mialem wczesniej-same przecietniaki. Gdzie znajduja sie te moje bonusowe paczki?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że EA w przeciwieństwie do Konami szybko łata grę :) Miną tydzień od premiery a już mamy konkretne info że w przyszłym tygodniu będzie ważny patch http://forum.ea.com/uk/posts/list/2630006.page#28406977

 

górne prostopadłe piłki

główki w ataku

finezyjne strzały 

przełączanie się zawodników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksza glupota jest to ze przy autach bardzo czesto zapieprzaja po te pilki, co to jest liga podworkowa? zawodnik nie powinien metra przebiec bo od tego sa podawacze pilek, a ci nawet za banery reklamowe biegaja. Glupota totalna.

 

Wczoraj chcialem przetestowac 2vs2, wybralem trojkat przed meczem, ustawilem w opcjach gosc taki jak moj i sie wlaczylo 1vs1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że EA w przeciwieństwie do Konami szybko łata grę :) Miną tydzień od premiery a już mamy konkretne info że w przyszłym tygodniu będzie ważny patch http://forum.ea.com/uk/posts/list/2630006.page#28406977

 

górne prostopadłe piłki

główki w ataku

finezyjne strzały 

przełączanie się zawodników

Nie liczy sie szybkość działania tylko efektywność. Oczywiście połączenie tych dwóch rzeczy jest najlepszym rozwiązaniem, ale czy realnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksza glupota jest to ze przy autach bardzo czesto zapieprzaja po te pilki, co to jest liga podworkowa? zawodnik nie powinien metra przebiec bo od tego sa podawacze pilek, a ci nawet za banery reklamowe biegaja. Glupota totalna.

bo przy skoku siła powiewu może mu nażelowany fryz popsuć, a poza tym masz rację jak święta krowa mogłaby się o metr ruszyć, przecież jest święta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie rozumiesz.. jest aut pilka odbija sie od bandy i leci prawie na srodek boiska. Zawodnik z lini autowej specjalnie leci paredziesiat metrow zeby ja wziac i wraca na miejsce. I tak sie dzieje parenascie razy na mecz. Widziales kiedys takie rzeczy dajmy na to w meczach LM a nie lidze podworkowej? Rozumiem jak akurat jest obok pilki i przebiegnie te pare metrow, ale jak wczoraj gralem i biegaja gdzies za banerami po pilki i znika zawodnik na 5 sekund to cos nie halo.

 

Zawsze byla cutscenka i pilkarz juz stal przy wyrzucie z autu a tutaj biegaja po ta pilke jakby szaleju sie najedli.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieganie po piłkę piłkarza zza boiska do połowy boiska i z powrotem to mistrzostwo świata. Do tej pory mam polewkę :)))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy sie szybkość działania tylko efektywność. Oczywiście połączenie tych dwóch rzeczy jest najlepszym rozwiązaniem, ale czy realnym?

Lons, zawsze znajdziesz cos pozytywnego tam gdzie Konami wypada po prostu źle. Pes miał premierę 2 tyg temu a patch wyjdzie najprawdopodobniej w listopadzie... W listopadzie to ja kupuję PS 4 i będę grał juz w Fife na next genie... To ze kupilem Pesa w dzień premiery to dlatego ze chciałem właśnie w niego przegrać ten okres do pojawienia sie nowej konsoli ale okazalo się że żółtki moze dopiero naprawia swoją grę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, zawsze znajdziesz cos pozytywnego tam gdzie Konami wypada po prostu źle. Pes miał premierę 2 tyg temu a patch wyjdzie najprawdopodobniej w listopadzie... W listopadzie to ja kupuję PS 4 i będę grał juz w Fife na next genie... To ze kupilem Pesa w dzień premiery to dlatego ze chciałem właśnie w niego przegrać ten okres do pojawienia sie nowej konsoli ale okazalo się że żółtki moze dopiero naprawia swoją grę...

Nic dodac, nic ujac.

Tez kupilem pesa glownie dla 2 ostatnich miesiecy zycia ps3...

Teraz katuje fife14 i nie narzekam.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej już mnie uprzedzili z odpowiedzia :)

Lons, sorry, ale to co napisales jest glupota :biggrin: Szybkosc wydania patcha jest jak najbardziej wazna, dostalismy konkretne info od EA co patch naprawi, a naprawi najwazniejsze rzeczy w tej FIFIE. Konami natomiast pierwsze co podało to info że pracują nad 1000 twarzy(!), bo przeciez na co komu gra online! dopiero w tym tygodniu poinformowali ze w listopadzie (2 miesiace po premierze) wypuszcza latke ktora cos tam naprawi...nie wiadomo co tak na prawde :biggrin: i to jest wlasnie polaczenie efektywnosci i szybkosci Konami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie wirtualnych klubow. Jak najprosciej rozwinac WG? Bo granie meczów w klubie z innymi jest trudnym sposobem. Natomiast gdy porobuje grac w kariere zawodnika to tam mam goscia z overall 65, a nie 75 i chyba tych dwoch gosci to zupelnie co innego... Jest jakiś sposób łatwo rozwinac WG? Wiem, że w poprzednich fifach mozna bylo z kumplem odpalic jakis meczyk i on ci dawal np. strzelac gole, mijac dryblingiem itd... Robic wyzwania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak już wiele razy powtarzałem uwielbiam poczucie humoru i sarkazm Konami są w tym mistrzami... Wcisnęli ludziom bubla w postaci PESa 2014 i teraz zamiast go łatać to wciskają Winning Eleven jako lekarstwo dla wadliwego PESa xD to się nazywa polityka xD Konami przerasta mistrza Activision :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Ostatnio zacząłem grać w Wirtualnych Klubach. Gram na pozycji ŚPO, moja gwiazda ma ovr 82 jak na razie. Potrzebuję wskazówek jak grać na tej pozycji. Gdy gram w klubie ze znajomym ( on na dow a ja ŚPO), jest w miarę ok ale i tak często przegrywamy. Częstym problemem jest odskakiwanie piłki po przyjęciu, czy przy normalnym biegu i naciśnięciu sprintu. Częste tracenie piłki, bo dostaje podanie i od razu ją trace. W meczach towarzyskich jest jeszcze gorzej, jak oddam jeden strzał na mecz to jest cud. Na razie na 30 meczy mam 5 bramek i 4 asysty więc słabiutko... Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze na poczatku kariery nikt nie strzelal po 50 bramek w sezonie;] moze wystarczy potrenowac albo umiejetnosci miec lepsze?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z rzeczami z katalogu EASFC? Kolega podesłał mi kilka z nich jako prezent i większość w grze zaliczyło ale nie dostałem tych przedmiotów, np remis w trybie sezony, znajdź przyszłą gwiazdę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze mi powiedziec  o co chodzi z tymi faulami ? Poprostu kosze goscia a on biegnie dalej.... tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wątpię, że można prosić o szczerość w tym temacie to zaryzykuję pytanie. Kto żałuje, że kupił Fifę 14 mając Fifę 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wątpię, że można prosić o szczerość w tym temacie to zaryzykuję pytanie. Kto żałuje, że kupił Fifę 14 mając Fifę 13?

Ja, gdyby nie T-Mobile to już dawno była by sprzedana. Zmiana oprawy graficznej w menu ,aktualny skład i parę pierdół, jeśli ktoś ma 13 to nie polecam kupować 14. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem to od razu po zagraniu w demo ze 14 to odgrzewany kotlet ale coz, trzeba kupic bo taka kolej rzeczy, czy cos zmienia czy nie i tak ludzie kupia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdyby nie T-Mobile to już dawno była by sprzedana. Zmiana oprawy graficznej w menu ,aktualny skład i parę pierdół, jeśli ktoś ma 13 to nie polecam kupować 14. 

a sezon 2v2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodac, nic ujac. Tez kupilem pesa glownie dla 2 ostatnich miesiecy zycia ps3... Teraz katuje fife14 i nie narzekam.

 

Dla dwóch ostatnich miesięcy życia? Mówisz poważnie czy żartujesz? No chyba nie łykasz tego marketingowego bełkotu, że pojawienie się nowej konsoli na rynku w dniu premiery oznacza śmierć poprzedniczki? To PS4 w porwnaniu do PS3 będzie konsolą przez dobry rok bez życia. Już teraz wiadomo, że nic ciekawego na tę konsolę nie będzie w najbliższym czasie. Są osoby, których kręci wyższa rozdzielczość i samo posiadanie czegoś nowego, ale twierdzenie, że PS3 będzie za 2 miesiące wymarłą konsolą w stosunku do PS4 jest niedorzeczne i pozbawione jakichkolwiek uzasadnień.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×