Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalnie... jest tak nudno. Do tego nieczytelne menu i customizacja wojaka.

Jak juz sie zacznie, to w sumie polega to na kampieniu i tak mozna do usranej smierci bo rzadko kto detonuje bombe... moze inne tryby pzyeia rozgrywke... ale nijak sie to ma z tym co.pokazywali na filmach. Jest kilka fajnych smaczkow tylko co z tego.jak wszystko zazwyczaj rozgrywa sie na przestrzeni 2-3 pomieszczen, wiec patenty i gadzety srednio sie przydaja, bo zazwyczaj opiera sie to na rushowaniu-campieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał.Niestety w początkowej fazie spodziewam sie niezadowolenia większości graczy z tego jak sie w tą grę gra.Trzeba brać pod uwagę że to nie jest (Dzięki Bogu) CoD czy BF.Gra jest w 90% oparta na założeniach współpracy graczy w każdym z zespołów.Jeżeli ktoś biega sam i nie stara sie być blisko swoich kolesi to automatycznie dostanie wpier... albo zginie i poczeka chwile na koniec rundy.Z wyjątkiem przeróżnych błędów do zmiany bym polecił styl poruszania sie żołnierza,w tej grze żołnierz wolniej biega niż w BF'ie idzie :) .Nie mowię że ma biegać jak (BF4) człowiek z silnikiem w tyłku.Tylko zwyczajnie śmiesznie to wyglada jak żołnierz porusza sie tak wolno.Druga sprawa to dziwne celowanie (trzeba docenić fakt że nie odczuwa sie wspomagania celowania :) ) świetna sprawa ale coś z tym celowaniem jest dziwnego,być może kwestia przyzwyczajenia.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ogarnąłem mapkę i mechanikę strzelania (ADHD:Ghost to to nie jest), to grało się całkiem przyjemnie - zwłaszcza jak towarzysze współpracowali, a nie lecięli na pałę. Parę fajnych akcji się udało zrobić - jeden atakuje od frontu jako przynęta, dwóch wskakuje przez okna, a pozostali zjeżdzają poprzez świetlik w dachu i po cichu likwidują kamperów. Ale to tylko jednostkowe przypadki. Cała reszta, to bezsensowne kampienie w 2-3 miejscach (z rozłożoną tarczą - powinni ją zlikwidować/osłabić), albo rushowanie (z użyciem kilku granatów)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasn8e tutaj wyszlo, ze nie jest to gra grywalna w dzisiejszych realiach. Brak headsetow i komunikacji miedzy graczami sprawiaja ze cala rozgrywka mija sie z celem czyli taktycznego podejscia do gry.

.

Widze tu ogromny potencjal przy starciach klanowych - wtedy tak... bedzie to najlepsza pozycja z dostepnych na rynku. Plan, komunikacja i mozna dzialac... a tak to niestety, zamysl dobry tylko nadanie rynku slabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze balans drużyn, a raczej jego brak. Często trafiają się rozgrywki 2vs4, 3vs5. Nawet jak ktoś dołączy, to zwykle jest dorzucany do teamu z większą ilością graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jak pisalem ta gra nie nadaje sie do grania od tak. Wystarczy ze ktos wyjdzie z gry i juz jest lipa. A tego nie da sie w zaden sposob zabezpieczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się świetnie jak jest dobry zespół. Komunikacja zespołowa będzie podstawą. Oby do premiery naprawili matchmaking i serwery, to chyba kupię tę grę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak ktoś by mógł kod do bety, na priva wysłać  z chęcią bym pograł i sprawdził betę bo na darmowy kod od ubi nie ma co liczyć chętnych naprawdę dużo bardzo proszę nawet jak będzie dzień do końca bety też miło przytulę kod od tego zależy decyzja czy kupił bym grę pozdro~~~~!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł mi klucz do Bety dla Plebsów ;-)

 

Edit: Ten klucz to chyba z normalnych zapisów do bety, a nie z tych stronek dzięki którch był gwarantowany dostęp. Jeśli to prawda, to klucz będzie mi nie potrzebny i bedę mógł go odstąpić.

Ale to okaże się jutro :p

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy które jeszcze są do zmiany, to długość rund - 2-3 minuty więcej by się przydało, bo teraz często zamiast jakiegoś w miarę taktycznego działania trzeba bawić się w Rambo, bo zaczyna brakować czasu do wykonania zadania. No i patch który niby miał poprawić matchmaking, chyba jeszcze bardziej go pogorszył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam i kupa... 

 

EDIT: złożyłem preorder i można ściągać betę. Później się anuluje i tyle. 

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na kod chyba nie ma co liczyć no ale cóż może demo jakieś przed remierą się ukaże bo w ubi nie ma co wierzyć/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóżcie preordera na ps store i dostajecie dostęp do bety. Później sobie anulujecie jak się skończy beta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem, ale przy pobieraniu wyskakuje mi błąd i dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zlozylem pre ordera jak poradzil kolega, rozpocząłem pobieranie bety i anulowalem. Jak usypialem ps4 to bylo 150mb, mam nadxieje ze nie wyskoczy zaden błąd ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze, a zaczyna być coraz gorzej. Wywalanie z looby, wywalanie z gry, i trudności ze znalezieniem graczy - można sobie spokojnie zrobić kawę, siku, przeczytać Fakta, zjeść śniadanie, i jak dobrze pójdzie to po kilku/nastu minutach zagramy (pingi mam w okolicach ~40-50ms wegług gry). Oczywiście matchmaking dalej działa "znakomicie", i gramy w dobrze zbilansowanych składach 3vs5, 2vs4, 1vs3. Jak trafimy na normalnych (a nie KSA, niemieckich gimbusów przed mutacją głosu, złośliwie walących headshota członkom swojego teamu, Rambo z ADHD) graczy, to można nawet przeprowadzić jakieś ciekawe akcje (o ile czasu wystarczy - zwykle niestety zaczyna go brakować), w innym wypadku rozgrywka ogranicza się do: (atakujący) pojeździj samochodzikiem, znajdź bombę, rozwal kilka barykad, wrzuć parę granatów aby ogłuszyć kamperów, zabij kamperów, pif-paf i koniec meczu... (broniący) barykada, drut, pif-paf do samochodzików atakujących, osłona, kampa, kampa, kampa, pif-paf do atakujących i koniec meczu. I tak w kółko. Loadingi, wybór respa i customizacja postaci trwa dłużej niż faktyczna rozgrywka. Niby dostajemy spory wybór broni i wyposażenia dodatkowego, ale na dobrą sprawę wystarczyłoby ich kilka: shotgun, ze dwa karabiny, tarcza i granaty, reszta pełni tylko rolę jakiegoś zapychacza, bo i tak mało kto je wybiera, nie mówiąc już o customizacji broni, która przy tak szybkiej rozgrywce nie ma żadnego sensu...

Jak to kolega wyżej napisał, gra idealnie nadaje się do gry ze znajomymi, do jakiś rozgrywek klanowych/drużynowych - grajać z randomami, może być różnie. Takie CounterStrikowe Destiny ;) I byłoby lepiej, gdyby była w formie F2P z mikropłatnościami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna gra, grafika jest ok , ekstra że jak się pociągnie serię przez pokój to kule niszczą wszystko na swojej drodze , poczytałem trochę na blogu ubi o funkcjach operatorów to jest tego trochę i fajnie można to wykorzystać , narazie problem stanowi dla mnie gościu z tarczą bo przy jednym granacie odłamkowym ciężko 2 takich ubić , wogóle nie wiem jak te dodatkowe funkcje odblokować jak np. barykadowanie ścian metalową zasłoną albo czujnik pulsu przez ściany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa ta beta? Bo do tej pory nie otrzymalem kodu. Zarejestrowalem kod otrzymany na stronie uPlay i mialem dostac nastepnego maila jak juz sie zaczną beta testy, a tu skrzynka nadal pusta z mailem od nich.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm co do rozgrywki dzisiaj testuje dalej, na razie ot co to mecz trwa krócej jak jego ładowanie, nie ma w tej grze dynamiki choć na swój sposób ma to swój urok bo to nie żaden kall of djuty, fajnie że się da wszystko zniszczyć w późniejszych etapach może być ciekawie bo możliwości rosną ataku jak i obrony grać z oszołomami się nie da z innych krajów, gdyby ta beta była dopieszczona pod względem szukania ludzi do gry itp to byłoby super, co do strzelania recoil ok ogólnie jak się gra ma się wrażenia małej symulacji, gdyby na ps4 byłby cs go tak wątpię aby ktoś się tym zainteresował a tak narazie jest to jedyna gra która celuje w deseń anty vs terror.

 

Dzisiaj testuję cały dzień jak ktoś chce pograć razem i spróbować jak to by działało w zgranej drużynie  mój psn szymik24  uzbieramy 5 osób i starczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka, po testach... dzisiaj gra się sypnęła na godzinę raz połączyło i też trwało to z 4 min szkoda ubi kolejny raz pokazało jakie to gry tworzy i na jakim etapie jest beta ja bym tego betą nie nazwał o ile wczoraj dało się grać choć super nie było bo statystycznie 1 raz na 5 gier łączyło to dzisiaj w ogóle szkoda zmarnowany potencjał gdzie w takiej grze online musi być dopięty na ostatni guzik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla ciebie kolego bo chyba nie rozumiesz na czym polegają beta testy :)

 

"Beta tester – osoba, która przed wydaniem oprogramowania komputerowego testuje jego jakość, wydajność oraz stabilność na wersji beta. Pomaga producentom oprogramowania poprzez składanie raportów z testowania."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×