Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

1,470

Birthday

09/10/1991

Last visited


Joined

 1. Wszebor

  Call of Duty: Modern Warfare

  Tabcio ci opowie o helikopterze który go zabił gdy był w środku budynku :-P Kod do bety daje też skórkę Capitana Price'a w trybie Blackout w BO4 czy tylko dostęp do samej bety, a na skórkę jest odzielny kod? Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 2. Wszebor

  Call of Duty: Modern Warfare

  Mam tam konto. Specjalnie założyłem dla jakiejś bety. Zaraz obadam sprawę. Edit: pobieram. Zastanawia mnie tylko czy będę mógł grać w zamkniętą betę czy będzie potrzebny klucz, bo w nazwie mam "Open Beta".
 3. Wszebor

  Call of Duty: Modern Warfare

  Gdzie zamawiałeś grę? Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 4. Wszebor

  Call of Duty: Modern Warfare

  Dostaliście już kody na betę ? Podobno serwery mają już jutro działać, a od dzisiaj można pobierać grę. Edit: grę zamówiłem 8 września w x-komie i jak na razie nie mam żadnego kodu.
 5. Wszebor

  Dyskusje ogólne

  Czytałem, że odświeżona jedynka ma chodzić na silniku drugiej części. Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 6. Wszebor

  Dyskusje ogólne

  Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 7. Wszebor

  Dyskusje ogólne

  Jutro gry ze SNESa trafią na Switcha :-D Super Mario World here I come! Star Wars Jedi Knight II ma być na Switcha? Dżyzas Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 8. Wszebor

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  W takiej konfiguracji nie będzie działać ? Konsola(hdmi) ----> (hdmi)TV(hdmi2.1 eARC) ----> (hdmi2.0 eARC)Amplituner Jak czytałem o twoim amplitunerze to port ARC wspiera eARC. Więc na chłopski rozum powinno wszystko działać.
 9. Wszebor

  Na żywo

  Z jakiego koncertu są te fotki? Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 10. Wszebor

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Nie będzie wspierał po ARC który obsługuje DTS maksymalnie. eARC które będzie posiadało HDMI 2.1 wspiera wymienione w poście formaty i powinno wszystko działać. Słowo klucz, "powinno" :-P Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 11. Wszebor

  War World Z

  Nowy patch dzisiaj wjechał: Zapowiada się dobrze. Zaraz odpalam :-P Edit: i właśnie zrobiłem ostatni epizod 3-2 na poziomie 6/6 czaszek. Snajperka wpadła. Można platynować grę do końca ;-)
 12. Wszebor

  War World Z

  Wpadło wczoraj trofeum za zrobienie wszystkich misji na poziomie 5/6 czaszek. Jak zrobię Epizod Moskwa 3-2 na poziomie 6/6 poziomie czaszek, to wszystkie misje będę miał zrobione na tym poziomie i wpadnie snajperka. Wszystko grane z randomami. Poziom konta ~230. Zostały 3 trofiki: ukończenie 100 misji pve, wykupienie wszystkich broni, wykupienie wszystkiego.
 13. Wszebor

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  Jak nie dźwignie ( a na bank nie dźwignie ), to zawsze będziesz mógł podłączyć po eARC. Zamiast: Konsola -> Amplituner -> TV to Konsola -> TV -> Amplituner eARC wspiera Dolby Atmos, DTS:X, DTS-HD MA i Dolby TrueHD Jak czytam o twoim Denonie to wspiera eARC. Edit: Fajna sprawa z HDMI 2.1 będzie, że jak telewizor będzie miał natywne odświeżanie 120 Hz, to nie powinno być problemu z podłączeniem do niego komputera i grania w 120 Hz. Jak komputer nie ma HDMI 2.1 tylko 2.0 to nie pogramy w 4K 120HZ, ale w niższej rozdzielczości powinno działać.
 14. Wszebor

  PlayStation Classic

  Niestety nie ma dostępnych sztuk w moim mieście :-/ Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 15. Wszebor

  Call of Duty: Modern Warfare

  Changelog: Docks: A new 2v2 map is now in rotation! When we pushed the playlist update live earlier today, players were unable to connect to online services as a result. As of now, connection issues should be recovering, so thank you all for your patience as we worked through this. M19 Pistol: Damage increased at longer ranges (now a minimum 5 shot kill instead of 6) Improved Idle Player Handling (AFK): If at the end of a match you have not touched your controller within two rounds, you’ll be removed from matchmaking. Improved matchmaking for solo microphone users – you’re now much more likely to find a teammate with a microphone. Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Community Reputation

Wszebor last won the day on August 1

Wszebor had the most liked content!

597 Konkretna

Kontakt

 • Skype
  wszebor91
 • Gamertag
  Wszebor91
 • Gadu-Gadu
  2269879
 • PSN
  Wszebor
 • Steam
  SilaS
 • Origin
  Wszebor

Informacje o profilu

 • Wiek
  25
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Terra
 • Hobby
  Informatyka

Recent Profile Visitors

4,809 profile views
×