Skocz do zawartości
Patricko

Diablo III

Polecane posty

wili23    257

Czy warto czekać na diabolo, na nową generacje czy lepiej kupić na ps3?

Siudak83    219

Moim zdaniem lepiej kupić nic nie wiadomo dokładnie o D3 na PS4,większość ogra na PS3 a na PS4 będą w modzie tytuły startowe i w nie każdy będzie grał.

glugi    26

Od razu wersja z dodatkiem, 1080p/60fps, ekskluzywne ficzery - fiu, fiu :) Mogliby podać datę premiery już. Wstyd się przyznać, ale pomimo tego, że w gry trochę gram żadnego Diablo nie ruszyłem nawet. :blush:  Może pierwszy raz w raz z next-genem?  :cool:

kanti    2

witam, zakupiłem wersję z psn angielską przez niedpoatrzenie. Jest możliwość w grze zmiany języka na polski ? Dodam że sam jeszcze nie sprawdzałem, bo jeszcze się nie ściągnęło. W PSN były dwa D3 do wyboru bez opisu o wersji językowej, dopiero jak się przeczytało szczegółowy opis

lil_imik    24

Wiadomo coś o przenoszeniu profilu z ps3 na ps4?Czy będzie trzeba grać od nowa?Kurcze golda mam 480% nie łatwo mi to przyszło.

kill    9509

Z tego co wyczytałem to transfer w jedną stronę.

To taki żart. W jedną stronę, bo jak się zagra na PS4, to już nie będzie się chciało wracać na PS3 ;)

kill    9509

Właśnie ogłoszono premierę Reaper Of Souls, która będzie miała miejsce 25 marca 2014 roku. Ponieważ wersja D3 na PS4 ma już zawierać RoSa, to śmiało można obstawiać kiedy premiera D3 na PS4 :D

zyga101    497

Idealna data, na ps3 skończyłem na normalnym, potem zacząłem kulać na koszmarze ale doszedłem tylko do drugiego aktu t bo pozbyłem się ps3. Ciekaw jestem długości dodatku, mam nadzieję chociaż na 3h dodatkowego pykania.

crux    37

Właśnie ogłoszono premierę Reaper Of Souls, która będzie miała miejsce 25 marca 2014 roku. Ponieważ wersja D3 na PS4 ma już zawierać RoSa, to śmiało można obstawiać kiedy premiera D3 na PS4 :biggrin:

Nigdy nie zakładałem, że ROS będzie wydane na konsolę w 2014r, ale teraz można tego spokojnie oczekiwać.

Edit:Obstawiam koniec 2014r. dla PS3 i pierwszą połowę 2015r. dla PS4 :)

Edytowano przez crux

jawa    2

Od diablo 2 kiedy bylem uzalezniony wiec jak trojjka wyjdzie na ps4 to na pewno sobie w nia zagram

fryderyk123    93

Co z tym diablo? Wiadomo coś o premierze? Bo nie wiem czy kupować na PS3 czy czekać na 4. :P Jakieś głosy wołały, że wyjdzie z premierą dodatku?

Tomisior    92

Na PS3 RoS na 90% nie wyjdzie z tego co można wyczytać na forach battlenetu :/ Blizzard nie zapowiedziało oficjalnie wersji na PS3, no ale może zaskoczą nas pozytywnie.

helganin    93

Kurczę nie wiem czy czekać na wersję na PS4 czy dalej grac na PC, Niby mam zamówiony dodatek i przegrane 166h na PC a nie wiem czy będzie mi się chciało grać jeszcze raz na ps4 :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.