Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

9b456bd7451ce1c4a795858cc2aeffae.png

aee79fbb45256a33b5b70db09f02fb07.png

45788b3ec38e99040b4af21e0ebaf0cd.png

Trzy składy zrobiłem i coins 0 ;D w la liga jeszcze bede testował czy lepszy Oblak czy Alves, juz miałem alvesa ale ceny spadły i dokupiłem oblaka na testy..

Mam problem z obsadzeniem szpicy w la lidze, na Benzeme/Suareza mnie nie stac, mam Bakambu i Morate jeszcze w obwodzie i brakuje mi w nich czegos - Bakambu ma jak dla mnie fatalne przyjecie pilki i prowadzenie, czasami pilka mu daleko odskakuje... z kolei Morata jest drewniany jak dla mnie, ciezko cos nim fajnie rozegrac raczej jest bardziej typowym egzekutorem.

Podoba mi sie Williams na RW, dobry wiatr robi na skrzydle (wszak pace 93), Carrasco podobnie jednak Williams troche lepszy. 

Lubie tez Umtitiego. Z kolei Casemiro to lipa, 60-70 min i gosc 99 fitness juz nie ma sil biegac.

 

Co do skladu samych Niemcow to zrobilem na lige weekendowa i nie polecam. Poza Castro(ktory jest dla mnie sporym zaskoczeniem ze jak na ta cene jest tak dobry) to wszyscy sa jak dla mnie slabi(Fahrman ktorym sie wszyscy zachwycaja u mnie jest przecietniakiem, broni to co kazdy by wybronil i nic ponadto. Moze karta stylu jest zla, ale ja nie szukam konkretnej karty stylu tylko wchodze w rynek, patrze zeby mial duzo kontraktow i jakakolwiek karte stylu w dobrej cenie - znajde to biore)

 

Jak mialem sklad BPL to sie Canem zachwycalem, sek w tym ze gral wtedy na CDM, taka powinna byc jego nominalna pozycja bo tam jest bardzo dobry, jak idzie do przodu jako CM to jest juz kapciem i to takim mocno drewnianym.

 

Co do hybrydy to para Semedo-Semedo...CB Semedo to bestia, najlepszy obronca jakim narazie gralem (no duzo ich nie bylo,ale w porownaniu do Pepe to wole grac Semedo), RB Semedo jest w porzadku, szybki murzyn na skrzydle :1_grinning:

Podoba mi sie tez Baba oraz z przodu Insignie, Eder jak na ovr 80 jest bardzo ok ale zadna bestia, a ten na RW, bodaj Berarti czy jakos tak - lipa. Reszta sie niczym nie wyroznia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Fahtmann z glove jest mega kotem. U mnie broni rewelacyjnie.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Stary człowiek napisał:

1-Ogrywał ktoś Payeta na LM daje radę chłopina .

2- Cech- Begovic tego posiadam warto zmieniać .

U mnie niewidoczny na LM wiec za niego wlecial Son a Payet poszedl pod mlotek (to jest karta na SPO). Cech? raz gra mecz zycia a raz wpusci kasztana...

Jesli nie masz coins to trzymaj Bego dobry gk to jest bo gralem nim na poczatku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smuteczek ogarnia moje serduszko, gdy widzę wasze niezadowolenie z Fut. Zwłaszcza, ze dla niektórych jest to jedyna gra w która grają na konsoli i część z was specjalnie kupiło x1

Lol

Cmoknij mnie w trąbka

I tak pierwszy sprzedaż grę i miliony

Ma ktos coinsy w dobrej cenie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

3 mln... 3k PLN? Bydzie deal ?

Coś czuję, że te FC będzie najgorsze w mojej karierze. Dwa razy Gold 2 i odpuszczalem. Teraz nawet tam nie dojadę. Każda gra na styku. Na chwilę obecną 2:2 a człowiek już mokry

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laguje dziś FUT Champions czy da radę pograć bez stresowania się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Mikołaj

Coisy chodza na allegro po 4 zl, a nie 10 lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, pograłem sobie trochę tym 4-1-2-1-2(2) i póki co jestem bardzo zadowolony. Skrzydłowi w różnych typach 433 się u mnie nie sprawdzali bo uważam, że żeby wykorzystywać ich potencjał to trzeba też ogarniać trochę trików- ja robię jedynie fakeshot czasem :blush:. A tutaj- dwóch napastników, do tego dużo pomocników blisko siebie i można wymieniać szybkie podania w środku pola aż miło. Ustawiłem napastnikom wychodzenie za obrońców także kontry póki co też dobrze idą. Od rozpoczęcia przygody z tą formacją bez większych problemów wywalczyłem awans do 5 ligi, i w niej obecnie po 5 spotkaniach 10pkt, także na dobre drodze do awansu. Pytanie na ile to jest kwestia formacji, a na ile tego, że lepsi gracze pykają aktualnie w FC ;d Tak czy siak warto to wykorzystać, najwyżej w tygodniu polecę z hukiem w dół.
Skład aktualnie taki:
Przechwytywanie.JPG


Generalnie od premiery zmieniam bardzo mało. I postanowiłem, ze to przeniesienie się na dwóch napastników to idealny moment żeby wypróbować tych których polecaliście- IF Mandżu i Immobile. Pograłem nimi razem z 3 spotkania i Mandżu niestety nie mój typ napastnika. Mało gram wrzutek żeby wykorzystać jego wzrost. Do tego wolę szybkich i zwrotnych którzy dobrze wychodzą na pozycje. I to ostatnie właśnie jest póki co najwiekszą zaletą Ciro- to jak gość wbiega między obrońców to jest niepojęte, póki co świetny zakup :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#Mikołaj

Coisy chodza na allegro po 4 zl, a nie 10 lol

Moje są bardziej złote i powodują lepszego dropa.

4 zł? No to chyba mamy wyjaśnione... jaka gra taka cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kani napisał:

Laguje dziś FUT Champions czy da radę pograć bez stresowania się?

fut champions i no stress? made my day

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim Składzie ? 

 

skład

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, starvin napisał:

Gorekkk ale 2x Sosa nie da sie grac :fsg:

Już poprawiony :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dex kup Pato :24_stuck_out_tongue:

Dzięki. Wziąłem z hawk i zobaczę

Kurde ta liga weekendowa to jest przesada. Nagrody fajne ( chociaż i tak sa chyba znerfione, za 2 winy miały byc 4x złote paki i coinsy a jest chyba 3000 coins i 2 paki) ale no po czterech meczach juz mam dosyc a gdzie brakujące 36 xD

Prawdę mówiąc to zeby zagrać 40 meczy to jeden dzień z życia mozesz sobie spokojnie wyciąć, wstajesz rano grasz, kończysz przed snem xD

Ps. Kiedy sie dostaje nagrody za ligę? Od razu gdy sie kończy czy jak?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i kolejny mecz przegrany na karne. Juz 4ty. Jest super

Jaki masz bilans na chwilę obecną ?

Dzięki. Wziąłem z hawk i zobaczę

Kurde ta liga weekendowa to jest przesada. Nagrody fajne ( chociaż i tak sa chyba znerfione, za 2 winy miały byc 4x złote paki i coinsy a jest chyba 3000 coins i 2 paki) ale no po czterech meczach juz mam dosyc a gdzie brakujące 36 xD

Prawdę mówiąc to zeby zagrać 40 meczy to jeden dzień z życia mozesz sobie spokojnie wyciąć, wstajesz rano grasz, kończysz przed snem xD

Ps. Kiedy sie dostaje nagrody za ligę? Od razu gdy sie kończy czy jak?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio były w czwartek nagrody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13-10

7 meczow przegranych w dogrywkach :1_grinning: 4 po karnych. Rzygam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pod ręką link do CT 4-3-3 (4)?? Bo szukam i Znaleźć nie mogę :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Matixio napisał:

Ma ktoś pod ręką link do CT 4-3-3 (4)?? Bo szukam i Znaleźć nie mogę :38_worried:


O to chodzi? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Po patchu ta gra nie jest normalna, przynajmniej w tym trybie. Dobrze ze mam cyfrowa bo bym płytę połamał na sto procent. mecz FC, gość skład srebrno złoty, wpakował mi po 8 akcjach 8 goli. W tym karny za nic. Oblak którego chciałem wlasnie polecać bo w ostatnich meczach bronił mi wszystko, wpuszczał każdy strzał, a jesli obronil(tak wpadły 3 gole) to piłka idealnie spadała pod nogi gościowi i gol na pusta xD

Zawodnik meczu jakies dno 72 ovr, w 60 minucie był bez kondycji a Carvajala na prostej wyprzedzał , przypominam 0 kondycji

Pierwsze 10 min moja całkowita dominacja, mysle gość zerowiec ez win, no niestety w bramce zabójczy BEGOVIC, ovr 83 obronił 10 strzałów w tym kilka sam na sam, vs OBLAK ovr 87 nie obronił nic, bo wbicie piłki pod nogę rywalowi to żadna obrona.

Ku*wa, nie da sie juz bardziej oakryptowanego meczu zrobić. Bilans 30-1-3 miałem w tej fifie a zbił mnie gość silverami którego taktyka było piłka na szybkiego gościa a każdy strzał to gol xD

Narzekaliscie na fife przed patchem, no to mamy teraz z góry ustawione mecze xD

Nagrody moze i fajne, ale ja juz dziękuje za ta pseudolige, po całym tygodniu chce sie człowiek zrelaksować i teraz jak miałbym rozegrać 40 meczów i nie wiedzieć czy akurat gra pozwoli mi wygrać czy nie, to bym chyba osiwiał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, F3niX napisał:

Matinx serio nastukales juz 32+ sezony? :1_grinning: jestes swirem

jestem!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak zmienić konto EA na ps4?

Kolega stworzył nowe konto przy pierwszym uruchomieniu fify bo nie wiedział że może swoje konto z PC podpiąć.

Chciałbym mu zmienić na stare bo ma większy poziom ale nie wiem jak :38_worried:

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×