Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

xkPHpwI.jpg


KSIvwAl.pngCROTA'S END KSIvwAl.png


 


Temat poświęcony tylko i wyłącznie raidowi "Crota's End".


Można tutaj dyskutować o wszystkim co jest z nim związane, czyli loot, bossowie, trashe, taktyki, itd.


Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chwalić się swoim dropem z raidu, przeżyciami, spostrzeżeniami, itd.


W przyszłości zamieszczę filmik w pierwszym poście z naszą taktyką, jak już uda nam się raid pokonać.


Pamiętajmy, że raid ma 2 poziomy trudności: Normal oraz Hard.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę krótko. Jeśli zamierzacie iść na ten raid na 29 lvl-u, zapomnijcie. Jeśli na 30, czeka Was straszliwie ciężki bój. Cierpliwość, opanowanie i taktyka to cnota. Na jana będziecie ginąć cały czas xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiadomo dlaczego umozliwili wbicie 31 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Bungie udowadnia, że nie potrafią zrobić wymagającego raidu.

Jak zwykle zrobili robotę głupiego, czyli nawalic addów od zayebania i basta.

Przecież to co się dzieje w końcowej miejscówce i ilość żółtych knightów przerasta wszelki rozsądek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama mechanika nie jest Tragiczna, całkiem fajna sprawa mowie tutaj o moście. Ale jedna fajna mechanika na dlc za osiem dych to trochę marny wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama mechanika nie jest Tragiczna, całkiem fajna sprawa mowie tutaj o moście. Ale jedna fajna mechanika na dlc za osiem dych to trochę marny wynik

 

ekhm

 

Strike'i

Gear

Bronie

Misje

Mapy do pvp? Nie jestem pewien, ale chyba tak.

i inne duperele

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 skrzynia znaleizona.

Czasami pojawiają sie 2,ale tylko 1 coś da.

To my znaleźliśmy inną ale trzeba się wrócić kawałek bo trzeba mieć możliwość podwójnego skoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale byla wczoraj zabawa na tym moscie, co nie Patryk? :)

 

My lecielismy jak z dynamitem w dupsztajnie, zeby nas nie dojechaly moby, i niestety nie zlapalismy zadnej ze skrzyn. Wiem o istnieniu 2. Pierwsza jest na samym poczatku w tej ciemnicy a druga przed skokiem w dol po moscie (zaraz przed ta akcja z nasrana kupa zoltych addow i deathsingerem).

 

Moze dzis damy rade cos z tym zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie są losowe!!!!

 

Skrzynie są w pomieszczeniach,nad którymi świeci światełko.Może to być 1 pomieszczenie,a może byś 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajd sam w sobie dobry. Faktycznie addów jest od zarąbania i tylko na tym się on opiera. Jednak jeśli w następnym będzie ten sam schemat, to będzie dno. Ogólnie bungie jako dev są słabi, bo nie potrafią stworzyć nic dobrego, wiele pomysłów jest idiotycznych. Bungie fur da playarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajd sam w sobie dobry. Faktycznie addów jest od zarąbania i tylko na tym się on opiera. Jednak jeśli w następnym będzie ten sam schemat, to będzie dno. Ogólnie bungie jako dev są słabi, bo nie potrafią stworzyć nic dobrego, wiele pomysłów jest idiotycznych. Bungie fur da playarz.

 

Nie chce nic mówić, ale trochę przesadzasz szczególnie z tym, że Bungie nic dobrego nie potrafią stworzyć - Wystarczy jedno - SERIA HALO.

 

A co do raidu to tylko kawałek oglądałem na twichu, bo za bardzo nie miałem się z kim wczoraj wybrać. Mobów masa masa i jeszcze raz masa, ale tak samo było we wszelkich innych misjach i też dalej graliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To my znaleźliśmy inną ale trzeba się wrócić kawałek bo trzeba mieć możliwość podwójnego skoku.

To gdzie jest ta wasza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej samej lokacji ale ciężko mi to teraz opisać. Postaram się nagrać filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ta sama skrzynia :/

One są losowo w tych pomieszczeniach.Zazwyczaj są w tych nad którymi świeci się światełko.

 

+ Jest taki,że po 1 skrzynie można chodzić samemu :D

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Druga skrzynka jest zaraz na 2 mostem jak się idzie dalej gdzie biegnie tona mobów i gdzie są 2 shriekiery gdy to przejdziemy nie zeskakujemy na dół do leja tylko na wprost jest skrzynka

   

niestety najprawdopodobniej nie można zginąć miedzy mostem a lejem bo nam niestety nie pojawiła się w wyniku zgonu.

Dziwnie jest też z dropem bo na 6 osób 4 mają już łapy klatę i buty

Madok nie zgadzam się z Tobą. U nas mag radzi sobie naprawdę dobrze a ma 29Lvl

Niestety z ostatnim bosem przesadzili i zbyt go dokoksali reszta idzie już w miarę łatwo ale raid jest za krótki

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie etapu z mostem i mieczem.

1.Zna ktoś jakiś prosty sposób  przejścia tego etapu?

2.Czy po przejściu na 2 stronę trzeba zabić Gatekeepera,czy wystarczy przed nim uciekać?

3.Czy Gatekeeper pojawia się za każdym razem jak ktoś przejdzie przez most?

4.Czy Warlock z 2 życiem ma szanse przelecieć most bez miecza?

5.Czy jeśli 5 osób już przebiegło,a 6 poległa,to musimy zacząć ten etap od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie etapu z mostem i mieczem.

1.Zna ktoś jakiś prosty sposób  przejścia tego etapu?

2.Czy po przejściu na 2 stronę trzeba zabić Gatekeepera,czy wystarczy przed nim uciekać?

3.Czy Gatekeeper pojawia się za każdym razem jak ktoś przejdzie przez most?

4.Czy Warlock z 2 życiem ma szanse przelecieć most bez miecza?

5.Czy jeśli 5 osób już przebiegło,a 6 poległa,to musimy zacząć ten etap od nowa?

 

Kilka moich uwag, zaznaczam, po jednorazowym ograniu tematu.

 

1. Nie ma tzw. prostego sposobu. Wydaje mi sie, ze bardzo ulatwic sprawe moze tutaj wlasciwe rozlokowanie graczy podlug ich firepowera. Chodzi o to, ze jesli 3 najwiekszych koksow przeleci w pierwszej kolejnosci to pozostala 3 moze sobie nie poradzic. Dziala to tez w druga strone. Zaobserwowalem tez, ze po drugiej stronie mostu na spocie, ktory aktywuje most, moze stac ciut slabsza osoba bo moby silniejsze leca z lewej i prawej, wiec jesli stoja tam gracze z silna bronia to dadza rade je wykosic lub chociaz mocno nadwatlic.

 

2. Zdecydowanie zabic. Po kazdorazowym przejsciu przez most spawnuje sie nowy keeper i co najwazniejsze, zabic go mozna tylko mieczem. Jesli tego nie zrobisz to moze sie okazac, ze po chwili bedzie biegac 6 niesmiertelnych, bardzo agresywnych mobow.

 

3. Tak

 

4. Nie. Wlatujac nad most od razu kosza Cie plomienie czy jak sie ten debuff nazywa. Staralismy sie tez przeleciec na potrojnym skoku z platformy po lewej, rowniez nic.

 

5. Dobre pytanie. U nas przeszla cala 6, ale nie wiem, czy jest to wymagane, zeby wyspawnowaly sie Ogry, ktorych zabicie zakonczylo ten etap. Trzeba by zobaczyc. Moze byc tak, ze pojawienie sie 6 gatekeepera lub jego zabicie uruchamia jakis skrypt i to po nim wychodza ogry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie etapu z mostem i mieczem.

1.Zna ktoś jakiś prosty sposób  przejścia tego etapu?

2.Czy po przejściu na 2 stronę trzeba zabić Gatekeepera,czy wystarczy przed nim uciekać?

3.Czy Gatekeeper pojawia się za każdym razem jak ktoś przejdzie przez most?

4.Czy Warlock z 2 życiem ma szanse przelecieć most bez miecza?

5.Czy jeśli 5 osób już przebiegło,a 6 poległa,to musimy zacząć ten etap od nowa?

1.czy prosty nie wiem?!?! my w pierwszej kolejności wysyłamy warlocka na rezurekcie drugi też warlock trzeci hanter na niewidzialności i tak gdy trzy osoby są po drugiej stronie warlock odpala most a potem hanter zmienia go używając niewidzialności za każdym razem przy przeprowadzaniu osoby przez most wszyscy supery mają na maxa

2. w założeniu bungie tak/u nas nie zawsze/ zasada jest prosta najważniejsze jest życie

3.tak

4.nie ma szansy

5. nie tam wystarczy 5/ ja przechodzę na końcu(po zabiciu ogrów) pomagając zabić 2 ogry ze snajpy lub rakietnicy to kończ etap ale jak padnę to nic się nie dzieje.

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka co prawda nie skonczylem jeszcze etapu z mostem ale z tego co wiem,na kazdy portal ida dwie osoby, przychodzi knight jedna osoba leci przez most zabija gatekipera,i staje w lewym lub prawym portalu.W tym momencie po tamtej stronie olewacie juz ten Portal,i walczycie na dwoch pozostalych,jezeli za mostem sa juz 3 osoby na 3 portalach to one otwieraja most a 3 osoby moga stare portale olac, i tak do ostatniej osoby.Jezeli sie myle prosze mnie poprawic ;P z tego co zauwazylem jezeli ktos zginie za mostem stojac w kregu to po tamtej stronie ktos musi wrocic i go pilnowac ;) wiec to takie lustrzane odbicie. Dzis moze skonczymy ten etap,niestety ale majac tytana nastawionego na max gear z lvl 30 pada sie jak szmata ;(

Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 pytanie mi się przypomniało.

Czy punkty po 2 stronie mostu współpracują z tymi początkowymi?

Czy jeśli 2 stoi i osłania lewy punkt,a 2 po 2 stronie mostu osłania prawy,to czy most się pojawi?

Ktoś rzucił taką propozycje podczas gry,ale nie udało nam się tego sprawdzić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 pytanie mi się przypomniało.

Czy punkty po 2 stronie mostu współpracują z tymi początkowymi?

Czy jeśli 2 stoi i osłania lewy punkt,a 2 po 2 stronie mostu osłania prawy,to czy most się pojawi?

Ktoś rzucił taką propozycje podczas gry,ale nie udało nam się tego sprawdzić :/

 

Totemy i panele aktywujace most sa niezalezne od siebie pomiedzy stronami. Czyli panel po stronie 1 uruchamia totemy na stronie 1 a panel na stronie 2 uruchamia totemy na stronie 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×