Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się lekko pochwale, bo wczoraj poleciał mi nowy Gjalahorn z bossa.

Niestety przy drugim podejściu całe 3 energy...

Drop jest chory swoją drogą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie pierwszy Gjalarhorn z bossa, który poleciał w Polsce :P

 

Drop chory to mało powiedziane, ale mam shader! SOOO MUCH WIN.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,jak ludzi odkrywają takie rzeczy,ale jakoś im się udało :D

 

Ten glitch jest ciężki do wykonania,prawie tak ciężki jak zrzucenie Atheona po patchu.

Nam udało się to zrobić jedynie 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się lekko pochwale, bo wczoraj poleciał mi nowy Gjalahorn z bossa.

 

Graty, ja nowego Gjalahorna wyciągnąłem pierwszego dnia dodatku z pierwszej skrzynki na nowym rajdzie drugą postacią( wrażenie osób towarzyszących bezcenne) a zmaksowanie zajęło mi dzień.

Jeśli już się chwalimy set na 32 miałem już w piątek(buty klatę i łapy+ kask od Xura z engramu) a od wczoraj  pełny set Rajdowy na 32lvl(buty,klata,łapy i hełm) i gdybym miał poziom 4 eris to już bym miał wszystko zmaksowane na 32(wymieniłbym energy na shardy) a bronie jakie dostałem to snajpa,szot,rakietnica i RKM. Bardzo mnie to cieszy to na VoGu to ostatni wszystko dostawałem.

co do glitcha to pierwszy raz jak to ktoś zrobił to podobno przez przypadek wywaliło gościa i tak wyszło

a co do bicia bosa to my bijemy go tylko R1 jak się człowiek zgra to nawet 8 hitów przyjmuje crota na klatę przy dobrym zgraniu

Szuldi 82 to może wrzucie ten filmik to ocenimy bo chwalić to się każdy potrafi ale jak Patricko wrzucił to się nagle paru pro graczy znalazło i błędy zaczęło wypominać nie przedstawiając swojego sposobu na materiale filmowym

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,jak ludzi odkrywają takie rzeczy,ale jakoś im się udało :biggrin:

 

Ten glitch jest ciężki do wykonania,prawie tak ciężki jak zrzucenie Atheona po patchu.

Nam udało się to zrobić jedynie 3 razy.

Na PS4 tez dziala czy robiliscie na Xboxie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My na PS3 robiliśmy.

Ale na konsolach SONY ciężko jest to zrobić,bo mają sporo opóźnienie.

Na X-Klocku klikasz Exit i Cię nie ma,a na PS3 20s zajęło wyjście z gry od momentu kliknięcia Zamknij grę.

Najlepszym sposobem jest kliknięcie Change Character,ale i tak rzadko się udaje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie zrobiłem tego (ubiłem crote tylko raz i to legit way) ale znajomi jak robili to było tak, że hostem jest koleś z najlepszym netem i najmniejszym pingiem. Wchodzi do menu PS4 i ustawia wyłącz PS4 i czeka... aż Crota zacznie klękać. Myk jest w tym, żeby ktoś kto ma równie dobry ping i dobrego neta powiedział kiedy Crota klęka... wtedy host tylko wciska X i bam, natychmiast go wywala z gry. Ale slyszałem również o ziomeczkach, co 3h próbowali zglitchować raid i im nie wyszło...

Mam tylko nadzieję, że zpatchują to zanim wypuszczą hard... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Hunterem sam przechodzi rajd a wy musicie wyłączać kable/konsole żeby to zrobić :D 

 

Ja tam jestem happy ze mi się udalo ubić w pierwszym tygodniu 4 razy i teraz 3 w normalny sposób :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się teraz pochwałę, a co. Prawdopodobnie jesteśmy.. Ostatnimi w Polsce którzy go zabija. Naprawdę. Jak tylko go nie zabijemy to wrzuce filmik z naszego nie-osiagniecia. Jako dowód. #cozaglupiboss ps. Czy wy uderzacie criote za drugim razem superchargem? On jest w stanie się naładować?

Edytowane przez zibenn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, 3x R2 lub więcej jak nie ma laga, lub 2x R1+ 1x R2. Jest w stanie się naładować, ale po co jak tylko  2k dmg więcej niż z R2 .

Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niżej filmik jak solo przejść lampy i jak lockiem solo zrobić most i zebrać drugą skrzynkę. (dla tych co nie mają czasu albo ekipy)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie kumam w ktorym momencie zaczynaja zamykac sie drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego nikt nie wpadł na pomysl by rozwalić pierwszego, wyczyścić moby i dopiero później zabić drugiego? Dlaczego każdy robi to w pospiechu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się je wybić po ubiciu drugiego Shriekera. To jest właśnie problem, bo jeżeli nie zdąży się do drzwi i omyłkowo ubije wszystkie Thralle, to nie ma jak zrobić wipe i kupa, skrzynia przepada.

 

W zasadzie to nikt poza Bungie nie wie, na jakiej zasadzie działają te drzwi. Czytałem, że odlicza się od momentu aktywacji pierwszego Shriekera, czytałem też że coś może mieć związek z unikalnym Thrallem co tam jest - Dredge Explorer. Tak czy siak, sprawa jest prosta, trzeba skopać Shriekery jak najszybciej, żeby zniszczyć bariery i lecieć jak wariat. Na pewno jest na to nie więcej niż 60 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się jaki jest loot z 1 skrzynki :) poleciałem tylko po shardy a tu niespodzianka :biggrin:

post-35521-0-66929300-1420544119_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×