Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Odczuwam u Was ból pewnej części ciała, więc ja już się nie wypowiadam, bo i tak sensu nie ma :-) Satysfakcja jest, i git :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko bol to ty masz.... Nie wiem jak masz czelnosc w ogole takie bzdury wypisywac na forum... Strategie wymyslili no zart roku ;)  "Twoja" strategia juz kilka dni na youtubie wisi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie teksty - "Po ile wy macie lat?". Ze tak se zacytuje bezimmiennego - "Jedni potrafią, jedni nie, ja potrafie, Ty nie." Stare pryki juz nie moga i maja bol dupy ze ktos sie pochwali. Oczywiscie nie mowie o kazdym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem. Te działy były tworzone aby wrzucać tipy i inne. Nie po to aby się chwalić. Ludzie potrafią zrobić ten raid w 30 minut a ty się chwalisz, że ukończyliście jakby to było jakimś wielkim wyzwaniem. Ja to mam gdzieś czy ktoś ukończył czy nie. Prędzej czy później każdy kto będzie chciał sobie zrobi.

 

@down

To pochwalam, że ktoś bez guidów gra itp itd. - ja akurat nie mam czasu w tym miesiącu na takie rzeczy, więc jestem pełen uznania dla takich ludzi :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tragedia w tym temacie. Co was to obchodzi czy wymyślił czy ściągnął z YT? Nie wierzycie to wasz problem, trudno. Nie zrobili tego RAIDU pierwszego dnia, tylko męczyli się kilka. A uwierzcie mi że są osoby, które do nowego raidu podchodziły bez żadnych tutoriali (w tym ja - tyle ze ja utknąłem już na moście ^^) czy guidów. Chłopaczki zrobili i cieszmy się a nie szykanujmy kto zrobił pierwszy. Nawet fajnie, że film zapostowali... cebulandia do kwadratu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze w nocy nawet oglądałem filmiki na yt z bicia Crote. Prawdę mówiąc, to tam nawet strategii nie trzeba mieć, tylko jako taką siłę ognia i huntera na niewidzialności. Dalej to już YOLO. I jak ten rajd jest taki prosty, to proponuję zrobić to z poradnikiem, powodzenia. Z początku wydawał się mega trudny, do tego wszelakie bugi czy lagi niszczyły nam dzień i odbierały przyjemność pokonania bosa, gdy był on na strzał z miecza wielokrotnie. Nie jesteśmy koksami, bo sam boss zajął nam kilkanaście godzin i warto byłoby się pochwalić wyczynem. Lepsze coś takiego, niż wielkie "osiągnięcie" ze spychaniem Atheona.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze w nocy nawet oglądałem filmiki na yt z bicia Crote. Prawdę mówiąc, to tam nawet strategii nie trzeba mieć, tylko jako taką siłę ognia i huntera na niewidzialności. Dalej to już YOLO. I jak ten rajd jest taki prosty, to proponuję zrobić to z poradnikiem, powodzenia. Z początku wydawał się mega trudny, do tego wszelakie bugi czy lagi niszczyły nam dzień i odbierały przyjemność pokonania bosa, gdy był on na strzał z miecza wielokrotnie. Nie jesteśmy koksami, bo sam boss zajął nam kilkanaście godzin i warto byłoby się pochwalić wyczynem. Lepsze coś takiego, niż wielkie "osiągnięcie" ze spychaniem Atheona.

Dla mnie jesteście najlepsi i jesteście "koksami", nie raz miałem przyjemność grać z Wami także wiem co piszę:). Gratulacje!

Poza tym nawet jeśli nie wszystko opracowaliście sami, tzn. taktyka, strategia itp. to wiadomo, że wiedzę się czerpie z różnych źródeł ale tą wiedzę trzeba jeszcze dobrze wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek za ukończenie raidu nie przejmuj się hejtami, bo jedynie gdzie ukończyli Raid to na YouTubie ;P tak samo było z nami ukończylismy bez deada platyna zrobiona a hejciki komentowali ze to żaden wyczyn, tylko ze nikt sam tego nie zrobił do teraz, ;) (chodzi o ludzi tu na forum) Pozdrawiam a teraz ci z bólem czterech liter czyńcie swą powinność (Hejtujcie) ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy po pierwszych próbach na ostatnim bosie.

Wnioski na dzis -najwieksza trudnosc to zgranie zbijania tarczy z swordkeeperem i ostry dps na Criocie.

Criota powinien pasc na 4 miecze z czego, criota MUSI kleknac 2 x na kazdym mieczu tak?

Wychodzi 2x 25 procent / ogry /2x 25 procent - mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 x na jedym mieczu inaczej zlapie was enrage. Musi byc 2 x na jednym mieczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubije się Croty nie bijąc go 2 razy na jednym mieczu :P

 

Powiem wam że ten rocket launcher Black Hammer z raidu jest lepszy od Gjallarhorna na tą ostatnią część. Mobek z mieczem pada na 2-3 strzały, na Crocie też robi dps niesamowity. No i jest wolne miejsce na Ice Breakera/Vexa/Hawkmoona :biggrin:

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubije się Croty nie bijąc go 2 razy na jednym mieczu :P

 

Powiem wam że ten rocket launcher Black Hammer z raidu jest lepszy od Gjallarhorna na tą ostatnią część. Mobek z mieczem pada na 2-3 strzały, na Crocie też robi dps niesamowity. No i jest wolne miejsce na Ice Breakera/Vexa/Hawkmoona :biggrin:

Chodziło ci o Hunger of Crota( http://www.destinydb.com/items/2361858758-hunger-of-crota#1.coBkHWI8 )? bo według destinydb Black Hammer to snajpera ( http://www.destinydb.com/items/560601823-black-hammer#1.ccqoGyc8 ) Pytam bo sam poluje juz jakiś czas na Gjallarhorna, ale póki co mi się nie poszczęściło.

Edytowane przez EgZePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunger of Crota nie jest lepszy od Gjala, jak go nie masz to też jest dobry. Nam wystarcza jeden pocisk z Gjala i trochę zwykłego DPS i Crota leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Crota padł 3 razy. W pierwszej próbie za pierwszym razem na 3 miecze padł( 3 po 2 ataki) w drugiej na 4 miecze za pierwszym razem a w trzeciej trochę się zeszło bo za dużo lamilismy ale drop jest dobry mam snajpę, szota i rakietnice. Dziś jak się uda to na 2 miecze padnie. Wczoraj na jednym mieczu ściągneliśmy mu 50% ale przy drugim mieczu uciekł na prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj błąd, Hunger of Crota nie Black Hammera. Black Hammera to snajpera na ktora dzis bede polowal :biggrin:

 

Od siebie moge dodac ze najlepiej Crote bić R1 jak sie jest jeszcze w odleglosci od niego i pozniej opcjonalnie 4 x R2 albo R1 R2 R1 R2

 

4 razy już go ubilem z ekipą i o wiele latwiejszy jest od Atheona na początku, może dlatego ze tam nikt nie miał gearu a tutaj ten z VoG tez jest ok.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postaram się wrzucić. 3 razy go ubilismy tym samym sposobem :) Także bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko czekamy na filmik sam jestem ciekaw tego sposobu nam udało się go ubić za 3 podejściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. mówiąc tym samym sposobem, mam na myśli nasz normalny sposób, bez kombinacji. Postaram się dzisiaj nagrać i coś ciekawego sklecic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po Dzisiejszym rajdzie dochodzę do wniosku ze normal to fucking easy mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz filmik:

Destiny - Crota Normal Way (really fast): http://youtu.be/Jy6aLOD_BPY

1x osoba: Najlepiej 31 level i Ice Breaker. Ta osoba cały czas czyści wieże i nic więcej jej nie obchodzi. Jedynie gdy wali się w bossa.

1x osoba: Bierze kielich i lata z mieczem, koniecznie 31 level.

Zadaniem tej osoby jest rzecz jasna bicie bossa, gdy reszta zbije mu tarczę. Musi być idealna komunikacja kiedy ta osoba ma wskoczyć i klepac bossa. Idealną opcją jest uderzenie bossa 3x razy za każdym razem.

4x osoby: Cała reszta tłucze Swordbereara i ściąga tarczę bossowi. Im więcej Gjalahornów w ekipie tym lepiej.

Walka wygląda tak, że cały czas stoimy przy lewych schodach. Jedna osoba non stop czyści wieże, a reszta bije Swordbereara. Jak tylko upadnie miecz, to wyznaczona osoba bierze go i prosto do bossa po skałce po lewej.

Cała reszta tłucze tarczę bossowi, ale najlepiej tylko i wyłącznie z primary weapon, żeby gość z tarczą spokojnie sobie dobiegł. Ktoś z ekipy musi mu mówić kiedy może wskakiwac. Ja mówie, żeby wskakiwal jak boss ma poniżej 1/4 energii.Gość z mieczem uderza 2 albo 3 razy i zmywa się na skalke.

Teraz cała ekipa musi ściągnąć tarczę jak najszybciej, czyli full power z Gjalahornów i dobijanie z primary. Pamiętajcie tylko, żeby od razu nie strzelać bo boss przez około 4 sekundy ma immune jak wstanie.

Potem gość z mieczem go dobija i jest ok.

W drugiej turze boss pójdzie na prawo i musicie poczekać z zabiciem Swordbereara, zanim boss nie wróci na środek. Jak tylko zacznie wracać to od razu dobijacie Swordbereara i full nuke na bossa.

Po 2 mieczach lecicie na dół do komnaty i czekacie na ogry. Gdy tylko się pojawią to tytan stawia banke, żeby zaslaniala trochę wejścia.

Po śmierci ogrów lecicie na prawą stronę i od razu wskakujecie do środka, tylko musicie uważać na Thralle i wybuchające Thralle. Potem sprint na lewą stronę i full nuke Swordbereara, a gość od wieży musi szybko ubić te 2 knighty.

No i potem cała reszta tak samo. W 4 rundy musicie się wyrobić bo potem enrage wchodzi.

Nam się udało w 3 rundy.

PS.

Pojadę klasykiem Prawdopodobnie jesteśmy pierwsi w Polsce XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, widac na filmiku jak lamie hehehehe. Pozdro dla ekipy bo: banan, cebulowe rakiety, fajanszenie sie po Chmilnej itp sa naprawde bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×