Skocz do zawartości
Patricko

Crota's End

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka:

Wiecie,że jak podejdziecie do drzwi i wciśniecie :select: ,to drzwi się otworzą? :D

Nic za nimi nie ma,ale fajna sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, napewno jesteście pierwsi w polsce ktorzy biegaja na crocie z tarcza. Reszta fujar ma mieczyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, napewno jesteście pierwsi w polsce ktorzy biegaja na crocie z tarcza. Reszta fujar ma mieczyk :biggrin:

 

Suche.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, napewno jesteście pierwsi w polsce ktorzy biegaja na crocie z tarcza. Reszta fujar ma mieczyk :biggrin:

 

Nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała reszta tłucze tarczę bossowi, ale najlepiej tylko i wyłącznie z primary weapon, żeby gość z tarczą spokojnie sobie dobiegł.

 

Taki spostrzegawczy kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, napewno jesteście pierwsi w polsce ktorzy biegaja na crocie z tarcza. Reszta fujar ma mieczyk :biggrin:

czuc vazelinke na kilometr. zaraz pojdzie za pro na fb, kopia dyplomu z koledzu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuc vazelinke na kilometr. zaraz pojdzie za pro na fb, kopia dyplomu z koledzu 

 

Ze co? Ze tak se kogos zacytuje:

 

"Nie kumam"

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co? Ze tak se kogos zacytuje:

 

"Nie kumam"

 

Jak "se kogos cytujesz" to powinienes podawac autora cytatu. Inaczej nigdy tych studiow w UK nie skonczysz :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak "se kogos cytujesz" to powinienes podawac autora cytatu. Inaczej nigdy tych studiow w UK nie skonczysz :)

Może to mało ambitny kierunek :P

 

 

A ja mam pytanie? Czy Wy też macie problemy z lagami jak robicie nowy raid w wtorek, gdy największa prawdopodobnie liczba graczy też próbuje go ukończyć? U nas wczoraj było ciekawie momentami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo zajęło wam zrobić Crote tym starym, przestarzałym sposobem lol. Definitywnie pierwsi w Polsce, którzy go tak długo tłuką xDD

 

Up: Tak, mieliśmy problemy z lagami. Z perspektywy niektórych osób Crota nie klękał i bił miecznika, choć cały proces bicia tego słabeusza przebiegał normalnie aż do jego zgonu.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo zajęło wam zrobić Crote tym starym, przestarzałym sposobem lol. Definitywnie pierwsi w Polsce, którzy go tak długo tłuką xDD

 

L9RuDaz.png

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko przedstawił dobry sposób lecz my bijemy bosa z tej dziury na dole co się nią wychodzi.

A co do deralesa i madoka to może wrzucicie jak wy "epicko" gracie to się może poduczymy(pośmiejemy)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko przedstawił dobry sposób lecz my bijemy bosa z tej dziury na dole co się nią wychodzi.

A co do deralesa i madoka to może wrzucicie jak wy "epicko" gracie to się może poduczymy(pośmiejemy)

 
Odnośnie MARDOKA a nie madoka, to bez urazy ale jak wrzuciłby Ci filmik obojętnie czy to z całego rajdu czy samego ubicia Croty to wierz mi prędzej będziesz płakał (z zazdrości) niż się śmiał, a i nauczyłbyś się bardzo dużo.
Ja nie jestem jakimś pro graczem ale grając z chłopakami to po prostu przyjemność, wszystko jak w zegarku, ład, skład i porządek. Ogólnie nawet grając ze mną gdzie ja zazwyczaj jestem najsłabszym ogniwem cały rajd wygląda jak zwykły strajk nie wiem powiedzmy na 15 lvl:)
Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz grałem na nowym radzie i wypadły mi rękawice i buty :-) została mi klata na 36 światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz grałem na nowym radzie i wypadły mi rękawice i buty :-) została mi klata na 36 światła

To gratulacje, mój znajomy ma już set na 32 lvl, wystarczy, że pozbiera radiant shardy.

Ja jak zawsze mam super szczęście w tej grze, jak mam klatę na 36 light egzotyczną to co?W pierwszym podejściu dostaję klatę:), teraz pewnie minie trochę czasu aż dozbieram resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi te nowe shardy lecą tylko z raidu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z raidu i ewentualnie za zniszczenie radiowego sprzętu. Ewentualnie za małą opłatą u Eris możesz zamienić shardy na energy lub odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze grać raidy by zrobić upgrade tego co mam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z miesiąc mi zajmie zrobienie tego na maxa :-) a stare shardy do czego się teraz przydadzą do niczego chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z miesiąc mi zajmie zrobienie tego na maxa :-) a stare shardy do czego się teraz przydadzą do niczego chyba

Stare shardy do wszystkich legend poza tymi z nowego raidu są wymagane więc raczej się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to racja,albo loot jest lepszy albo faktycznie mam szczescie.. co jak co ale wygląd nowych setów tez jest kapitalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×