Skocz do zawartości
vann

Tales of Berseria

Rekomendowane odpowiedzi

During the Tales of Festival 2015 being held in Japan, Bandai Namco announced the latest entry in their mothership series with Tales of Berseria.

Not a whole lot of information is known right now. What we do know is that the game will have a sole female protagonist this time around in Velvet
 Velvet is a pirate, which looks to be the theme for the game as was discussed on stage.
Tales of Berseria will be released for both the PlayStation 3 and the PlayStation 4.

tobvelvet.png

 

Źródło

http://www.rpgsite.net/news/4331-bandai-namco-announces-tales-of-berseria

 

Super wiadomość. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czad, najpierw Zestiria potem Berseria, moja ulubiona seria powraca i oby jak najszybciej, bo na ps3 spóźniła się na sam koniec generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ilość przełoży się na jakość, bo klepią te talesy niemiłosiernie .

Ale po tych wszystkich sztywnych rpegach jak DA czy wiesio fajnie będzie zagrać w japończyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle Ci było grać w Xillie 2? Co jak co ale Talesy trzymają poziom jak żadne inne jRPG'i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będziemy czekać rok lub dwa na premierę u nas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale Zestiria wychodzi więc nie jest tak źle, bo dwie gry z serii w tym samym czasie to by było lekkie przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie - jeszcze Zestiria u nas nie wyszła (a miała być prawie niezwauważalna różnica między jap i usa/eu premierą) a już nowy Tales w produkcji. Z jednej strony fajnie ale z drugiej mam podobne obawy co shranz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestiria dla nas będzie nowa, dla Japończykw to już powiew przeszłości, więc nie dziwne że robią kolejną skoro jest zapotrzebowanie.( chyba już 16 baniek Talesów poszło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przecież tak reklamowali Zestirie że wyjdzie niemalże w tym samym czasie na całym świecie... A jest to samo co z resztą tytułów - tu muszę przyznać że stracili w moich oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest ruch w temacie to może zapytam od razu - da się w Xilli 2 zmieniać poziomy trudności w trakcie rozgrywki. Właśnie kończę Kingdom Hearts 2,5 i mam zamiar zabrać się w końcu za tę gierkę (sprzedałem ps3 z zamiarem kupna ps4 - po pół roku znowu kupiłem trójkę bo na ps4 nie ma w co grać:( ).

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to da się w każdej chwili zmienić poziom trudności normalnie w opcjach. Ja musiałbym symphonie dokończyć i 2 ograć na ps3 ale jakoś nie mogę się za to zabrać :<

Edytowane przez darkman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić w każdej chwili, ja jak skończę Wiesława to zabieram się za platynowanie Xilli 2, bo Symphonia to hardcore jak dla mnie ze splatynowaniem, ale za to jedna z lepszych odsłon serii, bo 2 to jest max 6na10.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejże litość vann, jeszcze nawet Zestiri nie było , a Ty już mnie katujesz Berserią :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak kościoły w Norwegii...obie nowe części wydają się dojrzalsze niż poprzednie teenage dramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych odsłonach aż łezka się w oku kreci :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie Tales pełną gębą, ale ja nie chcę znowu grać na ps4 w grę z ps3, wolałbym tytuł co mi rozjebie oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie....niech zrobia 1 czesc ale prawdziwie nextgenowa a nie na ilosc klepia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrząc na ten trailer mam uczucie deja vu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaczyna wkurzać że znowu dostajemy protagonistę' ke która będzie odstawać od reszty drużyny przez swoje "moce", od  Xilli 2 jadą z tym patentem i jest do dupy.

 

Na psp jadę teraz z Phantasią i ta gra ma w sobie "magię", niech zrezygnują ze swobodnej kamery i zrobią jak w Vesperii ktora miała piękne lokację i ani trochę nie przeszkadzało że kamerą nie można było ruszyć.

 

Ja bardziej czekam na to niż na nowego Tales'a, tylko oczywiście jak zwykle z tą jebaną ps4 to jest gra z ps3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The game is said to be a brand new game in the series, but will include a part of Fairy Fencer F, allowing people new to it to be able to follow the storyline."  :P W razie czego ogra się na kompie 1 część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×