Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak udalo mi sie  pominac ten gameplay.

 

CTF na Fathom z komentarzem ign.

 

 

 

Promocyjny rep pack dla kazdego.

 

 

16 Player Custom Games Cap Confirmed <- nie zebym mial tyle znajomych nikcow na xboxie, ale to oznacza brak custom games w trybie Warzone;/

http://teambeyond.net/forum/topic/5443-halo-5-guardians-discussion/page-2096#entry566282

 

Tu jeszcze perfection czyli 15-0 , troche przykampil, ale liczy sie efekt koncowy.

 

 

Live action trailer.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie skacowany te nowe filmiki i hajpik rośnie :) Szybka arena żeby sobie postrzelać bardzo podobają mi się małe rozmiary tych map będzie czysta walka tam i warzone który im bardziej go oglądam tym bardziej mi się podoba 12 v 12 razem z botami niczym z Titana , bossami z Destiny i kartami na które ostatnio załapałem zajawkę :) Jak oba te tryby będą wyważone czuję że będzie hit na xie na długie miesiące jeżeli chodzi o multi :)

A jeszcze doczytałem że kamapania ma być dwa razy dłuższa niż 4 .... w coopie .... Z legendary wracającym do korzeni :) co ten Xbox to ja nwet nie wiem :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie sie dzialo, tylko uzbieramy team 4 man i tada lecimy umierac na arenie.

W ogole to ja sie nie moge doczekac pierwszego oficjalnego turnieju, ktory bedize zaraz po starcie gry.

343 powiedzialo ze da 1 mln $ do puli nagrod.

Dodatkowo sponsorzy poszczegolnych teamow i imo bedzie co ogladac.

Juz wczesniej pisalem, ale 343 powiedzialo ze jakis tam % z zakupionych rep pakow, bedzie wrzucac do puli nagrod nastepnych turniejow.

Im wiecej ludzi kupi packi - tym wieksze nagrody - wieksze nagrody - wiecej profesjoalnych teamow gra - wiecej teamow wieksze zainteresowanie gra i kolko sie kreci.

To w teorii, zobaczymy jak bedzie w praktyce, ale zycze sobie i Wam jednego LONG LIVE HALO!

 

No i jeszcze w przyszlym tygodniu podadza info na temat "Forge". 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii to Halo 4 miało być hitem w multi, a w praktyce wszyscy zostali przy 3. Magia Bungie tam została

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka nie była najgorsza, ale to w Halo Reach dzieje się magia.

 

Nie grałem w 4, ale chciałbym, żeby 5 była podobna do Halo Reach  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii to Halo 4 miało być hitem w multi, a w praktyce wszyscy zostali przy 3. Magia Bungie tam została

ATM wszystkie turnieje oraz liga rozgrywane sa na H2A, niedawno skonczyl sie drugi sezon, a o trojce to chyba nikt nie pamieta.

Mam nadzieje, ze H5 przejmie paleczke.

To wszystko jednak zalezy od 343 i sponsorow, bo "gwiazdy" beda grac tam gdzie hajs bedzie sie zgadzal.

 

Musze dodac ze 343 slucha fanow. Wlasciwie 90% rzeczy  do ktorych ludzie przyczepiali sie po becie zostala usnieta/poprawiona - lub dodano opcje zeby cos wlaczyc/wylaczyc.

Jesli chodzi o pierwszy turniej 343 daje 1mln $, wiec halo 5 ruszy z kopyta. czy sie utrzyma i bedzie nowym halo i krol wroci, to sie okaze pol roku / rok po premierze.

Bo albo prosi z esportu wroca do H2a, albo zostana przy h5.

Ja osobiscie wolabym ta druga opcje;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troiche zebranego info na temat Forge!!

 

 

 

Forge udostepnia w grudniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierwa, jak mnie ta gra kusi :) Dzięki temu Forge, w Halo 5 mogą być praktycznie mapy z każdej możliwej gry :)

Takie mapki z Unreala z Halo? Chyba bym się skusił.

No chyba, że źle pojmuję zasadę działania Forge'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forge to takie LBP w Halo. Można tam zrobić właściwie wszystko- od tradycyjnych map, przez tory wyścigowe, do minigierek.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierwa, jak mnie ta gra kusi :)

No ja tylko czekam jak mi napiszesz na whatsupie cos w stylu " gamertag patricko XD, dodawaj mnie uju i gramy w halo 5" ;pp

 

Generalnie dobrze, ze nie udostepniaja Forge odrazu. Bo mimo wszystko to troche podzieli spolecznos. Aczkolwiek ja juz sobie rozrysowywuje kratka po kratce mape z quake 1 DM4 (ktos pamieta?) forge FTW!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty sie zastanawiasz...jedz do makaroniazy zbieraj hajs i gramy jak wrocisz;p

Ja powolutku zaczynam odliczac;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko grafika. Mówią wprost co jest w grze i jaka jest dluga, a nie nakrecaja hajp i jakies sciemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Launch playlista:

 

Tutaj juz moga byc spoilery, 3 misje z poczatku gry:

 

 

 

Nastepna ja tego nie ogladam, ale kto nie bedzie grac...l;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przepięknie , a premiera widać w stanach to będzie gruby event :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda, kusi jak cholera  :)

 

Btw ten metalowy model do składania od Metal Earth z edycji kolekcjonerskiej to jakaz porażka. Otwierasz zajarany paczkę, a tu metalowy model do składania z 200 części  :yes:

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiaja sie walkthrough na tubie i w ogole ludzie juz streamuja.

Jak ktos nie bedzie gral, bo nie ma boxa, a jednak interesuje go historia to mozna sobie smialo z tego zrobic kolejny jesienny serial, co tydzien 45 min gameplayu ;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę , po trailerze Star Wars nam niesamowitą ochotę na tą grę i "blasterkowy" snigieo nie mówiąc już o multi , idealnie się wstrzelili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję jak tylko skończę 4 części z MCC. Zacząłem dopiero jedynkę, więc zajmie mi to jeszcze sporo czasu, ale juz mi się podoba badziej niż jakikolwiek inny FPS (a grałem chyba we wszystkie duże serie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×