Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

mOrph no tak pisali;/ Ze ponizej nie mozna spasc. Wiec beda Cie bic;p Gracie teraz?

aha pamietaj ze na kazdy rodzaj gry sa osobne ranki

 

Verbatimek - na niektorych planszach jest overshield - masz podwojna tarcze, postac podswietlona jest tak na zielono.

Zabic takiego goscia to uf zdarza, sie ale ...;]

 

"After earning your starting rank, the ONLY way to increase your rank is by winning. For team-oriented playlists, this emphasizes the importance of team play. Whether you drop 30 kills in a game of Slayer or single-handedly capture every flag in a CTF match, wins are the only way to improve your CSR. As you win, you will progress through the 6 tiers of your rank. If you are skilled enough to continue winning at tier 6, you will advance to the next rank (yay!). Losing games will cause your progress within a rank to decrease, but you will never drop down a whole rank from losing. For example, if you spend all month working your way into Silver, losing won’t drop you back to Bronze"

 

No tak jest nie inaczej;/ Jedyne co zle napisal to w kazdej randze jest 6 poziomow, a nie 3 przez ktore progresujesz i mozesz spasc.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyli nic tylko się na początku celowo podkładać żeby na spokojnie później się piąć w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sep nie do konca, bo jak wygrasz gre to..i tak idziesz do gory;p

mOrph / Sep o ktorej bedziecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale idę do góry po woli od brązu a nie zaczynam od złota czy platyny gdzie dostanę bęcki jak dzifffka :P

...a tak to średnio na drugim miejscu w FFA i  po woli sobie ranga rośnie i jako świeżak w Universe Halo mam przyjemność z grania a nie klnę na przekokszonych wieloletnich wyjadaczy.

Na pewno będę miał czas koło 21wszej. Teraz pracuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. Wrecz ciesze sie z kazdego kila ;p

Wiadomo ze wyzej niektorych rzeczy nie podskoczymy.

Ja gram w gold, rzeczywiscie trafia sie na graczy ktorzy maja takiego skila ja moj. 

Zajebiscie sie wtedy gra, bo nie ma "rape" i kazdy sie cieszy.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, zagrałem te pierwsze dziesięć rund i nie wiedziałem co się dzieje. Biegnę za gościem walę w niego pół magazynku, a on się odwraca i zdejmuję mnie dwoma strzałami z pistoleciku. O co kaman?

Czy w tej grze wzmacnia się jakoś pancerz, bronie? Bo nie mogę się odnaleźć. Najlepszę jest to, że przez dziesięć meczy zabiłem 1 przeciwnika i na końcu wlepili mi diamentową klasę...załamka.

 

To jest tzw skillowe multi, gdzie nie liczy kto zacznie pierwszy strzelac, tylko kto strzela celniej i najlepiej w glowe, gdzie wlasnie 2 strzaly z tego pistoleciku [ktory sie nazywa MAGNUM] wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sep Bo TY koxu jestes, ja poki co narazie tylko triple.

 

@Up nie wystarcza;p

BR ma 4 headshoty magun 5 albo 6;p

Jesli ktos zabija kogos z magnum na 2 heady to, to bylo w trybie Brakeout lub Swat.

W obu trybach nie ma tarczy w ogole;]

 

Jesli gdziekolwiek indziej ktos zostal sciagniety z pistoletu na dwa heady, to strzelala do niego jeszcze 2 osoba.

Jednakze magnum jest imo zajebisty i taki jaki powinien byc;p

 

 

@Down dolacz do takiego nuba jak ja i gramy, za rok bedziemy strzelac headshotami;p

Trzeba tylko cwiczyc i duzo grac;p haha.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli się wj****em z tą grą i tyle? Dajcie jakieś rady Pany:)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beardi0 Ty sobie wez lepiej headset podlacz. 

Te pol sluchawki z pudelka xone daje rade, az jestem w szoku.

Tak jak gralismy ten jeden mecz, bez komunikacji to troche kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, popracuje nad tym  ;) Wlasnie mi wyrzucalo blad, ze nie mam podpietego headsetu, wiec dolaczylem tylko do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wytrzymam ... miałem kupić na dopiero jak przejdę kolekcje ale po tym co piszecie jutro jadę po swoją kopię. Najwyżej będę grał tylko w multi dopóki nie skończę singla w pozostałych częściach .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta 230 zl. Poziom graficzny moim zdaniem porównywalny do Killzone Shadow Fall, do tego większa grywalność i lokacje, przy których szczena opada na podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, no to pogralismy troche we 4.

Takie z nas koksy ze Sep`a do platinium wrzucilo haha;p
Dzieki za gre i do jutra;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit, u mnie zablokowało dnsy i miałem po graniu i internecie jakimkolwiek, ale spoko - wspomogę Was także jutro swoim skillem ;p

 

PS

ale jak już będziecie musieli coś wspominać to tylko mój quad-kill :D

Edytowane przez m0rph
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta 230 zl. Poziom graficzny moim zdaniem porównywalny do Killzone Shadow Fall, do tego większa grywalność i lokacje, przy których szczena opada na podłogę.

Z tym Killzone to "trochę" przegiąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się grało panowie , dzięki za te kilka rundek "dorobiłem" się dzięki wam golda w slayerze :) Multi wciąga niesamowicie , zero lagów wczytuje się wszystko szybciutko , dynamika starć momentami szalona :) Ten quad kill :) :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.Czy wczoraj miał ktoś może problem z połączeniem sieciowym ??? czy to u mnie coś nie teges....Kilkanaście razy jak już miała się rozpocząć gra wyskakiwało mi info ,że coś tam nie połączono mnie do serwera czy jakoś tak....Strasznie irytujące to było ---- czułem się jak bym grał multi w Driveclub ;-)

Może mam coś źle ustawione w konsoli , neta mam po WiFi.

To pierwsza gra w którą gram online na XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem trochę w to Halo 4 i mimo, że dostaję po dupie (przez 2 godziny 2 mecze na +) to wciąga strasznie.Dziś po pracy lecę po Halo 5 i chętnie z Wami zagram panowie(jeśli będziecie chcieli zagrać z totalnym noobem :) ) Headset ten pierdzioszek z zestawu jest. Liczę na Waszą pomoc i wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj również juz zakupiłem , jak narazie kampani nie ruszam tylko multi bo aktualnie kończę halo 1 na heroicu ☺

BTW. Nie wiem jak jest na legendarny ale na heroicu w niektórych misjach dostawałem ostro po tyłku ... ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Cebularzy:

Cały pakiet REQ DLC z preordera można wyfarmić w REQ packach - więc jak ktoś dzieli grę to nic nie traci ;) 

 

 

Bonusy do odblokowania nie zależne od sklepu:

- Emblemat Halo Chanel - obejrzenie czegokolwiek w Halo Chanel 

- Halo Nightfall jak ktoś ma - za obejrzenie 4'tego odcinka hełm z Nightfall, za obejrzenie wszystkich zbroja z Nightfall - UWAGA jeżeli nie dostajemy nagród do Halo MCC i Halo 5 za obejrzenie Nightfall trzeba zmienić region konsoli i język na USA - dopiero wtedy działa.

- Skórka na karabin szturmowy "Zemsta" 10 krótkich animacji do obejrzenia - dostajemy kod DLC http://experience-halo-5-guardians.xbox.com/

- Mark VI [GEN 1] hełm i Zbroja - trzeba skończyć jakąkolwiek misję w Halo MCC

- Mark VI [GEN 1] uszkodzony Hełm i Zbroja  - trzeba skończyć pierwszą misję w Halo 2

- Helioskrill - Hełm i Zbroja - trzeba zrobić całe Halo MCC na Legendzie

- Teishin [Raikou]  - Hełm i Zbroja - trzeba zagrać w grę przed 7 listopada

- Randomowy hełm i zbroja - za stworzenie lub dołączenie do klanu który zyska powyżej 5 członków.

 

 

Do tego dochodzą różne ekskluzywne dodatki które się dostaje to z grą z danego sklepu, to z padem, to z konsolą, za uczestnictwo w programie beta review  itp.

 

Tu macie pełną listę:

FIRST PARTY PROMOTIONAL REQ PACKS
Promotional REQ packs earned from products or events directly from Microsoft or 343 Industries.Free Promotional REQ Packs

  • Halo Channel Emblem*
    view any video on the Halo Channel, on any platform
  • Nightfall Helmet*
    watch episode four of Halo: NIghtfall on the Halo Channel
  • Nightfall Armor*
    watch all five episodes of Halo: Nightfall on the Halo Channel
  • Vengeance Assault Rifle Skin
    view all ten short videos on each side of the story from the Halo 5: Guardians Experience
  • Librarian Emblem
    participated in the Halo Community Feedback Program ahead of launch
  • uncommon Helmet or Armor, and two randoms or buffs
    join or create a Halo Waypoint Spartan Company that includes at least four members

Halo 5: Guardians Limited Edition 1TB Xbox One Bundle

  • FOTUS [Chillrose] Helmet and Armor
  • Vanguard Emblem*

Halo 5: Guardians Limited Edition Controller (Master Chief)

  • Dauntless Visor

Halo 5: Guardians Limited Edition Controller (Spartan Locke)

  • Resolute Visor

Xbox Live Gold 12-Month Subscription (specially marked Halo 5 variant cards)

  • Interface Emblem Pack

Halo 5: Guardians Achievements

  • Beta Recruit Emblem*
    played the Halo 5: Guardians Arena Multiplayer beta
  • Beta Star Emblem*
    unknown requirements while playing the beta, possibly for completing your 10 placement matches
  • Beta Prime Emblem*
    achieve Pro rank in the Halo 5: Guardians Arena Multiplayer beta
  • Teishin [Raikou] Helmet and Armor*
    play Halo 5: Guardians before November 7th, 2015

Master Chief Collection Achievements

  • Mark VI [GEN 1] Helmet and Armor*
    earn "Your Journey Begins" in the MCC by completing any singleplayer mission or multiplayer match
  • Mark VI [GEN 1] Scarred Helmet and Armor*
    earn "Cairo Station" in the MCC by completing the first level of Halo 2 Anniversary
  • Helioskrill Helmet and Armor
    earn "Legend" in the MCC by completing all campaigns on Legendary difficulty

____________________________________________________________________________________________________PRE-ORDER PROMOTIONAL REQ PACKS
Promotional REQ packs earned from pre-ordering Halo 5: Guardians at a specific retailer.Xbox Store (digital purchase)

  • unspecified "Digital Pre-Order Bonus", likely the same as the Microsoft Store bonuses below

Microsoft Store

  • Recon Assault Rifle with Energy Bayonet
  • Lagrange Assault Rifle Skin

GameStop

  • Hunter Helmet and Armor
  • Sentinel Battle Rifle with Laser Target
  • Bloodthirst Battle Rifle Skin
  • Rampant Visor
  • Renewing Worlds Emblem
  • Liang Dortmund Emblem
  • Liang Dortmund Seal Emblem

Amazon

  • Projection SMG with Long Barrel
  • Potence SMG Skin
  • Saturnine Visor

Best Buy

  • Athlon Iccus Helmet and Armor
  • Longshot Assault Rifle with Recoil Compensator
  • Steel Assault Rifle Skin
  • Dianthus Visor (Canada ONLY for North America)

Walmart
The Recon DMR was announced as a pre-order bonus many months ago, though it has yet to be tied to a specific retailer. Walmart's website simply states that Halo 5 pre-orders include a "pre-order bonus", with no further specifics. It's likely that this is where you'll find the Recon DMR.

  • Recon DMR with Silencer(?)
  • Clash DMR Skin(?)

____________________________________________________________________________________________________PARTNER PROMOTIONAL REQ PACKS
Promotional REQ packs earned from redeeming a code bundled with products from brands partnered with Microsoft and 343 Industries.ASTRO Gaming
ASTRO A50 Halo Edition Headset
ASTRO A40 Halo 5 Edition Headset

  • ASTRO Emblem*

Skullcandy
SLYR Halo Edition Headset
Smokin' Buds 2 Halo Edition Earbuds

  • intermediate (Silver) Supply REQ Pack, does not contain any exclusive content

Prima Games
Halo 5: Guardians Collector's Edition Strategy Guide

  • Prima Emblem*

"Halo: Last Light" Book

  • basic (Bronze) Supply REQ Pack, does not contain any exclusive content

"The Art of Halo 5" Book

  • unknown REQ pack, likely a basic (Bronze) Supply REQ Pack

Mega Bloks
Banshee Strike
Phaeton Gunship
Scorpion's Sting
UNSC Attack Gausshog
UNSC Firebase
UNSC Vulture Gunship

REQ Pack codes are not available with every set listed, it will appear on the box whether or not it contains a REQ pack. It has yet to be confirmed whether or not these codes will unlock either, both, or even neither of the confirmed Mega Bloks emblems. Many sets seem to only unlock Supply packs, though a complete list has yet to be compiled, so proceed with caution.

  • Mega Bloks Banner Emblem(?)*
  • Mega Bloks X Emblem(?)*

McFarlane Toys
Master Chief (Halo 5)
Spartan Locke
Spartan Fred
Spartan Kelly
Spartan Tanaka
Spartan Athlon

  • intermediate (Silver) Supply REQ Pack, does not contain any exclusive content

J!NX Clothing
Likely bundled with upcoming Halo apparel sold by J!NX. There are currently no details about the REQ other than that a J!NX emblem exists, so if you're interested in any J!NX Halo apparel, it may be a good idea to hold off until more details on the REQ are available.

  • J!NX Emblem(?)*

AXE Body Spray
specially marked AXE holiday gift packs at Walmart locations

  • Recon Helmet and Armor

Monster Energy
specially marked Monster Energy

  • Monster Energy emblem pack #1
    specially marked Monster Energy 10-packs
  • Monster Energy emblem pack #2
    specially marked Monster Energy 10-packs from an unknown retailer, awaiting response from Monster
  • Monster Energy emblem pack #3
    on receipt if purchasing specially marked single cans at Best Buy

Hot Pockets
specially marked Hot Pockets 12-packs

  • 2,000 REQ points (for reference - Bronze packs cost 1,250RP, Silver packs cost 5,000RP, and Gold packs cost 10,000RP)


Kod na Zemstę ...chyba jest taki sam dla wszystkich:

https://account.xbox.com/PaymentAndBilling/RedeemCode?doRedeem=1&token=67CVR-WJHT9-J74GG-JMRVV-6HDDZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×