Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

BartexXx20

NHL 17

http://www.pssite.com/news/50774/nhl-17-ze-zwiastunem-data-premiery-i-zapowiedzia-konsolowej-bety.html

Beta już się zaczęła (28.07) i mnie się gra naprawdę dobrze. Nie jestem wielkim fanem hokeja, ani tez nie grałem wiele w poprzednie wersje, ale tutaj gra mi się naprawdę dobrze. Po 2-3 meczu zaczynam rozumieć podstawy (sterowanie) i z meczu na mecz jest coraz lepiej. Zagrałem też mecze (jako 1 postać oraz jako cała drużyna) i było bardzo dobrze (żadnych lagów, ścięć czy cokolwiek). Tak na pierwszy rzut oka szykuje się bardzo dobry kawał hokeja na lodzie :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, 

Grał ktoś lub gra dalej ? Są jakieś znaczące różnice między 16? Jak online, dobrze działa ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 to najlepszy hokej od 14 na PS3, przede wszystkim online da się obronić przed sposobami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, a wiesz może jak z grą na ps4 jest ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ale ja piszę o grze na PS4, na PS3 co roku zmieniają tylko składy, może coś jeszcze, cały czas dają to samo.

Nawiązując do PS3 miałem na myśli to, że poprzedni dobry hokej to była edycja 14 na PS3 właśnie, potem była 15 na PS4 która była gniotem strasznym. A na PS3 dają cały czas to samo, czyli 14 ze zmienionymi składami.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.