Skocz do zawartości
Bimber

Naprawa pada ps4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie naprawy pada do ps4 coś się z nim stało bo jak podłączam pod ładowarkę to się strasznie grzeje ze nie można go utrzymać w rękach ipo odłączeniu pokazuje ze jest rozładowany wie ktos moze co się skopało lub zna kogoś kto mógłby to naprawić z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie odnośnie naprawy pada do ps4 coś się z nim stało bo jak podłączam pod ładowarkę to się strasznie grzeje ze nie można go utrzymać w rękach ipo odłączeniu pokazuje ze jest rozładowany wie ktos moze co się skopało lub zna kogoś kto mógłby to naprawić z góry dziękuje

Bateria... Możesz to zrobić samemu, kupujesz na alle baterie i zmieniasz...

W ogóle trzeba być uposledzonym żeby nie podołać w rozegraniu pada...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie odnośnie naprawy pada do ps4 coś się z nim stało bo jak podłączam pod ładowarkę to się strasznie grzeje ze nie można go utrzymać w rękach ipo odłączeniu pokazuje ze jest rozładowany wie ktos moze co się skopało lub zna kogoś kto mógłby to naprawić z góry dziękuje

Mnie się też grzeje na ładowaniu, ale mnie się nie stopił w rękach ;)

Wymiana baterii to szybki numerek. Na YT wstukać i masz wszystko od 0.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam podobny problem

Podłączyłem pada do ładowania ale nie chciał się ładować więc grałem dalej i w pewnym momencie się rozładował/ przestał działać . Żadne restarty pada nie pomogły pad padł

Czy jest to wina baterii?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

To najprawdopodobniej kosmici nadają sygnały przez pada do Ciebie...

Uważaj bo przez sen mogą zgwalcic analnie....

No bez jaj co my wróżki? A serio jak myślisz co to (bo to już bezczelnego objawy jak by bateria padla), czy naprawdę aż tak dobitnie musicie mieć potwierdzenie z internetow? Trudno samemu pomyśleć...

BTW : co wy te pady na ryneczku czy w spozywczaku kupujecie że tak padają

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź na to czekałem :)

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem za radą i wymieniłem baterie ale niestety problem występuje dalej na nowej baterii czego można się jeszcze czepić przy takiej dolegliwości

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taśma z touchpada, w sensie spróbuj na nowo ją włożyć bo za pierwszym razem też mi tak cudował jak nie do końca włożyłem tą taśmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można popsuć/ ewentualnie jak sam może się popsuć wgl Pad ? Grałem od 2008 do dzisiaj na padach począwszy od x360 do xone i nigdy mi sie nie popsuły, teraz mam prosiaka i uważam że Pad to istny kosmos i jest konkretnie solidny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że można popsuć pada przez rozebranie :negative: - średnio co drugi pad po takich domowych naprawach, jaki do nas trafia, ma pogubione części :wacko:, pozałamywane taśmy i kupę innych ciekawostek (kończąc na chińskich, niedziałających częściach zamiennych).

Wracając do problemu kolegi - całkiem prawdopodobna jest usterka układu ładowania na płycie głównej - baterię możesz mieć sprawną (niepotrzebnie ją kupiłeś).

Usterka znana i częsta - tym,którym udało się naprawić pada poprzez wymianę samej baterii po prostu mieli szczęście bo usterka samej baterii jest jak 1:10 w porównaniu do usterek układów ładowania.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi że można popsuć pada przez rozebranie :negative: - średnio co drugi pad po takich domowych naprawach, jaki do nas trafia, ma pogubione części :wacko:, pozałamywane taśmy i kupę innych ciekawostek (kończąc na chińskich, niedziałających częściach zamiennych).

Wracając do problemu kolegi - całkiem prawdopodobna jest usterka układu ładowania na płycie głównej - baterię możesz mieć sprawną (niepotrzebnie ją kupiłeś).

Usterka znana i częsta - tym,którym udało się naprawić pada poprzez wymianę samej baterii po prostu mieli szczęście bo usterka samej baterii jest jak 1:10 w porównaniu do usterek układów ładowania.

Witam jaka ewentualnie będzie cena naprawy pada i czy wy byście migli mi to zrobić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×