Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy obejrzałem nowy trailer, to aż mnie ciarki przeszły. Coś pięknego. Szkoda tylko, że premiera dopiero na wiosnę 2009. Wiadomo czy władnie prądem będzie jedyną mocą naszego bohatera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no calkiem nie zly kasek sie szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście zapowiedz w N+? Zapowiada sie godny uwagi tytuł, w sumie od takiego developera, należy spodziewać się bardzo wysokiego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wasze odczucia odnośnie nowego gameplayu? Ja mam mocno mieszane uczucia.

Z jednej strony to wspinanie się po wszystkim jest ekstra (nie tak dobre jak w assasins creed, ale blisko), świat wydaje się być tak samo otwarty jak w GTA do tego mocno podatny na destrukcje. Skille bohatera też dają ogromne możliwości. Nie musimy wiecznie ciułać rakiet to wyrzutni na specjalna okazje, tylko odrazu walimy we wroga wszystkim co mamy najlepsze rozwalając pół ulicy. Do tego podczas rozwałki nie gubi klatek tak jak GTA i cały czas jest ultra płynnie.

Z drugiej strony sam gameplay przypomina mi średniawe strzelanki, w których zabijamy tabuny takich samych wrogów (jak chociażby w Dark Sector). Walka w ręcz sprowadza się do jednego ciosu (znowu Dark Sector się kłania), co jest dosyć żałosne. Fizyka solidnie nawala (widzieliście jak przeciwnik i cywil popchnęli ten żółty samochód jakby był z papieru?), sterowanie postacią też (chodzi o to, że bohater automatycznie łapie się każdej wystającej rzeczy często wbrew woli gracza, nie można by tego wywoływać specjalnym klawiszem jak w AC?). Do tego grafika jest tylko trochę lepsza od średniej (to zdecydowanie konkurent dla GTA, nie MGSa).

No nic, do premiery gry zostało jeszcze grubo ponad pół roku, więc twórcy mają wystarczająco czasu aby te bugi załatać. Raczej powtórki z Haze nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią demko bym zobaczył, bo fajnie się zapowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wrzuca niedlugo na pss, tylko zeby nie okazalo sie klapa bo po demku nikt nie kupi, tak jak bylo z "mega wielkim killerem" HAZE :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem ciekaw gry, bardziej mi podchodzi niż PROTOTYPE. Także z tego względu, iż ta druga jest zanadto podobna do serii GTA, jeżeli chodzi o mechanikę gry. Takie odnoszę odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na nią od dawna ;P

oby nie wyszła równo z KZ2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużym plusem gry może byc to, że będziemy mogli byc po złej stronie mocy :smile: Oby tylko nie spartolili gameplay'u i fizyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie wglądałem zbytnio w akcję gry, ale gierka jakoś zalatuje mi plastikiem i sztucznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i nie wglądałem zbytnio w akcję gry, ale gierka jakoś zalatuje mi plastikiem i sztucznością.

To jest nas dwóch. Nie moje klimaty. Pan Elektryczna Łapa podśmierduje kiepskim gameplayem i jeszcze gorszym scenariuszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie podoba mi się ten "amerykański" zamysł z superhirołesem, co ma w garści cały świat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem dlaczego ale jakoś pierwsze myśli z jakim mi sięgra kojaży to: Wielki exsusive sony ale zaraz potem....Przeciętniak, Taki Lair - fajny w zapowiedziach w praktyce słaby. Choć i tak pewnie kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ruchy ma ten nasz bohater, gra sredniak imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak się podoba nowy trailer?

Podoba mi się to, że w tak świetny sposób zostały pokazane główne smaczki gry. Ja od początku wierzyłem w ten tytuł, inni nie, zobaczymy kto miał rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer bardzo fajny ale wciaz mam w pamieci ten gameplay (gosc z wyciagnieta reka do przodu i strzela jakimis blyskawicami przez 20 min :/) wiec wole poczekac na demko czy cus takiego. pooki co jestem za PROTOYPE. bo to z nim bedzie konkurowal inFamous. poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niestety cierpi na powtarzalność. Wciąż dzieje się to samo - są przeciwnicy to walimy w nich elektrycznymi granatami potem doprawiamy falą uderzeniową a jak ktoś przeżył to możemy się ewentualnie pochować i strzelić piorunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×