Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w Red Faction jest paskudna?

Co prawda w InFamous nie grałem, ale mimo to wiem :D, że grafa będzie lepsza :)

Ja gralem w to i w to wiec wiem co mowie, w infamous grafika jest gdzies obok tej z gta IV a w oddali nawet brzydsza bo rozmazana, ale nie zmienia to faktu ze lepszy gameplay jest w infamousie bo red faction nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
T U jest informacja o demku. Może ktoś ma 2 kody i chciałby się ze mna podzielić? Byłbym wdzięczny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
T U jest informacja o demku. Może ktoś ma 2 kody i chciałby się ze mna podzielić? Byłbym wdzięczny,

Skoro Sony rozsyla kody to juz konsolke moge grzac na demko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gralem w to i w to wiec wiem co mowie, w infamous grafika jest gdzies obok tej z gta IV a w oddali nawet brzydsza bo rozmazana, ale nie zmienia to faktu ze lepszy gameplay jest w infamousie bo red faction nudne.

Tak więc mamy tu rozbieżność upodobań. Jak dla mnie GTA IV miażdży graficznie RFG, który jest dla mnie brzydki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... I znowu nie dostałem kodu :< Szkoda , lecz mam co robic przez ten tydzień na konsoli wiec mnie to z jednej strony nie zbawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze jak ktos dostanie kod, to nie bedzie egoista i zalozy nowe konto psn na ktore wpisze kod i da do niego dostep co by kazdy mogl z ostatnio pobieranych zassac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Alu o to się rozchodzi :P Panowie może ktoś może podzielić się demkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko czy ktos wie gdzie mozna zlozyc preordera na ta gierke jestem z wrocka (google nie bylo pomocne :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ByCZy jak jesteś z Wrocławia to nie warto zamawiać pre-orderów. Podskoczysz do jakiegoś Centrum Handlowego i kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważajcie, bo w Polsce kupicie tylko pełną polską wersję. Żeby się ktoś nie przejechał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważajcie, bo w Polsce kupicie tylko pełną polską wersję. Żeby się ktoś nie przejechał...

przed killzonem broniłem sie rękami i nogami przed takimi wersjami teraz naprawde nie przeszkadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tylko uważajcie, bo w Polsce kupicie tylko pełną polską wersję. Żeby się ktoś nie przejechał...

z tego co slyszalem od znajomego ktory pracowal nad lokalizacja inFamous brzmi to calkiem niezle, wedlug mnie znacznie lepiej niz Killzone 2, ktory wedlug mnie wcale taki zly nie bylo. glos Cole'a ponoc nawet jest lepszy niz w wersji oryginalnej. no i przynajmnie kolekcjonerki szukac nie trzeba bedzie i przeplacac za nia na allegro.

mam pytanko - czy ktos, kto jest szczesliwym posiadaczem kodu na demko podzielilby sie ze mna? w zamian moge zaoferowac dostep do bety Uncharted 2 ktora rozpocznie sie w czerwcu ^^

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy będzie wybór języka angielskiego?? (w Kllzone przecież jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy będzie wybór języka angielskiego?? (w Kllzone przecież jest)

nie bedzie. jest tylko i wylacznie polski. niby tak sie Sony dogadalo z Sucker Punch'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, że dostaniesz?

Bo zawsze dostaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze skorzystasz z mojego pomyslu :>? jest wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dostałeś więc już raczej Cię ominie to demko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawdz mejla bo kody byly rozsylane wczoraj. dzisiaj juz nie rozsylaja chyba. jezeli nie dostales do tej pory to juz raczej nie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze jak ktos dostanie kod, to nie bedzie egoista i zalozy nowe konto psn na ktore wpisze kod i da do niego dostep co by kazdy mogl z ostatnio pobieranych zassac :)

Nikt tak raczej nie zrobi, jak ktoś dostanie ten kod to sie ostro podnieci, poczuje sie wyjątkowy i zacznie pykać samemu :biggrin: Kupuje ktoś edycje kolekcjonerską ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde... Nic nadzwyczajnego ja tez bez kodu, wie ktoś może czy będzie dostępne demko ba PSS ?

Edytowane przez Krupasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde... Nic nadzwyczajnego ja tez bez kodu, wie ktoś może czy będzie dostępne demko ba PSS ?

21 maja (za tydzień)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje kolekcjonerke. strasznie sie napalilem na te dwa ostrza elektryczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje kolekcjonerke. strasznie sie napalilem na te dwa ostrza elektryczne :D

gdzie Twoim zdaniem można by było najtaniej dorwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×