Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

332

Urodziny

20.08.1996

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. riddi_962

  Battlefield V

  Przypominam że w BF1 był błąd dźwięku który powodował że większość pocisków trafionych w Saint Chamonda rykoszetowała(czy jakoś tak :D)
 2. riddi_962

  Battlefield V

  Jak chcecie mieć Panzerstorm od początku to dołączajcie na Rotterdam- Panzerstorm jest kolejny w rotacji W TTK nic nie grzebali- niektóre bronie zostały zmienione ale tyle w balansie- ogólnego TTK/TTD nie zmieniono. https://www.battlefield.com/pl-pl/news/tides-of-war-chapter-1-overture-update-notes
 3. riddi_962

  Battlefield V

  Ja tam z zabijaniem nie mam problemu, śmierć za rogiem to wina niskiej częstotliwości serwerów, nie obejdziesz tego bo konsole są słabe, respiąc się na lotnisku jeszcze nigdy nie miałem takiej przygody- gdy w BF3 mieliśmy lotniska na każdej mapie i spawn killing to była plaga. Otwartość map- fortyfikacje, dym i po kłopocie. Odblokowałem skórkę do Tygrysa z nowej kampanii- jeśli nie chcecie grać w kampanię to polecam tą- opowieść naprawdę dobra w porównaniu do pozostałych i można ładnego skinka wyrwać za 1-2h gry. Trzeba tylko przejść, zebrać listy i wszystkie wyzwania skończyć.
 4. riddi_962

  Battlefield V

  Obsuwa pewnie kilka dni, jednak wolę żeby wszystko działało, jeśli opóźnili pacz to musiało być coś serio poważnego.
 5. riddi_962

  Battlefield V

  Prawda to, mają zmienić ten bonus.
 6. riddi_962

  Battlefield V

  Nie wiem co to za no name Broda ale zauważyłem że za BFV niesłusznie ciągnie się fama reveal trailera i ludzie co nawet w to nie grali i są po prostu na nie piszą takie rzeczy, bo hejtowanie BFV jest modne. Nie jest to krytyka konkretnych rozwiązań gameplayowych czy konstrukcyjnych, po prostu czysty hejt na wzór- "hurr durr mikser, baba, tygrys w 1941 roku i brak polski(xDDDD)". Sam nie jestem zwolennikiem polit poprawności ale kurde, wybaczam im bo to po prostu dobra gra i rozgrywka to miód cud i orzeszki, a szczerze nawet nie zauważam czy strzelam to laski czy gościa, jedynie po jękach można rozróżnić Moim zdaniem za kilka paczy będzie to najlepszy BF od czasów 3. Już mi się gra w niego lepiej niż w jedynkę. Naprawią trochę bugów, dodadzą brakujący kontent i będzie super, pamiętając że nie mamy płatnych DLC.
 7. riddi_962

  Battlefield V

  Nie można grać we wszystkich trybach na wszystkich mapach ponieważ DICE chciało żeby każda mapa była dobrze zbalansowana. Nie wszystkie mapy działają dobrze we wszystkich trybach.
 8. riddi_962

  Battlefield V

  Przecież operacje będą na start
 9. riddi_962

  Battlefield V

  Patrz: R6 Siege, gdzie na start było chyba 10 map? Trochę operatorów i tryb z botami i w jakim miejscu jest teraz gra po 3 latach live service
 10. riddi_962

  Battlefield V

  Ale przecież 30Hz jest przy BF1 w większych trybach, ja na netcode nie narzekam, w betę grało się dobrze, strzały siadały ładnie. Afera z niczego.

Reputacja

63 Słaba

Kontakt

 • Skype
  danio9622
 • Gadu-Gadu
  6046738
 • PSN
  riddi_962
 • Steam
  Eniu

Informacje o profilu

 • Wiek
  21
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Hobby
  Lubię dobre. Wszystko.

Ostatnie wizyty

1914 wyświetleń profilu
×