Skocz do zawartości
maxelm2

Wasza przyszłość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w koncu sierpnia zrezygnowalem z pracy w das media markt i teraz pracuje jako interfejsant w firmie zarzadzajacej hotelami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak, trzeba przyznac, ze mina to bardzo skuteczna broń.

Nie.

Skuteczna ona jest do zabijania niewinnych cywili nawet wiele lat po wojnie.

Mało zaś skuteczna przeciw armii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

Skuteczna ona jest do zabijania niewinnych cywili nawet wiele lat po wojnie.

Mało zaś skuteczna przeciw armii...

Mylisz się, broń skuteczna lecz w rekach jakiegoś psychopaty powoduje takie skutki bo kto normalny zaminowuje setki km2 ?

Kwestja konwencji śmieszy mnie takie ściemnianie na papierze bo każdy dobrze wie że te miny trafią do magazynów i będą tylko czekać aż znów nadejdzie ich chwila, w woju miałem wykład nt. min i dali mi jasno do zrozumienia że konwencja swoje wojna swoje

Miny przeciwpiechotne to ścierwo ale co zrobić wojna rzadzi się swoimi prawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna to wojna, raczej mało kto wtedy przestrzega jakichś ograniczeń, a szczególnie agresor, który samą agresją złamał większośc ograniczeń A mina jak mina, skuteczna na pojazdy ( większośc ofiar koalicji w iraku to rezultat najechania słabo opancerzonym pojazdem na mine) mniej skuteczna na ludzi, ale np podczas radzieckiej inwazji w afganistanie były bardzo skuteczne, szkoda że na żołnierzy którzy sami je zakładali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zmiencie tytul tego watka na "miny a sprawa polska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu sierpnia zrezygnowalem z pracy w das media markt i teraz pracuje jako interfejsant w firmie zarzadzajacej hotelami

A powiedz mi czy zeby pracowac w MM to trzeba skonczyc jakies konkretne studia?? Znaczy sie jesli ja bym chcial pracowac w dziale software to musze miec studia (kurs) informatyczne zrobione??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie na dziale software (m.in. z konsolami ) pracowalem Studia?! tam niektorzy bez matury pracuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie na dziale software (m.in. z konsolami ) pracowalem Studia?! tam niektorzy bez matury pracuja

Wiesz co... po rozmowach z częścią załogi stwierdzam że oni nawet nie mają pojęcia o tym jak żyć, nie mówiąc już o swoich działach...

Tym bardziej mnie wpienia że mnie nie przyjęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... po rozmowach z częścią załogi stwierdzam że oni nawet nie mają pojęcia o tym jak żyć, nie mówiąc już o swoich działach...

Tym bardziej mnie wpienia że mnie nie przyjęli

W jakim mieście Cię nie przyjei?

LosGutos ile zarabiałes na ręke? Wal śmiało bez ściemy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakim mieście Cię nie przyjei?

Katowice i Czeladź... Buraki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Katowice i Czeladź... Buraki...

W Poznaniu szukają cały czas. Ale w WLKP od dwóch lat jest ujemny poziom bezrobocia, to chyba fenomen ogólnoswiatowy bo +4% to zdrowy poziom bezrobocia. A jak ktos mówi, że nie może u nas znaleźc roboty to znaczy, że mu się nie hce bo ogłoszenia są na co drugim sklepie. (abstrahuję tu od oferowanych stawek ale jak ktoś nie ma co do chlebaka włożyc..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LosGutos ile zarabiałes na ręke? Wal śmiało bez ściemy!

pracowalem w Warszawie na Gorczewskiej, przy dobrych wiatrach z premia wychodzilo 1500... a bez wiatrow czyli bez premi - 1250 cos tak mniej wiecej, nie polecam, ale z jednej rzeczy sie ciesze, chodzi o umiejetnosci sprzedawania i kontaktu z klientem z tego sie ciesze ale praca to kiszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale z jednej rzeczy sie ciesze, chodzi o umiejetnosci sprzedawania i kontaktu z klientem z tego sie ciesze ale praca to kiszka

Popracuj w Tele2... Byłem tam 2 miechy i powiem że to prawdziwa szkoła życia i walki z klientem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odrabiam wojo... to dopiero prawdziwa szkoła życia!Ale jeszcze tylko pół roku i jestem free:D Potem mam zamiar otworzyć sklep z konsolami bo u mnie w mieście żadnego konkretnego nie ma. Ale to tylko takie marzenia co z tego wyjdzie to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×