Skocz do zawartości
3pstrzy

Calkowity koszt Ratchet&Clank z PSS USA

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupowalem jescze na PSS i dlatego mam watpliwosci

Cena jak byk widnieje 14.99$ ale jak przejde do zakladki kup to jest jakies podsumowanie i suma 16.06$

wazne to jest o tyle poniewaz nie posiadam karty i konto doladuje mi czlowiek z allegro wiec to jest dla mnie istotne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena jak byk widnieje 14.99$ ale jak przejde do zakladki kup to jest jakies podsumowanie i suma 16.06$

Taka właśnie cena,jaka widnieje po podsumowaniu,czyli doliczony podatek jest cena końcową.Zero ukrytych opłat:P Sam używam tylko konta US,tak jak i do grania tak i do zakupów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupowalem jescze na PSS i dlatego mam watpliwosci

Cena jak byk widnieje 14.99$ ale jak przejde do zakladki kup to jest jakies podsumowanie i suma 16.06$

Ha, też dałem się tak "zrobić". Po prostu rejestrując się wpisałeś kod pocztowy ze stanu, w którym obowiązuje podatek od sprzedaży. Zamień ten kod na podatek np. ze stanu Nevada, Las Vegas, to nie będzie doliczać Ci podatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ha, też dałem się tak "zrobić". Po prostu rejestrując się wpisałeś kod pocztowy ze stanu, w którym obowiązuje podatek od sprzedaży. Zamień ten kod na podatek np. ze stanu Nevada, Las Vegas, to nie będzie doliczać Ci podatku.

Ooo, dobrze, ze to napisales;) Przyda sie i mnie:] Zawsze te pare groszy wiecej, w portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie ,już nie przesadzajcie:) Nie dość, że macie taniej niż w EU to jeszcze nie robicie przecież zakupów w sklepie,dzień w dzień 2zł podatku to nie majątek:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby 2zł nie było majątkiem to nie powstałyby gry oparte o mikrotransakcje. Trzeba liczyć każdy grosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby 2zł nie było majątkiem to nie powstałyby gry oparte o mikrotransakcje. Trzeba liczyć każdy grosz.

Chyba źle to ująłeś(albo ja źle zroumiałem:) ,systuacja jest nieco odmienna,gdyby 2zł było majątkiem to takowe by nie powstały,bo producentom by się to nie opłacało,taki sposób transakcji.No ,ale gdyby nie było możliwości kupowania w US Store,będąc rezydentem EU. To trzebaby było płacić znacznie więcej:) Więc nie można być takim materialistą,jeśli nam dali taką możliwość.No ale cóż,taka mentalność Polaka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problemem nie bylo to ze na podatku strace te 2zl bo i tak jest duzo taniej na USA ale nie posiadam karty i zamowilem sobie 20$ doladowania (WipeotHD!!!!!!!) wplacilem pieniazki i omaly wlos a dzis bym sobie nie sciagnal

Ciekawi mnie jakie jeszcze ukryte niespodzianki na mnie czekaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAGpl ale po co przepłacać, jeśli da się zaoszczędzić nawet 2zł to dlaczego tego nie robić. Chyba, że Ty masz za dużo kasy,a jeśli tak, to zamiast do pss możesz przelewać np dla pajacyk.pl

Poza tym ten podatek nie idzie dla pss tylko dla Bushmena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie można wydać te 2 zł inaczej i jakoś komuś w ten sposob pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizej lista stanow gdzie podatek od sprzedazy wynosi 0% (moze sie komus przyda :

Oregon

New Hampshire

Montana

Delaware

Alaska

poza tym z tego co wiem to w Nevadzie jest podatek 6.5% (nie ma natomiast personal and corporate income tax)

BTW: Jakby tam chciano wprowadzic polskie podatki to ludzie z bronia wyszli by na ulice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×