Skocz do zawartości
Mikrus

Ekstraklasa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Chciałbym w tym temacie poruszyć wątek Ekstraklasy i polskiej piłki. Jakiemu klubowi kibicujecie oraz jaki piłkarz jest z niej wg Was najlepszy?

To ja moża zaczne

Jestem z białego i to jest oczywiste że kibicuje JADZE! A nr. 1 jest w niej były piłkarz Realu Madryt przyszły reprezentant Polski nie kto inny jak Krzysztof Król (brawa)!

Teraz wasza kolej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIAST GLIWICE - z racji tego że spedziłem w tym mieście 9 najlepszych miesiecy w moim życiu (6bdsz), pokochałem miasto wraz z klubem.

GKSPCrest1.gif

of6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem fanem polskiej pilki noznej, ale jako ze Piast awansowal w tym sezonie do 1 ligi i jest to moje rodzinne miasto, to moge sie za nimi opowiedziec. a zatem Piast Gliwice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś za tą naszą ligą nie przepadam. Ale na bezrybiu i rak ryba więc na mecze się chodziło. Jako, że jestem z Krakowa to moim ukochanym od dawien dawna klubem jest CRACOVIA KRAKÓW, która niestety przeżywa na chwilę obecną straszny okres :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba powinienem kibicować Lechii bo jestem z Gdańska, ale szczerze to nasza marna liga obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FORZA MILAN!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daras i cwir - proponuję przyglądnąć się dokładnie nazwie tematu i pierwszemu postowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa wcale nie jest extra! Nie rozumiem ludzi, ktorzy poswiecaja swoj czas, pieniadze, emocje, a czesto i zdrowie, zeby kibicowac sportowi, ktory jest przezarty korupcja i sportowych zasad w nim nie ma, a wiekszosc meczow jest ustawiana. Kiedys jak bylem mlody (hohoho) i wierzylem w to wszystko kibicowalem Legiuniu Warszawa, ale teraz to kibicuje tylko reprezentacji Izraela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie przepadam za piłką nożną, ale jak coś to Wiśle kibicuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekstraklasa wcale nie jest extra! Nie rozumiem ludzi, ktorzy poswiecaja swoj czas, pieniadze, emocje, a czesto i zdrowie, zeby kibicowac sportowi, ktory jest przezarty korupcja i sportowych zasad w nim nie ma, a wiekszosc meczow jest ustawiana. Kiedys jak bylem mlody (hohoho) i wierzylem w to wszystko kibicowalem Legiuniu Warszawa, ale teraz to kibicuje tylko reprezentacji Izraela

Jak nie rozumiesz to juz twoj problem a korupcja jest wszedzie nie tylko w pilce noznej! O ustawianiach meczu to juz nie mam pojecia skad ci to przyszlo do glowy (moze ta twoja legia to kupowala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie? Jakoś nie słyszałem o korupcji w np lidze koszykarskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam się na piłce. Wiem tylko jedno. Dzisiaj jest mecz Arka Gdynia vs Lechia Gdańsk... kolega odradził mi podróżowanie po Gdyni od 18 do dnia następnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie? Jakoś nie słyszałem o korupcji w np lidze koszykarskiej...

Najwidoczniej jeszcze malo wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z ekstraklasy Legia ;d

Jutro do nas przyjeżdża Legia K...! Będzie wielki mecz jak zwykle! Najgorętsze spotkanie kolejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibucuje wszystkim druzynom ekstraklasy, bo to wkońcu są polskie zespoły... Moim ulubionym jednak klubem jest zagraniczna druzyna Arsenal Najlepszy pilkarz Ekstraklasy to raczej Stilic z Kolejorza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa Barcelona Inter Mediolan Tottenham To od dziecka moje ukochane kluby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro do nas przyjeżdża Legia K...! Będzie wielki mecz jak zwykle! Najgorętsze spotkanie kolejki

I wiadomo, że rozjedziemy LegŁą pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "EKSTRAKLASY" wiadomo WKS ,wg mnie objawieniem sezonu będzie LEWANDOWSKI z LECHA.

Ps.Jeśli ktoś interesuję się ligą zna pozostałe kluby które mogę darzyć sentymentem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwidoczniej jeszcze malo wiesz

A może to jest tak, że ty wiesz wszystko, czyli nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może to jest tak, że ty wiesz wszystko, czyli nic ?

Jak z madrzejesz to daj znac teraz szkoda tylko mojego czasu na tłumaczenie ci czegoś czego i tak nie zrozumiesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, bo posypią się warny.

Właśnie wróciłem z meczu GKS - Ruch, 1:0 dla Bełchatowa, pierwsza połowa całkiem dobra, druga to już jeden wielki zieeewwww. Ale cieszą 3 punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×