Skocz do zawartości
Mikrus

Ekstraklasa

Rekomendowane odpowiedzi

PGE GKS Bełchatów ! Dzisiaj GKS wygrał z Ruchem 1-0 po bramce Nowaka Kurcze, nie byłem na tym meczu, bo musiałem być na wycieczce klasowej Śmieszą mnie Ci, którzy mówią, że Bełchatów spadnie. Kryzys już minął, teraz może być tylko lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję i chodzę na mecze Górnika Zabrze, w tej kolejce byłem na 4 meczach.

Czasem chodzę na Bundeslige, wtedy jestem na stadionie KSC - Karlsruhe Sport Club. W tym roku byłem na 4 meczach.

Pozdrawiam kibiców z Bytomia, Gliwic i Chorzowa.

splash_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak z madrzejesz to daj znac teraz szkoda tylko mojego czasu na tłumaczenie ci czegoś czego i tak nie zrozumiesz!

n/c

Żeby było na temat:

A u mnie podobno Lechia wygrała wczoraj z Arką, hura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesila nas ta Fifa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ustawianiach meczu to juz nie mam pojecia skad ci to przyszlo do glowy (moze ta twoja legia to kupowala)

Co sie tak burzysz... taka prawda, czterdziestukilku typow z ligi garuje i to chyba o czyms swiadczy. No i akurat to nie Legie chcieli zdegradowac. Jak pisalem, nie jara mnie polska "liga". A co do Jagi to albo jest bidna (w/g mojej teorii) i musi za pare zeta sie podkaldac, albo (w/g twojej teorii) to patalachy ktore na 8 meczow potrafia wygrac 1...

Afera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam kibice lecha coś,macie tyle ultrasów to trudno wyczaić kreta który przekaże info o planowanej antyfanie Legi:]

I niestety wam się nie udało,zwłaszcza ta interpretacja,trochę ją źle zinterpeltowaliście;]

"Co złego widzisz chamie w swej stolicy panoramie"Legia mistrz szybkiej ciętej riposty:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sie tak burzysz... taka prawda, czterdziestukilku typow z ligi garuje i to chyba o czyms swiadczy. No i akurat to nie Legie chcieli zdegradowac. Jak pisalem, nie jara mnie polska "liga". A co do Jagi to albo jest bidna (w/g mojej teorii) i musi za pare zeta sie podkaldac, albo (w/g twojej teorii) to patalachy ktore na 8 meczow potrafia wygrac 1...

Afera...

Jak nie jara cie Polska liga to czego sie wypowiadasz!? A co to Jagi to nie twoj interes kasa jest a skład jest całkowicie zmieniony od ostatniego sezonu. O degradacji to gdzie ty to wyczytałes? Przystopuj troche bo na dobre to ci to nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą ligę powwinni zawiesic! Inaczej tylko listek będzie panował w nieskończonośc i będzie wał, a nie prawdziwy football!

Tylko mi mojego Kolejorza będzie żal:

@maxelm2

Nie rozumiem co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że tekst na antyfanie i ogólnie wam się nie udała:

1:Tak jawa,jak sen<-źle to zinterpretowane przez was(Zniknie warszawa tak jawa jak sen)trochę przesadziliście połowa ludzi odbiera i myśli(gruzy),ja tak samo odebrałem to jako czasy drugiej wojny światowej gdzie pełno ludzi umarło za stolicę.

2.Macie kreta usiebie który przekazał Legii że będzie taka i taka sektorówka a ci się przygotowali"Co złego widzisz chamie w swej stolicy panoramie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że tekst na antyfanie i ogólnie wam się nie udała:

1:Tak jawa,jak sen<-źle to zinterpretowane przez was(Zniknie warszawa tak jawa jak sen)trochę przesadziliście połowa ludzi odbiera i myśli(gruzy),ja tak samo odebrałem to jako czasy drugiej wojny światowej gdzie pełno ludzi umarło za stolicę.

2.Macie kreta usiebie który przekazał Legii że będzie taka i taka sektorówka a ci się przygotowali"Co złego widzisz chamie w swej stolicy panoramie"

Ok, nie znam tych tekstów, nic nie mam do stolicy poza tym, że mi się tam nie podoba. Ale to nie o tym temat. W Poznaniu nie lubimy (L)egii dla zasady, takie uroki. U Ciebie jest tak samo jak Kolejorz przybywa na Łazienkowską!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki nie ważne.

Ja jestem z Polic obok Szczecina więc na Twardowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jara cie Polska liga to czego sie wypowiadasz!? A co to Jagi to nie twoj interes kasa jest a skład jest całkowicie zmieniony od ostatniego sezonu. O degradacji to gdzie ty to wyczytałes? Przystopuj troche bo na dobre to ci to nie wyjdzie.

Czlowieku nie chce mi sie z toba wdawac w dyskusje bo to nie moj poziom. Ale krotko, zeby to juz zakonczyc, bo widze, ze zaczynasz mnie straszyc (i co niby mialbys mi zrobic? Wystawic jedna gwazdke w ocenie czy moze zawirusowac mi maca??? hehe)...

Ja ci przedstawiam fakty, a ty zero zakumania i dalej swoje...

O ustawianiach meczu to juz nie mam pojecia skad ci to przyszlo do glowy (moze ta twoja legia to kupowala)

No wlasnie o to chodzi, ze wszedzie o tym mowili i pisali (zreszta dodalem ci link do hasla z wikipedii o aferze). A czy Legia kupowala mecze? Tego pewnie nigdy juz sie nie dowiemy jak bylo naprawde, ale w/g sadu nie wiec nie pisz glupot tylko po to, zeby kogos pojechac skoro nie masz dowodow. No i faktem tez jest, ze kilka zespolow mialo byc, albo bylo zdegradowanych, jesli o tym nie slyszales to chyba ostatnie 2 lata spedziles na pustyni.

A Jaga w tym sezonie "z tym calkowicie zmienionym" (rewelacyjnym) skladem wygrala jeden mecz i to tez jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku nie chce mi sie z toba wdawac w dyskusje bo to nie moj poziom. Ale krotko, zeby to juz zakonczyc, bo widze, ze zaczynasz mnie straszyc (i co niby mialbys mi zrobic? Wystawic jedna gwazdke w ocenie czy moze zawirusowac mi maca??? hehe)...

Ja ci przedstawiam fakty, a ty zero zakumania i dalej swoje...

No wlasnie o to chodzi, ze wszedzie o tym mowili i pisali (zreszta dodalem ci link do hasla z wikipedii o aferze). A czy Legia kupowala mecze? Tego pewnie nigdy juz sie nie dowiemy jak bylo naprawde, ale w/g sadu nie wiec nie pisz glupot tylko po to, zeby kogos pojechac skoro nie masz dowodow. No i faktem tez jest, ze kilka zespolow mialo byc, albo bylo zdegradowanych, jesli o tym nie slyszales to chyba ostatnie 2 lata spedziles na pustyni.

A Jaga w tym sezonie "z tym calkowicie zmienionym" (rewelacyjnym) skladem wygrala jeden mecz i to tez jest fakt.

Jak nie chcesz wdawac sie w dyskusje to po co odpisujesz!? Poszukaj sobie ciekawszego tematu sam mowiłes że piłka cie nie kreci. A co do Jagi to może i tylko jeden mecz wygrali ale jak przegrywali to nie byle z kim Wisła, Lech, Legia co z ŁKS to jedynie dali dupy . Do konca sezonu jeszcze daleko i pokażą na co ich stac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz wdawac sie w dyskusje to po co odpisujesz!? Poszukaj sobie ciekawszego tematu sam mowiłes że piłka cie nie kreci. A co do Jagi to może i tylko jeden mecz wygrali ale jak przegrywali to nie byle z kim Wisła, Lech, Legia co z ŁKS to jedynie dali dupy . Do konca sezonu jeszcze daleko i pokażą na co ich stac!

Jagiellonia zdegradowana

hahahaha i znowu mialem racje :)

Jezu jak sie ciesze!!!

i co lyso?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Barclays Premier League, ale polska piłką też się trochę interesuję. Mój ulubiony klub to Legia Warszawa a najlepszy piłkarz (w Legii) to Roger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną najlepszym polskim klubem jest Lech Poznań a zawodnikiem Stilic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesli mowa O Ekstraklasie to TYLKO :

Olimpia Olsztynek

logg.jpg

Najlepszy Piłkarz Kamil Pawlak Mieszka u mnie w bloq na 4 pietrze :P

:teehee:

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×