Skocz do zawartości
xAndre77x

> PSP vs PS3 <

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie 'F'...

Daj spokój, nie ma co sobie tak pięknego, słonecznego dnia psuć. Jak ktoś nie ma o czym pisąć, to pisze o dupie marynie. Ludzie się nakręcili, wszak to poziom wysoki, zostawmy ich. Szkoda czasu na takie zyciowe dylematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś dużo podróżuje to psp jest nie zastąpione ale jeśli chodzi o prawdziwe granie w domu ps3 rządzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś dużo podróżuje to psp jest nie zastąpione ale jeśli chodzi o prawdziwe granie w domu ps3 rządzi

Bosz... hajpek, musiałeś odkurzyć ten temat? Znając życie, zaraz się zacznie dyskusja na nowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrry.... rozumierm... eghhr...

ogłaszamy wszem i wobec że temat zamykamy z przyczyn nie zależnych od nas...

Ps. konta będą usuwane jeżeli ktoś coś dopisze tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to był konkurs na wyłamanie się a nagrodą w nim jest zestaw gumek kulek gratuluje wygranej

aha nagrodowe prześlemy pocztą polską na podany adres przy rejestracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsze jest PS3 , ponieważ jest to konsola stacjonarna , ma lepszą grafikę , no i wogóle wszystko , a PSP to tylko kontynuacja PS2 tylko że jest przenośna. No ale nie ukrywam PSP też ma swoje zalety , a najlepsze jest to że możesz grać gdzie chcesz do póki Ci się bateria nie wyładuje. Ale PS3 Górą " moim zdaniem oczywiście "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy sobie jaja robicie? Po cholerę takie tematy?

To tak jakbyś zapytał: "Z czego jesteście bardziej zadowoleni z Mikrofalówki czy Grilla?"

Dżizas...

Z mikrofalówki, bo często z niej korzystam, a bez grilla bym się raczej obszedł (ale ciężko by było...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że to sa zupełnie inne klasy konsol, i ich wymyslenie miało za zadanie zrobić szał w zupełnie innej dziedzinie na szerszą skale, tu nie chodzi tylko o granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że to sa zupełnie inne klasy konsol, i ich wymyslenie miało za zadanie zrobić szał w zupełnie innej dziedzinie na szerszą skale, tu nie chodzi tylko o granie

Po pierwsze nie ma w słowniku wyrazu 'szał' jest tylko 'szoł' a po drugie ten temat już dawno powinien wylecieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie ma w słowniku wyrazu 'szał' jest tylko 'szoł' a po drugie ten temat już dawno powinien wylecieć

Czy ty zawsze i wszedzie, o kazdej porze musisz sie do kogos przypier***c ??

Chyba w Twoim slowniku nie ma takiego wyrazu .... Slownik jezyka polskiego !

Ps.

Skoro temat juz dawno powinien wyleciec to po co sie w nim bezsensownie udzielasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to była tylko aluzja do recek zeratula( czy on tam się zwie). SzołSzołSzołSZOŁ! xD

Żeby offtopa nie było- jak można te 2 konsolki porównywać? o_O brawa dla autora tematu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiotyczny temat... rownie dobrze moznaby zapytac, co jest lepsze, kielbasa czy mlotek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ty zawsze i wszedzie, o kazdej porze musisz sie do kogos przypier***c ??

Wyluzuj, wolne od szkoły szołłłłłłłłłłł to była ironia, a temat powinien wylecieć, bo głupoty tu się rodzą haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzowany to ja jestem , tylko w Twoim przypadku nigdy nie wiadomo kiedy piszesz serio a kiedy nie ...

Temat jak juz wiekszosc napisala, jest bezsensu. Nadaje sie do dzialu Smietnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze niech z 3 osoby napiszą że temat jest bezsensu, no albo z 4 noo co jest z wami wszyscy razem

Jaki jest ten temat?

co do szał czy szoł , mowie jak chce i kazdy wie o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie intencje mial zalozyciel tematu ale powiem ze ja pol roku temu mialem taki dylemat co kupic PSP czy PS3

Dyskusja mija sie z celem dla osob ktorych stac na obie rzeczy , dla biedniejszych temat jest blizszy ......

No ale coz syty glodnego nie zrozumie......

Wybralem PS3 i nie zaluje ale do tej pory juz bym splacilPSP a PS3 jeszcze 9 rat po 116zl .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem jakie intencje mial zalozyciel tematu ale powiem ze ja pol roku temu mialem taki dylemat co kupic PSP czy PS3

Dyskusja mija sie z celem dla osob ktorych stac na obie rzeczy , dla biedniejszych temat jest blizszy ......

No ale coz syty glodnego nie zrozumie......

Wybralem PS3 i nie zaluje ale do tej pory juz bym splacilPSP a PS3 jeszcze 9 rat po 116zl .......

To fak ze jak ktos moze nie miec wystorczajacych funduszy na obie rzeczy a miedzy nimi wybiera to to porownanie jest dla niego. Tez myslem czy stacjonarna czy handhelda, poczekalem i w wrzesniu wziolem w sklepie nie da idiotow ps3 za 1199 - nie zaluje ani grosza jedynie nie zawsze mam czas zeby sobie pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym 500-600zł i nie stać byłoby mnie na PS3, brałbym x360 Arcade z pocałowaniem ręki, PSP jako konsola w domu jest praktycznie bezużyteczna... i jeszcze ceny gier na PSP, średnio 150zł w dniu premiery buhahaha jeszcze na głowę nie upadłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na glowe nie upadlem i nawet chwili sie nie zastanawialem nad x360 , mialem tylko dwie opcje PS3 lub PSP

Mam Jeszcze PS2 to wybor PSP nie bylby taki glupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na glowe nie upadlem i nawet chwili sie nie zastanawialem nad x360 , mialem tylko dwie opcje PS3 lub PSP

Mam Jeszcze PS2 to wybor PSP nie bylby taki glupi

Po merytorycznym podejściu w dyskusji widzę, że wiedza Twoja jest mocno ograniczona, przeplatająca się z fanbojstwem, a to już przypadek szczególne - w Polsce nie do wyleczenia. Rozumiem ludzi z ograniczonym budżetem, normalne, ale mając tylko kilkaset zł kupując PSP, mając do wyboru x360 Arcade - trzeba być skrajnym idiotą. Przekładając możliwość PSP do tego co oferuje x360, a oferuje to samo co PS3 (vide gry) trzeba być zdecydowanie impotentem umysłowym. No ale cóż, gdyby takich nie było, ten świat byłoby nudny. A tak przynajmniej każdego dnia jest ciekawie i zabawnie

I ostrzegam (nie Ciebie, wszystkich) mam zły dzień i wpadanie ze mną we wszelkie dyskusję źle się skończy dzisiaj, najlepiej olać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge miec zlego dnia? Ostatnie zdanie musi nalezec do D4Ru73k'a ....

Fanboyem zostaje sie nie zawsze z glupoty

Tak jakos wyszlo ze pozostalem w obozie Sony

Impotent umyslowy? No pewnie moglem sie wzbic na wyzyny intelektu i kupic x360 tak jak wszyscy wokol,ale nigdy mnie nie bawilo podazanie za stadem

Warto miec wlasne zdanie i poglady i za to szanuje D4Ru73k'a

Tylko dlaczego wszystkiego sie musi czepiac ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po merytorycznym podejściu w dyskusji widzę, że wiedza Twoja jest mocno ograniczona, przeplatająca się z fanbojstwem, a to już przypadek szczególne - w Polsce nie do wyleczenia. Rozumiem ludzi z ograniczonym budżetem, normalne, ale mając tylko kilkaset zł kupując PSP, mając do wyboru x360 Arcade - trzeba być skrajnym idiotą. Przekładając możliwość PSP do tego co oferuje x360, a oferuje to samo co PS3 (vide gry) trzeba być zdecydowanie impotentem umysłowym. No ale cóż, gdyby takich nie było, ten świat byłoby nudny. A tak przynajmniej każdego dnia jest ciekawie i zabawnie

I ostrzegam (nie Ciebie, wszystkich) mam zły dzień i wpadanie ze mną we wszelkie dyskusję źle się skończy dzisiaj, najlepiej olać.

Twoje ostrzeganie i zly dzien w ogole mnie nie ruszaja tylko tyle ze ... Niestety w tym przypadku musze sie z Toba zgodzic. Jezeli juz bym musial dokonac wyboru to tez wybralbym x360 zamiast psp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoje ostrzeganie i zly dzien w ogole mnie nie ruszaja tylko tyle ze ... Niestety w tym przypadku musze sie z Toba zgodzic. Jezeli juz bym musial dokonac wyboru to tez wybralbym x360 zamiast psp...

Złapałeś sens i jest dobrze, nic tylko się zgodzić z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 ponieważ ................................................................................

.................................................................................

................................................... nie mam jeszcze psp ,poza tym konsolki przenośne traktuję jako dodatki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×