Skocz do zawartości
Gość Buson

Historia waszych nickname'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Buson

Tutaj możecie wylać całą historie waszych nickname'ów od początku swoich przygód z graniem =]

Zaczne ;)

W 1997 roku blizzard wydał dzieło jakże wiekopomne ! mianowicie: Diablo wcześnie bawiłem się jako gówniarz ps1 =] lecz nie miałem jakiegoś sprecyzowanego nicku, gdy odpaliłem diabełka po raz pierwszy nadeszła ta chwila... your nickname... wpisałem "Hattori Hanzo" ponieważ byłem zafascynowany dziejami japońskiego klanu Matsudaira/Tokugawa. Mashige czyli wyzej wymieniony HH, był wasalem tych klanów również wielce utalentowanym ninja zwanym Oni no Hanzō (diabłem Hanzo) taka jest historia mojego pierwszego nicku :) używałem go do roku 2000, gdy blizzek  wypuścił na rynek fenomenalne Diablo II, i historia się powtarza, odpalam widze te piękne postacie, wybieram Paladyna jak to każdy dzieciak ;) i teraz rostertka, CO TAM WPISAĆ?, a że przez ostatni rok w szkole wymyślili mi przezwisko ProroK.. bo zawsze zgadywałem kiedy będzie kartkówka, i kogo będą pytali (sam nie wiem jak to robiłem hehehe) no i tak zostało do teraz.... (Przezwiska szkolne... jako 7-8 latek byłem Gruby i tak też na mnie mówili w wieku 9-10 lat zacząłem trenować ninjitsu i kendo więc schudłem, wtedy nazywali mnie Cichy, bo nie lubiłem z ludźmi gadać zresztą dalej tego nie lubię, w gimnazjum było WAFEL zupełnie nie wiem skąd to się wzięło.. ale było, aktualnie mowią na mnie LOq ^^ gdy zapuszczałem włosy strasznie mi się kręciły i tak już zostało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnej, jest arab i tyle - dlaczego? Sprawdź sobie, jak mam na nazwisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie jest równie prosta co u araba - nub rymuje sie ze słowem czub i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
U mnie nie ma żadnej, jest arab i tyle - dlaczego? Sprawdź sobie, jak mam na nazwisko :)

Ta to już wiem :) po naszej fascynującej korespondencji e-mailowej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś (przedszkole i polowa podstawówki) miałem ksywkę UFO bo mam odstające uszy :P... Teraz już tak nie odstają oczywiście. A z Dyziem to na którejś z kolonii mi tak kumple wymyślili bo miałem "zawiasy" i było Dyzio Marzyciel, później zostało tylko Dyzio bo z marzycielem za długo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem kiedyś w klanie z US -=Garbage Animals=- i każdy musiał mieć "zwierzęcą" ksywkę, no i wymyśliłem sobie Sloth (też ze względu na mój temperament, chęć do egzy. itp.) i tak już zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywa oczywiscie byla zibi ;) Przechadzac podajrze mortal kombat 4 jak sie wpisywalo 3 literki przez przypadek wpisalem Z i B :D A tu tym dzwiecznym glosem ktory mowi fatality moim uszom "ukazalo" sie Zi Bi :D|

Potem wiec grajac w csa wpisywalem Zb, no i wszyscy nie ogarnieci czytali to jako ZetBe i tak zostalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie krótko:

Fascynacja Hellsing'iem = Alucard....

Liczba Alucard'ów na świecie = 100000000000 = Allucard

Lenistwo + Allucard = Allu  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

mój nick wzioł się od liceum gdy nazwano mnie zamarżnięty bo niechciałem z żadną dziewczyną chodzić hehe a mnostwo ich chciało ale mniejsza o to. tak zrodził się mój nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Osyt

Mój nick wziął się w gimnazjum od nazwiska  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał całkiem przypadkiem: siedząc sobie raz na jakimś forum nie miałem pomysłu na nicka, a w TV "Sędzia Dredd" leciał...

Nick ten tak szybko zginie jak powstał... =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja ksywka wzieła się od nazwiska. Było to tak. Pewnego piękego dnia udałem się do kolegi. Drzwi otworzyła mi jego siostra. Spytała mnie jak mam na imię i nazwisko po czym poszła po swojego brata. Gdy ten wyszedł powiedział "A to ty Tomek, a mi siostra powiedziła że jakiś Wakpal przyszedł i nie wiedziałem o co chodzi" I tak to się zaczeło w czasach podstawówki jeszcze (kupe czasu temu) i zostało do dziś. Dziwne ale moje nazwisko zaczyna się na P ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoje nazwisko to Pakpal? :)

Mój nick jest bardzo popularny bo to powszechne słowo. Wzięło się dawno temu gdy planowałem napisać książkę. Potrzebowałem nick dla postaci drugoplanowej, którą był przyjaciel głównego bohatera, taki haker/elektronik. Mój brat powiedział, że może być spider, no i tak zostało, a moją osobę utożsamiałem z tą postacią. Potem zorientowałem się, że w Johnny Mnemonicu jest taka postać jak Spider i jest on właśnie taką osobą podobną do tej z mojej niedokończonej książki.

Mam jeszcze zastępcze.

vermeil - kolor, który lubię

stenmark - to nick używany przeze mnie głównie w grach online na pc, tak miał na nazwisko jeden z producentów gier. Wziąłem na chybił trafił z jakiejś instrukcji gry, bo byłem wkurzony, że pierwsze 2 były zajęte.

Najśmieszniejsze jest to, że moja dziewczyna i moja przyszła teściowa też tak do mnie mówią (spider) i podejrzewam, że mój dzieciak zamiast tata będzie mówić "spajder".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerath - jedna z moich postaci do Warhammera (książkowego), lub Nug Gerath (jak wcześniej tyle, że wystąpiła potrzeba nazwy dwu-członowej) - nicki internetowe.

LeVy - od nazwiska, jest to nick, którego nie używam w internecie, natomiast większość osób tak do mnie mówi na co dzień (czyli taki InRL nick :D), przyzwyczaiłem się do niego, bo tak na mnie mówią odkąd pamiętam (kiedyś było mały albo młody LeVy - mam brata 8 lat starszego :D)

/edit by poster

Dzięki, zapamiętane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Przezwisko jak widać po lewej. Poprostu dziwie się jak ktoś mógł się tak przejęzyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś jak grałem w mmorpg to nick Zia znalazłem w edytorze nicków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje BIM jest od tego, że mam brata bliźniaka. Ja mam na imię Michał a on Bartek. Więc Bartek I Michał - BIM (MIB brzydko brzmi) Wtedy mieliśmy osobne kompy, ale nicka se zachowałem. Mój brat ma teraz bartG od tego, że se 2 ręce podczas wczasów złamał :P i było Bart Gibson  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slizer - nie wiem czemu, jakoś tak samo do mnie "przyszło"  ;)

mam brata bliźniaka

hehe, widzę, że nie jestem jedynym na forum, który ma brata bliźniaka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie. Przezwisko jak widać po lewej. Poprostu dziwie się jak ktoś mógł się tak przejęzyczyć.

Pawlak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Troche tego bylo :D

Jak bylem maly o mialem Geniusz xD od czego to nie pamietam..

Potem Sk8cik od tego jak sie ubieralem :P

pare lat temu mialem Chester bo ciagle sluchalem LP i dalej slucham :P

Potem nadszedl czas na Pato( chodzilem na Capoeire i murzyn dal mi xywke Pato "kaczka" bo sie bujalem ) A ta xywka z pare dni zmienila sie w PATOLOG :P

Rok temu w wakacje kolezanka dala mi TOKYU z powodu ze mam na scianie2 plakaty Tokyo drifta a na szafce DVD i CD z tego filmu:)

A teraz obecnie mam PSYCHOL a czemu to chyba dlatego ze jestem Psychol ;P

Inne Xywki jakie mialem to: Siwy,Czorny,Atrament(Od koloru wlosow:) Kaskader kamikadze itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem mase nickow a ten ktorego uzywam na forum wzial sie z tego ze przed zarejestrowaniem sie na forum obejrzalem trailer z gry Uncharted: Drake's Fortune i nazwalem sie Drake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

moj nick wziąl sie z dwoch rzeczy

1 mam na imie Daniel i często mowili na mnie Danio

2 kiedy zakladalem swoj e-mail w nick wpisalem danio ale bylo zajete a wolne bylo danio32 i tak stal sie ten nick moim znakiem rozpoznawalnym

mam tez drugi nick bardziej prywatny *Master*  te znaczki,,*,, wziely sie z tego ze czasami samo Master jest zajęte a z gwiazdkami jeszcze nigdy niewidzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KoDeRek

W 1996 roku na zajeciach z programowania, na pierwszym roku powstal nick KoDeR. Wlasciwie jest to moje nazwisko pozbawione jednej litery.

2001 rok jeden z kumpli zmiekcza je na KoDeRek, powstaje tez wersja De'Koderek. I tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×