Skocz do zawartości
Gość Kleszczman

PS3 nie chce sie uruchomić:(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kleszczman

Witajcie. Mam kolejny problem z moją konsolka ps3. Dzis rano chcialem ją sobie zalaczyc a tu uruchamia sie na 2 sec. pipczy, zapala sie pomarańczowe migające światelko, a potem czerwone migające. System nawet nie odpala.Tylko tak mruga i mruga na nic nie reagując. Wczoraj wieczorkiem gralem i skonczylem God of War II (plyta siedzi w konsoli) i bylo wszystko ok. A i pare dni temu zainstalowałem update 1.81.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś przy włączaniu przytrzymać przycisk włączający dłużej niż 5 sekund (powinna raz zapiszczeć)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleszczman

Tak trzymałem i wydaje jednego pika ale po o kolo 3sec. konsola wydaje 3 krótkie piki a potem zaczyna migac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie serwis cię czeka albo po prostu "złośliwość rzeczy martwych" i popołudniu lub wieczorem się uruchomi (ale na to bym nie liczył). Ja też gram na God of War II również na sofcie 1.81 i żadnych problemów nie zauważyłem. Możesz sprobować ją włączyć z pada (spr. czy go konsola go widzi - tzn. czy te migające 4 diody po naciśnięciu przycisku PS na padzie nie przestaną migać i zaświeci się tylko jedna), sprawdź czy możesz wysunąć płytę ... i to tyle.

PS Ja też za chwilę włączam konsolkę i GoWII i ..... zobaczymy ;) A może to będzie taki PS3 killer jak na XBOXie Gears of War ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

chyba będzie dom>auto>market>magazyn>kurier>poczta>serwis>poczta>kurier>magazyn>markiet>auto>dom  :D

//tak teraz to mu pomogłeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde oby to nie było nasze (PS3) ring of death...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen
chyba będzie dom>auto>market>magazyn>kurier>poczta>serwis>poczta>kurier>magazyn>markiet>auto>dom  :D

//tak teraz to mu pomogłeś!

kocham dopiski wyższych swer(daj podpis na drugi raz ) A co mam mu powiedzec najlepiej niech zadzownic do SOny poland i popyta  ;D pozdrawiam i życze udananego naprawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze miał taki problem i jak sobie z nim poradziliście.?Ja grałem w Nfs Carbon a tu nagle właściwie ten sam problem .Da rade ominac serwis czy nie.Z góry dzięki za posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy gornika. Wlasnie odkopales watek sprzed ponad 2 i pol roku. Poczytaj forum, szczegolnie watek "Kroniki uszkodzonych playstation" a sie dowiesz czy ktos mial taki problem i co sie wtedy robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×