Skocz do zawartości
bubi120

Bardzo proszę o pomoc w połączeniu PS3 do neta przez router ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze.

Mam do was wielką prośbę o pomoc ponieważ mam problem z podłączeniem się do internetu.

Konsole kupiłem tydzień temu i podłączyłem się do internetu za pomocą kabelka skrosowanego lecz tego kabelka musiałem kupić 15m żeby starczyło mi od komputera do konsoli, konfiguracja przebiegła bez problemu i internet działał, uaktualniłem oprogramowanie i zagrałem online. Postanowiłem jednak, że nie jest to zbyt dobre rozwiązanie i kupiłem Acces Point a konkretnie Ovislink model WL-5470AP - odbiera on sygnał radiowo od mojego sąsiada i jednocześnie rozsyła go po mieszkaniu ponieważ jest ustawiony w trybie Universal Reapiter. Więc tak wszystko jest ustawione komputer ma połączenie bez problemu z internetem, natomiast w konsoli nadałem ip końcówkę 1.26 a w komputerze jest 1.25 i dane wpisałem jak w komputerze i podczas sprawdzania ip jest succeded a przy dns jest error i błąd a kod tego błędu to 807100 itd.

Panowie doradzcie mi proszę jak ustanowić to połączenie żeby nie było błędu.

Troche chaotycznie napisałem dlatego osoby które znają się na tym proszę napiście do mnie na maila: lub gg: 1867154 to dodam jakieś potrzebne informacje.

Pozdrawiam i czekam na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie takie DNS'y w konfiguracji routera

208.67.222.222

208.67.220.220

Powinno pomóc,

edit

oczywiście PS3 musi mieć te same DNS'y w konfiguracji - czyli albo wpisz tam te same, albo adres routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na komputerze PC ustawić też taki, będe miał internet bez problemu i gdzie w moim AP wpisać ten dns.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wpisz na razie tylko w ustawieniach PS3 i sprawdź czy będzie działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom nie sugeruj sie tym komunikatem z konsoli. Ona nazywa bledem dns 90% sytuacji gdy nie dziala siec.

Bubi zrob experyment i nadaj konbcowke 1.26 w kompie i zobacz czy bedzie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak kolego mówiłeś wpisałem końcówke 1.26 w komputerze i internet działa a na konsoli jest z tym dns problem.

Czekam na dalszą pomoc

PS: Kolego Tom wpisałem podane przez ciebie DNS i nic to samo.

Kurcze pomóżcie co mam zrobić bo już nie mam sił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stacjonarce internet tez jest przez wifi? Kto zarzadza ta siecia bezprzewodowa? Moze po prostu jest filtrowany ruch, aby niepowolane osoby nie mogly z niej korzystac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×