Skocz do zawartości
harry-ex

konsola nie czyta dvd!

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wystąpił dzisiaj. Konsola nagle przestała czytać płyty dvd. Robi się totalna zwiecha. Z blue-rayem jest jak najbardziej w porządku. Próbowałem nawet formatu dysku i dalej jest to samo. Oczywiście straciłem oba konta i zawartość dysku. Jeszcze raz filmy i gry na blue-rayu działają , lecz wrzucając dvd w paszczę wsio się p...szy. Proszę o pomoc szanownych kolegów i koleżanki. Pozdrawiam Harry-ex!    <beczy> <beczy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padła dioda od dvd, prawdopodobnie. Próbowałeś z różnymi płytami? DVD upscaling masz włączony, czy wyłączony? Spróbuj poprzestawiać troszkę opcje i sprawdź czy pójdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padła dioda od dvd, prawdopodobnie. Próbowałeś z różnymi płytami? DVD upscaling masz włączony, czy wyłączony? Spróbuj poprzestawiać troszkę opcje i sprawdź czy pójdzie?
      Dzięki za odpowiedź , ale po formacie i tak nie mogę jej podłączyć do netu bo w cholernej kablówce adres ip zmienia się co chwila i niemożliwe jest aby konsola go znalazła ( oczywiście to przez kabel , a to samo mam z routerem) .Miałem soft 1.60 , teraz mam ustawienia fabryczne , także upscalingu nie miałem. Czekam jeszcze na wasze podpowiedzi co mam z tym zrobić. Na fabrycznych jest to samo ( czyli płyta w bebechy i zwiecha total). Jeszcze raz dzięki za odp. Napiszcie czy wysyłać ją do serwisu czy też bańka z benzyną jej pomoże!  >:( normalnie w.....ony jestem. Jeszcze raz dzięki. POZD. Harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanieś do serwisu, skoro nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

JA bym jeszce sprobował zadzownic do sony poland co wszytkim zawsze mówie. Jezeli sie nie uda to zostaje tylko serwis. >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od razu do serwisu zaniósł... nie ma co czekać.. filmy DVD powinny chodzić z buta jak nic... jak nie chodzą znaczy że coś padło.. i żadne kombinacje z HDD czy firmware'em tu nie pomogą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Witam ponownie!

Trochę Was zaskoczę. Otóż , po wysłaniu konsoli do serwisu , dostałem nówencję po 2 tygodniach . Ma inny serial z tyłu na obudowie. Swoją wcześniejszą kupiłem w dniu premiery , czyli była oczywiście z pierwszym softem , ta zaś przyszła z 1.90.

  Po włączeniu wsio chodziło idealnie  dvd, b-ray,gry. Po up-gradzie na 1.93 wynikł ten sam problem co z poprzednią czyli nie czyta orginalnych dvd i nagrywanych na dvd-r.  I tu jest zagadka , mam kilka filmów z regionu stanów ( rozbiegówka z FBI i różne takie pierdoły ) i kurna wszystko śmiga. I teraz pytanie do WAS czy to wszystko przez up-grade czy prez drugie konto które mam założone w USA?

  Pomóżcie i pozdrawiam  HARRY-EX! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może upgradowałeś z konta w USA? I ci się region na USA grał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Witam ponownie! Moi drodzy problem już nie istnieje, a to z powodu , że jest myk na taką przypadłość . Trzeba najpierw ustawić w opcjach obrazu ręcznie 576p , sprawdzić czy film wystartuje , a później także ręcznie wrócić do 576p 720p i 1080i. Wsio chodzi. Konsola po up-gradzie zgłupiała i za cholerę nie mogłem dojść o co chodzi. Kumpel podsunął mi ten pomysł za który mu dziękuję ;) Myślę że niepotrzebnie wysyłałem pierwszą konsolę do serwisu , ale teraz mam nówkę ,tacy są kompetentni w naszych serwisach.

    Pozdro HARRY-EX <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) patrz a mojąkatuje i nie chce się zapsuć ja to oddam na gwarancje tak nie może być ja chce nową lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×