Skocz do zawartości
p0is0n

Pad x360 do ps3

Rekomendowane odpowiedzi

to jak to w końcu jest można podłączyć czy nie?

Nie można, nie wolno i nie powinno się. Czy judaizm wpierdziela się w chrześcijaństwo? Masz PS3 - grasz na DS3. Masz Xbota grasz na Xpadakach. Nigdy więcej nie zadawaj takich pytań na świętym forum PS3. Człowieku, zrozum, że pewnych spraw się nie porusza. Czy ja wyskakuję z zapytaniem, czy mogę zapuścić żurawia pod sukienkę Twojej mamy, gdy ona gotuje? Kurdę, chyba nie. Więc (nie zaczynaj nigdy zdania od "więc") tak samo jak mój - twój post, a także temat w ogóle powinien dosięgnąć armageddon ;P :nuke:

PS. Loża Szyderców nie śpi - czuwa... ;>

Edytowane przez SouL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to w końcu jest można podłączyć czy nie?

NIE! Podłączać pada z x'a do ps3 to jak umówić geja z najlepszą dupą na naszej pięknej planecie - bez sensu. Grasz na ps3 uzywaj ds a nie jakiegos microshitowego gwna

PS. You have been OWNED by Loża Szydercow.

Edytowane przez play
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to w końcu jest można podłączyć czy nie?

Jasne ze sie da ja znam genialny sposob wiec tak bedziesz potrzebowal mlotek zeby sobie wybic ten durny pomysl z glowy, od tego masz tego NICE design pada zeby sie nim cieszyc a nie grac na bulwie od ziemniaka. A jak tak chcesz grac ziemniakiem to sprzedaj PS3 i kup sobie X od tyle.

PS. You Have been OWNED by Loża Szydercow.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze sie da ja znam genialny sposob wiec tak bedziesz potrzebowal mlotek zeby sobie wybic ten durny pomysl z glowy, od tego masz tego NICE design pada zeby sie nim cieszyc a nie grac na bulwie od ziemniaka. A jak tak chcesz grac ziemniakiem to sprzedaj PS3 i kup sobie X od tyle.

PS. You Have been OWNED by Loża Szydercow.

Tyle tylko że ja mam i xbox360 i ps3 i jak dla mnie lepiej mi się gra na padzie od ixa możecie gadać takie pierdoły że to bulwa od ziemniaka itd. mnie to nie rusza mam swoje upodobania i tyle a wasze porównania gówno mnie obchodzą. zadałem proste pytanie a wy staracie się człowieka poniżyć i pokazać jaki to on jest inny bo nie gra na świętym padzie od sonki. ja w przeciwieństwem do was nie jestem fanboyem. pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jesteście żałośni, zastanówcie się trochę zanim przelejecie te żałosne wypociny na forum................

Ja uważam że pad od Xboxa jest dużo wygodniejszy od DS3 i z ogromną chęciom zamieniłbym pady gdyby była taka możliwość.

Edytowane przez TimanTi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś żałosny. Jak tak ci się podoba xbox to na nim graj a nie zawracasz dupę o podłączenie pada od konkurencji. Oby nigdy nie było takiej możliwości.

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jesteście żałośni, zastanówcie się trochę zanim przelejecie te żałosne wypociny na forum................

Ja uważam że pad od Xboxa jest dużo wygodniejszy od DS3 i z ogromną chęciom zamieniłbym pady gdyby była taka możliwość.

Zalosny to jest ty i ten temat i to jest moj ostatni post tutaj bo szkoda czasu, to jest podobnie jak zadac pytanie czy moge zalac benzyne do silnika deasel .... To jest chyba oczywiste ale no chyba ze lubisz sobie gdybac i zadawac durne pytania ...Dla mnie to jest oczywiste, skoro tak lubisz tego pada to graj na X jak tak Ci wygodnie. Ja nikogo nie obrazam bo nie mi to oceniac i kazdy ma swoje upodobania grasz na czym lubisz i tyle nie moja w tym sprawa ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×