Skocz do zawartości
MAGpl

Final Fantasy Agito XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na tą grę. Ciekawe kiedy można się jej spodziewać.

Fani FF już dawno kupili PSP - dla wspomnianego CC. Tak jak Ty czuję pustkę po CC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę zdecydować się na FF7CC ... a już wychodzi kolejna wersja ... nie wiem czemu, po prostu FF wzbudza we mnie entuzjazm ale wersja PSP jakoś kojarzy mi się z krótką grą, no a co za tym idzie nie warta uwagi...

Może sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mogę zdecydować się na FF7CC ... a już wychodzi kolejna wersja ... nie wiem czemu, po prostu FF wzbudza we mnie entuzjazm ale wersja PSP jakoś kojarzy mi się z krótką grą, no a co za tym idzie nie warta uwagi...

Może sie myle?

Jak najbardziej się mylisz Mi podczas pierwszego przejścia, główny wątek fabularny zajął,jakieś 25h.Poza tym masz jeszcze masę różnych zadań pobocznych,których jest naprawdę sporo,wybierasz je w komputerze stojącym,chyba w "Brefing Room".Otwiera Ci się lista i wybierasz sobie misję, do której odrazu jesteś teleportowany.Zaliczenie samych tych dodatkowych misji(w których to zdobywasz cenne przedmioty niedostępne w inny sposób!!), zajmuje około 10-15h,co łącznie z głównym wątkiem dostarczy Ci masę zabawy na ponad 40h!

Dodatkowo niezłą motywacją do ponownego przejścia gry(poziom Hard), jest zachowanie statystyk z poprzedniej gry.Tak więc ja zaczynjąc swoją drugę przeprawę, miałem na starcie prawie 4000HP i leciałem przez grę,jak "Kaczrina" przez Missisipi i Alabamę,siejąc totalne spustoszenie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem FFVII i nie potrafie zliczyc ile razy je przeszedlem. PSP kupilem glownie dla Crisis Core i... niestety sie mocno zawiodlem. Jakos strasznie wieje nuda i nie wiem czy to kwestia tego, ze znam fabule po przejsciu FFVII czy po prostu faktu, ze wyroslem z takich gier. Bardzo ciezko to okreslic, ale bardziej chce mi sie grac w Lumines 2 niz w Crisis Core...

Agito na pewno kupie i mam szczera nadzieje, ze wciagnie mnie jak kiedys FFVII czy VIII. Screeny wygladaja super no i wyglada na to ze bedzie sie sterowalo wiecej niz jedna postacia (jakos nie przypadl mi do gustu Zack ze swoim infantylnym zwiazkiem z Aerith).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem fanem FFVII i nie potrafie zliczyc ile razy je przeszedlem. PSP kupilem glownie dla Crisis Core i... niestety sie mocno zawiodlem. Jakos strasznie wieje nuda i nie wiem czy to kwestia tego, ze znam fabule po przejsciu FFVII czy po prostu faktu, ze wyroslem z takich gier. Bardzo ciezko to okreslic, ale bardziej chce mi sie grac w Lumines 2 niz w Crisis Core...

Agito na pewno kupie i mam szczera nadzieje, ze wciagnie mnie jak kiedys FFVII czy VIII. Screeny wygladaja super no i wyglada na to ze bedzie sie sterowalo wiecej niz jedna postacia (jakos nie przypadl mi do gustu Zack ze swoim infantylnym zwiazkiem z Aerith).

Możliwe,że po porstu już się "przejadłeś" siódemką i stąd takie podejście do CC.Ja niestety w czasach,kiedy FFVII królował i podbijał serca fanów(wielu jeszcze o tym nie wiedziało,że nimi zostaną), nie miałem jakoś nigdy okazji zaliczyć tę część,przez wielu uważaną po dziś dzień,za geniusz RPG.Pamiętałem jedynie początkową część gry,dlatego do CC zasiadłem z pełnym zapałem i tak dotrwałem do końca,ba przeszedłem ją 2x Drugim razem na poziomie Hard(zachowane statystyki z poprzedniej gry),dopiero na tym poziomie gra gra stawała się ciekawsza,jako że była bardziej wymagająca.Ogólnie to mi się bardzo podobała, no i zapamiętałem z VII,tyle że zaczynała się w miejscu kończenia CC(w końcu to prequel),teraz tylko czekam na remake VII na PS3 i wszystko się wyjaśni do końca.Tyle że się chyba nie doczekam/y,bo jak narazie taki remake pozostaje w sferze plotek

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy odbędzie się premiera tego fajnala?? bo muszę pieniądze odłożyć na niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy odbędzie się premiera tego fajnala?? bo muszę pieniądze odłożyć na niego ;)

Dobre pytanie,tyle że bez odpowiedzi :-  Podobno w 2009r.Kiedy dokładnie? nie wiadomo.Cieżko znaleźc jakiekolwiek informacje o tej części.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no to czekamy na nowego finala :P a w miedzy czasie to jakie są fajne inne rpg'i na psp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc,premiera odbędzie się w 2009r.Tyle udało mi się wyczytać i będzie to tytuł ekskluzywny na PSP.

Teraz lepsza część progamu ;D obejrzyjcie ten trailer,nowy-stary ;) Wypuszczony już w 2008r.

http://finalfantasy-xiii.net/final-fantasy...iii-trailer.php

P.S. Próbowałem jakoś sensownie wkomponować tu link,ale po prostu się nie da :-[ znowu jakieś zmiany na forum i tym razem nie na lepsze ;) Bo nie dość,że nie działa podgląd wiadmości,to jeszcze nie mogę wstawić odnośnika pod inną nazwą,jak to było na starym forum.Czy długo to będzie jeszcze trwało? Te zmiany...No i co się stało z głównym wątkiem tego teamtu,czy bez niego on ma teraz jakiś sens? CHyba raczej nie,bo jak wejdzie tu ktoś nowy,to nie będzie nawet wiedział na czym stoi >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać nowego Finala choć męczę jeszcze Crisis Core to bym już go chciał mieć w swojej kolekcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha no to czekamy na nowego finala :P a w miedzy czasie to jakie są fajne inne rpg'i na psp?

Z tych,w które grałem to:

Jeanne Darc, jeśli nie przeszkadza Wam to,że w grze kierujemy żeńskim bohaterem(niektórym facetom to przeszakdza,mnie się to nie tyczy),to polecam.Jeden z lepszych turowych RPG.

Tales of Eternia, nie wiem co inni myślą o tym tytule,ale mnie wciągnęła fabuła :) System walk nie jest tak dobry,jak w Jeanne Darc,bo jest w 2D.Przesuwamy się tylko lewo/prawo,przez co walki nie są tak efektowne.

Z takich średnich,to Legend of  Heroes.Rozkręca się powoli,ale po czasie wciąga ;) Ma kilka ciekawch momentów.

Poza tym,całkiem niezłe Action RPG- Monster Hunter Freedom,Może nie ma tu baśniowej fabuły na miarę dobrego RPG,jak np Crisis Core ;D ,ale potrafi wciągnąć.No i jest trochę wymagająca ;) ,ubicie niektórych stworów nieźle wyprowadzało mnie z równowagi :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się doczekać nowego Finala choć męczę jeszcze Crisis Core to bym już go chciał mieć w swojej kolekcji :P

Dokładnie,szczególnie po tym trailerze,nie mogę się już doczekać ::) Wygląda to zajefajnie!System walk jest prze-kozacki,przypomina ten z MMORPG'ów.Możemy biegać po całej arenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być powiązana z 8ką?? Ehh to tą część sobie daruję. 8ka była jednyną odsłoną FF która nie przypadła mi zabardzo do gustu.

ps.: czekam na 9tkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się już kilka filmików z rozgrywki i sporo informacji. Zastanawiam się nad zakupem tego tytułu, ale nadal nie wiemy kiedy wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest jakaś szansa że ten tytuł się ujawi

tym bardziej na PSS bo bym na Vicie pograł

PSP teraz jedynie zastępuje mi MP3 które po kilku zacięciach zatrzymało się na ścianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×