Skocz do zawartości
Gość Frozen

N64-żywa legenda?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frozen

N64 pamiętacie? gracie/grywaliście? znacie/widzieliście/zachwyciliście się??? a może jednak była to porażka?

N64 swoją eurpojską premiere miało 1 marca 1997. Była to  pierwsza 64-bitowa konsola o możliwościach przewyższających dostępne wtedy na rynku konsole w tym jej głównego rywala Sony PlayStation.Konsola posiada grafikę trójwymiarową. Zostało na nią wydane 396 gier. Sprzedano ponad 33 mln. egzemplarzy tej konsoli.Wydano na nią wiele przełomowych, jak na tamte czasy, tytułów.Mówi się  iż pad tej konsoli był jednym z najlepiej przystosowanych/wygodnych dla ludzkiej ręki. Niestety konsola została wydana za pózno co przyczyniło się do wczesnego upadku. Chociaż 33 miliony egzemplarzy to nie najgorszy wynik biorąc pod uwagę NGC 21,5miliona.Sprzedano na nią 224.97 miliona gier a najlepiej sprzedając się pozcyją była

Super Mario 64 11 million.Natomiast The Legend of Zelda: Ocarina of Time uważana przez wielu krytyków za jedną z najlepszych gier wyprodukowanych w histori podbila serca graczy. Dla mnie jak dla wielu innych fanów pamięc o konsoli i o czasie spędzonym przed ekran pozostanie zawsze żywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tożadna legenda... :P

Na każda nowa konsole Nintendo wydawane są nowe wersje starych gier..

Mario

F-zero

Wario

Zelda

Joshi

Smash Bros

nowy rozdział zaczęło dopiero Wii

Dla mnie N64 było tylko konsolą z archaicznym drogim w produkcji nośnikiem danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

The Legend of Zelda: Ocarina of Time tak ale tylko tutaj zagarsz w coś takiego co bije dużo jak nie wsyztkie gry z psx na główkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo w porównaniu do innych konsol na rynku(PSX miał proesor 33mhz) miała procesor 97mhz i najwyższe mozliwości.

Największą wadą był brak czytnika CD-Rom , co przyczyniło się do upadku tej konsoli (kardridże miały pojemność około 5mb).

Ale grało się na niej super , tylko niestety bardzo mało tytułów obsługiwało tą gałke analogową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Legend of Zelda: Ocarina of Time tak ale tylko tutaj zagarsz w coś takiego co bije dużo jak nie wsyztkie gry z psx na główkę

być może, nie grałem więc nie będę polemizował..  na Niny jest zbyt wiele gier które mi nie odpowiadają.. są zbyt KIDS-friendly.. nie żebym lubiał gry epatujące przemocą ale lubię poważne klimaty a nie hydraulika goniącego muchomorki..

I tak wiem, że na Niny jest kikla powaznych gier .. ale to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen
być może, nie grałem więc nie będę polemizował..  na Niny jest zbyt wiele gier które mi nie odpowiadają.. są zbyt KIDS-friendly.. nie żebym lubiał gry epatujące przemocą ale lubię poważne klimaty a nie hydraulika goniącego muchomorki..

I tak wiem, że na Niny jest kikla powaznych gier .. ale to za mało.

Nie no spoko zgodze się z twoim zdaniem. Choć ja lubie wii i wcale nie ma aż tam ak dużo dziecinnych tytułów. a zagranie w mario kart to sama przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alcapone_pl

Cze. Szkoda ze ta konsola tak skończyła( tragicznie) przez ten nośnik, ale jak juz cos wyszlo na tamte czasy to zajebiste: Super Mario 64, Mario Kart, Legend of Zelda, Paper Mario i jeszcze pare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

:D Pamietam jak kumpel mi pozyczyl xD z tydzien siedzialem w domu i gralem w Sonica i Kubusia puchatka xD

PS.Dostalem wezwanie do woja xD ^ ^ heheheh xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×