Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

resistance2ps3oh3.jpg

Lista graczy:

pokrytysniegiem

netox187

Maras1986

FroniuPL

Sobies

Emir_PL

dybaPL

netox187

FroniuPL

Mr-MARKO-PL

malyr

sewekPOL

MaLy_85_PL

Furio2000

HERETJC

kamil_POZNAN

wonx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co demo, ale chętnie zagram wieczorami, zwłaszcza w Cooperative.

PsnId: konarix

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa jestem Chetny na Gre ; ) , jak bede online to mozecie slac invity ;D , Psnid : freezy89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie pisze na wspolna, zgrana gre, w godzinach popoludniowych jak i wieczornych. I-Pablo-I ( I = i )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo cos mi się o oczy obiło że w Resistance 2 jest zrypany online pod jakimś względem, czy to prawda?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. jest limit na postawione serwery(podejrzewam że tylko w becie) jak jest ileś tam serwerów to ty swojego już nie założysz będzie Error. A dołączyć też jest się ciężko. Generalnie CoOp multi rozpier**la !! Mówię Wam ta gra to must have ! Te ©himery, bronie... miód. Naprawdę polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to crap jakich mało, dostałem bete i rozczarowałem sie sromotnie. Cienka grafa, wolna rozgrywka, dałem godzinę tej grze i pograłem w oba tryby i już wiem że R2 trzeba omijać z daleka. Ja jej na 110% nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie leży po stronie gry.Winę za taką sytuację ponoszą serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram bete . Możecie mnie dodawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID: FloreK

kto ma ochotę pograć w co-op, to zapraszać. Tylko pisać że chodzi R2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Florek jak grałem z Tobą to było Was dwóch? FloreK i FloreK(2).

Też tak miałeś?

OK. Już widzę, że grałeś z kuzynem na jednym TV. Pewnie dlatego.

Jeszcze trzeba przetestować headseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..wolna rozgrywka, dałem godzinę tej grze i pograłem w oba tryby i już wiem że R2 trzeba omijać z daleka. Ja jej na 110% nie kupię.

Wolna rozgrywka??? Nieźle, akurat tu jest chyba na odwrót, jest aż za szybka.

Czemu Florek jak grałem z Tobą to było Was dwóch? FloreK i FloreK(2).

Też tak miałeś?

OK. Już widzę, że grałeś z kuzynem na jednym TV. Pewnie dlatego.

Jeszcze trzeba przetestować headseta

Tak, można do party dołączyć w dwójkę na jednej konsoli i razem grac. Poezja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nic nowego żeby sie tak zachwycać Opcja na konsole stara jak świat.

PS3 to moja pierwsza konsola (oprócz Pegasusa , więc mogę być nie świadomy, ale chyba nie spotkałem w żadnej grze możliwości grania w dwójkę na jednej konsoli do tego z 6 innymi ludźmi online. Ale mogę się mylić więc proszę o wybaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra i na pewno sie w nia zaopatrze. jedna rzecz mnie tylko boli. powinna byc opcja uruchomienia dwoch kont na raz w co-op. Wtedy sobie i bratu/koledze expa mozna nabijac jednoczesnie. Takie rozwiazanie jest w xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest dobra i na pewno sie w nia zaopatrze. jedna rzecz mnie tylko boli. powinna byc opcja uruchomienia dwoch kont na raz w co-op. Wtedy sobie i bratu/koledze expa mozna nabijac jednoczesnie. Takie rozwiazanie jest w xboxie.

Dokładnie, albo chociaż xp powinno się zapisywać w tym drugim profilu, bo po wyjściu z gry wszystko się kasuje i trzeba nabijać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja gram sobie troche w ta bete i powiem wam ze czasami to mnie wkurza wyskakuje mi error network error o numerze 00150DB1 miał ktos to juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO PLANUJE ZAKUP RESISTANCE 2 NIECH PODA SWOJE ID! Będzie łatwiej zebrać ekipę do multi czy co-opa.

Wszytskie ID systematycznie będą pojawiać się w pierwszym poście tego tematu.

ID: pokrytysniegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Network Error to dziś co chwila wywala.

Nie idzie grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze mnie dodac łykam reza jak sie tylko pojawi

Kto jeszcze nie grał nie spróbuje DTC4-NRBP-5AAA to kod do bety nie wykorzystany nowy świeży orginalnie zapakowany z gwarancją dodatkowo jesli uzyjesz tego kodu dodaje zdalnie sterowany helikopter i ocieplacz na kut*sa spieszyć sie bo jutro o 12 w nocy zamykaja servery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zakupie to mnie tez mozecie dodac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w ogóle mega poracha. Za każdym razem jak mam się wbić w jakąś grę online to kiedy odliczanie dochodzi do zera, gra zwiesza mi konsole na amen. Pomaga tylko twardy restart. Próbowałem już chyba wszystkiego, odinstalowałem, wyczyściłem savy, usunąłem pozostałości po becie, wyłączyłem media server, kur... ech nic nie działa. Zawsze to samo. Dodam , że inne gry działają idealnie w tym samym czasie, a łącze mam solidne, kablowy dialog 6mb.

Jeśli ktoś się spotkał z podobnym problemem i zna lekarstwo, please help... Połowa gry wywalona w błoto... Wściekły jestem jak dzik...

Single chodzi bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziwne, bo czytam zachodnie fora i jeszcze nie spotkałem się z takim problemem. Online śmiga idealnie, nawet przy 60 graczach na mapie.

PS. Tylko 3 osoby mają w planach grać online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Tylko 3 osoby mają w planach grać online?

ja będę grac tylko czekam na płytkę z gra az przyjdzie mam nadzieje ze już w środę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to było, ale ewidentnie powstawał jakiś konflikt z czymś co miałem na dysku. W akcie desperacji skasowałem następujące rzeczy: Wipeout HD, EyeCreate, Stardust HD (calak), Mirror's Edge Demo, Siren, Novastrike, kilka filmików z PSN, dwa zdjęcia z Wipeouta, dodatkowo przywróciłem domyślny Theme (miałem jakiś FFXIII jakby co). Po tych zabiegach problem zniknął. Skakałem jak małe pekkari po sawannie Nie mniej jednak niepokojąca to sprawa. Walczyłem dwa dni, kombinowałem jak dzik, a tu się okazało, że coś legalnego, pobranego w dobrej wierze zakłócało pracę innego programu. I to tylko i wyłącznie na PL. Doprawdy dziwne! Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni przypadek, kiedy coś mi "nie teges", bo byłem cały zielony. No, także jakby ktoś miał podobny problem to delete i po kłopocie xD

P.S Jestem pod wrażeniem gry w 60 osób bez lagów. Ale musieli serwerek postawić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×