Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

:D jak cos moge pograc :D mjmmPL  posiadam HS moze ktos co-op. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro zgarniam res2 po waszych wypowiedziach nie moge sie juz doczekac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto chętny na co-op w ten czwartek lub piątek, jakoś po 20:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do: MaThEo po uzyskaniu jakiegoś poziomu zdobytego XP podczas jednego meczu masz możliwość wykorzystania przez pewien moment jednej 'zdolności' np- ironheart(czerwona poświata) invisible(niewidzialność)

no dobra ale jak mam to aktywowac ?? bo oczywiscie wybieram jaka zdolnosc chce ale chyba trzeba cos nacisnac by ja uaktywnic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się napełni pasek berserka (tej umiejętności), naciśnij strzałkę w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już gram kilka dni. Dzisiaj przeszedłem kampanie na najłatwiejszym poziomie i zrobiłem sobie 2 godzinną przerwę ale jak tak czytam co piszecie to znowu wracam do granie;) na necie szukajcie - slavkovic  Do zobaczenia w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 in da houZ :) Jak planujecie jakies TDM to dajcie znac, chetnie sie przylacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami chetni do gry a zadna grupa sie nie umowila do gry smutne...  chyba sie nie doczekam gry z ludzmi z tego forum kazdy chce a ekipy nie mozna zebrac -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaThEo : nio racja...smutne ale prawdziwe. ja już proponowałem 2 terminy ale zero odzedwu :(  predzej przypadkowo natrafialem na polaków w necie i mamy nawet klan i sie gra toczy zajebiaszczo :) jak co to czekam nadal na inwajty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chetny rowniez w Resistance 2,LittleBig Planet,Call of duty 5 moj PSN: ssx29 dodajcie mnie to listy znjomych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie na temat ale ponoc mapki do pierwszej czesci resistance, ktore były do tej pory płatne od dzisiaj są do pobrania za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał pograć ale nie bardzo wiem jak się invite'a sle. Kilka razy ktos przysyłał mi wiadomość do odczytania w XMB z tytułem R2 Invite ale niec z tym nie mogłem zrobić. Z kolei jak próbuje siępołączyć z kimś kto widze , że akurta gra to wyskakuje , że nei mam permission (pozwolenia) na dołączenie do gry i dupa.

Jak ktoś am jakiesz szybsze łącze to niech założy grę. Ja tego nie zrobię bo mam za słaby net,żeby byc hostem.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...... że nei mam permission (pozwolenia) na dołączenie do gry i dupa.

tzn że osoba hostująca dane party zabroniła wchodzenia do gry bez zaproszenia(pv game). Co do tego że ci przychodzi na XMB messaga R2 INVITE to z poziomu XMB nie wejdziesz do danego party...musisz wejść z menu gry- wciskasz trójkąt-R1,R2 wybierasz party menu i tam masz PARTY INVITES i tam wtedy pierwsze z góry będize najnowse zaproszenie i z tego poziomu dołączasz do party ...  pozdro   zapraszam do gry: kamil_POZNAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią popykam online w R2 coop i VS - jestem praktycznie codziennie od około 22-23

Mój psnid: chelcho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś był chętny do robienia trofików w R2 w Co-Op to ja jestem chętny! Ale prośba, jak się umawiamy to jesteśmy!

W weekendy najczęściej mogę + od środy do piatku w godzinach 18:30 - 20:00 i 21:00 - 23:00.

Mój PSNiD: M_Col

Jak ktoś wysyła invite na PSN to dajcie w temacie R2, będę wiedział o co chodzi bo inaczej nie dodaje friendsów!

Ogólnie to wie ktoś, na czym polega i co cza robić w Co-Op w R2 aby dostać trophy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jakby ktoś był chętny do robienia trofików w R2 w Co-Op to ja jestem chętny! Ale prośba, jak się umawiamy to jesteśmy!

W weekendy najczęściej mogę + od środy do piatku w godzinach 18:30 - 20:00 i 21:00 - 23:00.

Mój PSNiD: M_Col

Jak ktoś wysyła invite na PSN to dajcie w temacie R2, będę wiedział o co chodzi bo inaczej nie dodaje friendsów!

Ogólnie to wie ktoś, na czym polega i co cza robić w Co-Op w R2 aby dostać trophy?

Gram coopa na zmiane z multi... W coopie sa trofea w stylu "zabij xx elite chimer" gdzie X to jakas tam liczba... juz nawet nie pamietam jaka oraz za zagranie kazdego scenariusza na kazdej mapie (zalezy od szczescia).

Gram medykiem na zmiane z spec opsem (obydwa na 10 poziomie).

Nick na PSN: Ekturiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę pograć online w coopa oraz w competetive. Mój nick: Bankai_pl

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chetny na ONline :)

ID : GeFFeR_WZL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny do gry

ID: brunoj0

To jak będzie z tym klanem??

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chetny do gry ;) nawet klanik sobie zalozylem [sp] ;p

L:Glon82 ;p

Edytowane przez GloN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×