Skocz do zawartości
Malin

Tom Clancy's Endwar

Rekomendowane odpowiedzi

Typowa Polska mentalność. Ktoś potrafi cos lepiej ( w tym wypadku Angielski) to odrazu się czepia. Wstyd. Zastanówcie się nad soba a nie buraki uprawiacie !

Kolega dobrze powiedział, 100% racji chlopie. Niestety nic sie nie poradzi, niby jestesmy w UE, ale u nas wciaz epoką kamienia łupanego zalatuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Typowa Polska mentalność. Ktoś potrafi cos lepiej ( w tym wypadku Angielski) to odrazu się czepia. Wstyd. Zastanówcie się nad soba a nie buraki uprawiacie !

Z kolegą SmalC'em wszystko już sobie wyjaśniliśmy na PM, a ty nie musisz się do tego włączać jako rozjemca w złotej zbroi. W dodatku nie jestem przekonany, iż kolega zna język angielski lepiej niż ja (nie umniejsząjąc koledze oczywiście). Ja nie muszę się nad sobą zastanawiać, tylko ty zastanów się na temat typowej polskiej mentalności o której na okrągło wszędzie się pieprzy, bo ja zrozumiałem, że jak ktoś coś potrafi lepiej to od razu się czepia (kogo?). Ja naturalnie zrozumiałem co chciałeś przez to powiedzieć, ale jeśli trafi się tu taki Polak który tak świetnie włada językiem obycm, iż zapomni ojczystej mowy może mieć problem z rozszyfrowaniem o co ci chodziło. Naucz się przekazywać informacje,a dopiero przystępuj do dyskusji.

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym być tutaj złośliwy, ale ja najpierw radziłbym postudiować język polski, a dopiero angielski bo 'narazie' 'wogóle' to ciężko się to czyta.

A wracając do dema Endwar. Grając bez headsetu nie ma żadnej przyjemności. Stwierdziłem to wczoraj grając bez owego i naprawdę grało się niefajnie, jednak dzisiaj już po sparowaniu słuchawki i z komendami głosowymi grało się naprawdę...ciekawie, za sprawą wcześniej wspomnianych komend, problemów z rozpoznaniem głosu i polecenia nie było. Nie powiem, żeby gra powaliła mnie jakoś na kolana, ale sama rozgrywka nie była zła, jednak po zagraniu gra od razu dostaław nagrodę 'delete'.

Typowa polska mentalność. Ktoś kto coś potrafi odrazu przeszkadza drugiej osobie. Wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Typowa polska mentalność. Ktoś kto coś potrafi odrazu przeszkadza drugiej osobie. Wstyd.

Zaciąłeś się z tą polską mentalnością czy jakiś kompleks masz?

Typowa polska mentalność pisać "ktury, znuf i zkont". Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się porobiło w tym temacie.. znowu ludzie skaczą sobie do gardeł, a posty do tematu nic nie wnoszą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy coś jest podawane przez słuchawkę do ucha? chciałem użyć mikrofonu który jest przy kamerce ale chyba nie działa. szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy coś jest podawane przez słuchawkę do ucha? chciałem użyć mikrofonu który jest przy kamerce ale chyba nie działa. szkoda.

Ja sprawdzałem demo na mikrofonie z Eye Toya i wszystko działało jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku godzinach z pełną wersją...

Plusy:

- grafika z pewności lepsza niż w demo, nie jest ahh i ohh ale widać, że jest lepiej

- muzyka

- tony sprzętu, olbrzymia ilość zabawek, bardzo fajne i dopracowane modele

- system sterowania głosem

- ciekawe lokacje

Minusy:

>>Może na początek wymienię "zalety" które zdaniem Ubisoft mają przekonać do zakupu<<

[span style=color:#000000;background:#000000]- zaawansowane sztuczna inteligencja: jest i to jak cholera... inteligencja ta polega na ciągłej wymianie ognia dwóch stron, jednostki przeciwnika stoją w miejscu cover or not i prują ołowiem do stronę gracza, do czasu aż ktoś nie padnie. Przeciwnik może się oczywiście przemieszczać, ale za każdym razem ma taką samą ustaloną trasę przejazdu lub marszu i jej się trzyma. Można luknąć na misję i jego ruchy, potem zresetować misję i zajechać gościa od tyłu i pozamiatane. Tak więc inteligencji brak...

- niezwykle dopracowana oprawa audio-wizualna: każdy kto widział demo nie zgodzi się z tym. W pełnej wersji lekko lepsze tekstury i wygładzanie krawędzi.

- scenariusz na miarę najlepszych filmów Hollywood: idiotyzm roku, można paść ze śmiechu na ziemię... Jak wiemy w grze występują 3 strony konfliktu: Federacja Europejska, Ameryka i oczywiście Rosja. Gra nie pozwala [!] wybrać strony konfliktu, misje są porozrzucane. Fabuła praktycznie nie istnieje, jak to jest zwyczaj w grach od żabojadów. Nie zauważyłem żadnych przerywników filmowych budujących klimat (prócz intro)

A teraz coś ode mnie:

- gameplay: Na początku jest odprawa, przedstawione na mapie miejsce konfliktu, sprzęt którym w danej misji będziemy dysponować i to wszystko. Loading i gramy... Każda misja wygląda tak samo (co chyba nie dziwi, bo mamy do czynienia z produktem od Ubisoft buhahaha) po 7 misiach mogę powiedzieć jedno... poziom trudności jest żenująco niski, a celami misji jest likwidacja czerwonych punktów na mapie (wróg) albo obrona własnego punktu i utrzymanie się przez kilka minut do przybycia posiłków. Misje różnią się lokacjami i sprzętem (sprzętu jest masa) ale za każdym razem gra wygląda tak samo... Zaczynamy misję, na mapie są 3 cele, kilka śmigłowców przeciwnika, 20 żołnierzy piechoty i 5 czołgów. My mamy wozy opancerzone, piechotę i kilka czołgów. Wykonujemy 3 ruchy, wozy opancerzone na śmigłowce, piechota na piechotę, czołgi na czołgi iiiiiiiiiiiii lecimy siku albo po kawę i po 3-4 min napis VICTORY [!] W ciągu 15 min ukończyłem trzy pierwsze misje, potem była obrona Ruskimi i potem 2 następne misje 5 minutowe...

/===

Po pierwszym trailerze zbierałem szczękę z podłogi, byłem w szoku co ten generał wyprawiał na hologramowym polu bitwy przed sobą. Pomyślałem sobie... taka giera, tylko ona i mogę umierać. Zobaczyłem pierwszy film z gameplay yyy no zrobiło się średnio, ale było sterowanie głosem o czym nikt wcześniej nie wiedział, więc znowu szczęka z podłogi... wyszło demo, a zaraz za nią dorwałem pełną wersję. Brak mi słów [...]

Co lubię w Ubisoft? przede wszystkim pomysły, które starają się realizować i nawet im to wychodzi. Czego nie trawię? nienawidzę ich przekonania, że dobry pomysł może załatwić wszystko... Potrafią zrobić grę z dobrą grafiką i pomysłem, wprowadzić parę nowych rozwiązań do gier, a potem owinąć to w kiepską fabułę, nudę i monotonność, brak napięcia i akcji...

Z dobrego tytułu i pomysłu, całego ahh i ohh przed premierą, nie wiadomo co wyszło. Trudno powiedzieć i ocenić, ale jestem święcie przekonany, że o tym tytule za 2 miesiące nikt nie będzie pamiętał, bo nie warto...

Tej grze nie pomoże system komend:

- 7 misji ukończonych w godzinę

- każda misja wyglądająca tak samo tylko w innym miejscu na mapie

- niskim poziom trudności

- 5 minutowe misje przy kawie z pełną automatyzacją gry, kliknij raz - zapomnij - wygrałeś

Pozwalają podziękować mi Ubisoft za enty spieprzony tytuł. [/span]

Mój portfel się cieszy, znowu zaoszczędzone pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sprawdzałem demo na mikrofonie z Eye Toya i wszystko działało jak należy

a mi pani ciągle mówiła, że za cicho mówię. więc sądziłem, że nie działa. trzeba to go wpierw gdzieś ustawić?

po recenzji kolegi wyżej co prawdą już mi opadł zapał ale chciałem chociaż raz się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie ustawiałem, podłączyłem tylko do konsoli Przybliż może kamerkę do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pelna wersja to masakra. Demo prezentuje druga misje z kampani prelude to war. Juz na 3 misji zaczynaja sie schodki, jezeli chcesz zakonczyc misje nie tracac zadnej jednostki.

Zasada co atakuje co musi byc wbita do glowy. Najbardziej denerwuje brak mozliwosci swobodnego podrozowania po mapie. Chyba ze jest a ja o tym nie wiem. System glosowy sprawuje sie ok. Chociaz mialem pewne problemy z nim, ale to raczej przez to, ze gralem w nocy wiec nie moglem gadac za glosno.

poki co gry sie nadal ucze, ale zapowiada sie dobry kawal gameplayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać gdzie można kupić grę razem z Headsetem bo na żadnym sklepie internetowym nie widziałem. Nawet na allegro niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam pojecia. A w Europie byla juz w ogole premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś napisać coś więcej o trybie Multiplayer?

To znaczy czy można budować baze i jednostki i tak dalej czy tylko ma się jednostki a żadnych baz?

I czy ten Multiplayer GLOBALNY czy cos takiego na trailerach widziałem, czy to faktycznie fajna sprawa i jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mieliśmy dziś z kumplem ubaw z tej, pożal się Boże, strategii. Pamiętacie, jak wcześniej pisałem, że miałem problem z rozkazem 'Deploy WMD'. Kumpel podrzucił pomysł, żeby zobaczyć, jak gra zareaguje na komendę 'Slap my ass and call me bitch!'. Zadziałało! Gdyby nie to, że miałem za mało punktów, to na wroga spadłby pocisk atomowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam tylko demo, ale pograłem trochę i gra jest strasznie syfna, ani grafika, ani walki, ani IQ przeciwników, a co najgorsze sterowanie, ja nie polecam, poczekam na World in Conflict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to demko się spodobało, grałem chwilę i się wciągnąłem. Teraz tylko czekam aż cena trochę spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany w ten weekend pogralem troche kampanie, troche online. Wojna jak to wojna raz na gorze raz na dole. Nie moglem jedynie strawic tylko jednej porazki. Conquest, koles zajal wiekszosc uplinkow no to timer 5 min. Gdy byl ponizej minuty udalo mi sie odbic uplink, co zatrzymalo timer. Zaczela sie walka, zmiotlem go z powierzchni ziemi zostajac z 5 jednostkami. W miedzy czasie on poslal ostatnia grupe riflemanow do uplinka na poczatku mojej bazy. Przewidzialem to, puscilem na niego gunshipy i reszte wojska, ale jego jednostka zdazyla dojsc do uplinka. 2 Gunshipy nie byly w stanie tej jednostki wykonczyc w ciagu jednej minuty. Myslalem, ze mnie trafi. Jest to bzdura. Jeszcze rozumiem gdyby byli w budynku, ale uplink powinien miec mniejsze mozliwosci pancerza dla jednostek szczegolnie w takim momencie. Nie wspominajac, ze po defconie mielismy takie same szanse na zwyciestwo, z ta roznica ze on byl marnym dowodca. Po meczu dostalem 52% command skilla, a on tylko 24% ale co z tego jak ja zgarnalem 130k, a on 330k. Prawie headset roziebalem.

A w singlu jade teraz kampanie na HardCore, wszystko szlo gladko, ale teraz jestem przy podbiajniu stolicy i jest raczej ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowy link dla walczacych w Teatrze.

http://endwargame.us.ubi.com/tow.php

pokazuje interaktywna mape dzien po dniu pokazujaca jakie punty sa tracone i utrzymywane. Pokazuje rowniez jak na chwile obecna nasz punkt sie trzyma. Jesli wiec widzimy, ze jakis punkt trzyma sie w ponad 50% to skupiamy swoje ataki na innym by go podbic czy utrzymac. Sa dwa sposoby na wygranie wojny. Zdobycie 3 stolic albo zdobycie 30 terytoriow. Na dzien dzisiejszy Europa jest na czele po 21 dniach z 20 terytoriami. Moje frakcja czyli US dostaje niezle lanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to jest gra dla wszystkich... poniewaz w demko z kumplem jak gralismy przez neta to do rana hehe..... xDDD gra juz wyszla tylko nie wiem czy po polsku <mysli> jest strategia dla tych ktorzy nigdy w takie gry nie dali bo wszystko jest zrobione wspaniale !!!! goraco polecam ten tytul hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco odkopię temat. Mam pytanko o multiplayer (nie ma tematu Endwar w ONLINE). Czy ktoś kto ma gierkę widzi jakąś aktywność online? Gra dużo osób? Zamierzam kupić ale czytałem dużo negatywnych opinii.

Przede wszystkim jestem ciekaw jak wygląda rozgrywka online, jeśli ktoś mógły napisać jak to wygląda. Chodzi mi o jakiś główny ranking czy coś, z tego co zauważyłem to każda walka ma na coś wpływ?

Jakie są tryby?

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sorki, za odkopywanie tematu, ale mam pytanie - ile m/w zajmuje zdobycie platynki w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×