Skocz do zawartości
Malin

Tom Clancy's Endwar

Rekomendowane odpowiedzi

podobno obecnie jest to praktycznie nie możliwe, bo niektóre opcje sieciowe wymagane do platyny zostały przez Ubisoft porzucone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tą grę można jeszcze grać sieciowa czy już wyłączyli serwery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić tą grę? Chodzi teraz za 20zł nowa w folii. Ale nie wiem czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tą grę można jeszcze grać sieciowa czy już wyłączyli serwery ?

Można, grałem jakiś miesiąc temu. Ostrzegam że serwery są zdominowane przez niewielką liczbę osób, które jeszcze grają i wydawać by się mogło - maniaczą. Ciężko ich pokonać, nie posiadając tak samo doświadczonych jednostek, chyba że jest się dobrym strategiem, a ja jestem kiepskim.

Z trofeami będzie ciężko, bo sporo z nich jest do zdobycia online, które jest już na wpół żywe, trzeba się sporo naczekać na rozpoczęcie meczu, ale można się doczekać.

@Akardo: Sam kupiłem właśnie dlatego że była tania. Myślę, że warto jeśli ktoś lubi strategie. Mi się spodobała na tyle, że pomęczyłem się online z tymi prosami. Moim skromnym zdaniem, kontrola głosem, która się tak twórcy chwalili to jakieś nieporozumienie. Sterując padem gra się bardziej precyzyjnie.

Grę odstawiłem na półkę, ale jakby ktoś nabrał ochoty na online to dajcie znać. Można grać max 4vs4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w ta gre od 3 lat ...i tak servery online sa zdominowane przez liczbe dobrych graczy. Kampania endwar(singiel player)jest do duuksu na maxa Ai commander jest slaby I nie jest zadnym wyzwaniem. Gra na dzien dzisiejszy 4v4 nie istnieje gra sie tylko 2v2 I 1v1. Co do komend wykonywanych glosem to niektore sa zbagowane ale miedzy nami to I tak wykonasz komende szybciej przy uzyciu pada niz hs szczerze mowiac nigdy nie uzywalem hs do wydawania rozkazow tylko porozumiewania sie z innymi graczami. Jezeli jest jeszcze ktos zainteresowany ta gra I ma jakies pytania dotyczace gry to prosze pytac . Jesli ktos chce zagrac to tez z checia sie zgadam. Pozdrawiam I podnosze posta jako ze gra ta jest dla mnie numerem 1 w swojej dziedzinie.

Edytowane przez Rabdin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enterrulez

Wiesz może czy DLC z naszego PSstore działa z PL wersją gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu miałoby nie działać. Sam mam wersję anglojęzyczną i płatnych dlc nie pobierałem więc nie zapewnię, ale pobierałem dodatkowe bataliony i nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×