Skocz do zawartości
sunray

Szukam widowiskowej gry...

Rekomendowane odpowiedzi

mój starszy ciągle pyka w BF i CoD4 i mówi, że jest zachwycony ;] nie pogardzi również GT5 : P (właściwie to w niego gramy najczęściej na splicie ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam GT5 bez kierownicy, bo (w imię ojca i syna...) grając na padzie gra jest po prostu nudna.

MGS4 - 1080p 5.1, jednak widowiskowa to tylko na cut-scenkach

Uncharted - 720p Dolby Prologic II, strzał w 10tke gdy ojciec lubi filmy przygodowe i umie angielski, na pewno nie raz chciałby z Tobą zagrać

Burnout Paradise - 720p 5.1, widowiskowa,ba!, bardzo widowiskowa, lecz dla samoluba i nierealistyczna, ale who cares, to jest gra

Ratchet&Clank:ToD - 720p (5.1???), znakomita gra, znakomita, świetna i znakomita, wracałem do niej niejednoktrotnie i z pewnością ją przejdę następnych kilka razy POLECAM!, tym bardziej, że kosztuje śmiesznie mało

Tyle ode mnie, bo w te gry grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecam littlebigplanet gra cudo, mnie matka nie chciała wpuścić do konsoli bo grała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie opinie

A jakby dokupić pada, to LBP/ gry z serii Lego? Czy istnieje coś jeszcze, co spełnia moje pierwsze kryteria i jednocześnie w co można pogrywać w przynajmniej dwie osoby? (Buzz, nie wymaga extra pada)?

Pozdrawiam:)

Lego jak najbardziej Moi rodzice stwierdzili , ze to slodkie jest. Chociaz do grania to chyba jednak jak ktos ma mlodszego brata/siostre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj tacie poprowadzić fure w Motorstorm, a właściwie porozwalać ją parę razy POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uncharted - 720p Dolby Prologic II, strzał w 10tke gdy ojciec lubi filmy przygodowe i umie angielski, na pewno nie raz chciałby z Tobą zagrać

Akurat Uncharted chyba jako jedyna gra na PS3 posiada ścieżkę dźwiękową w DTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem tak. Kup LittleBigPlanet. Gra jest przeurocza, sporo sie dzieje na ekranie, nie ma tutaj brutalnych scen, Twoi rodzice beda sie bawic z Toba I nie daj sie zwiesc pozorom, gra jest dla hardkorowcow, szybko sie nia nie znudzisz, a jak masz dostep do neta to tym bardziej. Gdy natomiast juz przekonasz rodzicow to kup Uncharted mimo wszystko, bo to jedna z najlepszych gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie już w tym temacie wszystko zostało już powiedziane, a sam autor już nawet tu nie zagląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie już w tym temacie wszystko zostało już powiedziane, a sam autor już nawet tu nie zagląda

Pochopny wniosek )

Ale chyba wszystkie istotne tytuły zostały wymienione. Pewnie się skuszę na LBP i Uncharted, bo to drugie wiele nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pochopny wniosek )

Ale chyba wszystkie istotne tytuły zostały wymienione. Pewnie się skuszę na LBP i Uncharted, bo to drugie wiele nie kosztuje.

Fight Night 3 - kazdy ojciec lubi boks ;-)

Virtua Tennis 3 - proste do nauczenia sie podstaw i dajace duzo frajdy z gry nawet osobom, ktore graja pierwszy raz na konsoli.

Buzz Quizz TV - przetestowane na moich rodzicach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zestaw do przekonania staruszka do PS3 to kilka dobrych filmów na Blu-ray, Fifa 09, Gran Turismo 5 (ja od tego zacząłem :) ) Gwarantuje że przekona się od razu do konsoli! Nie stawiaj na ilość ale na jakość :)- jak nakupisz za dużo tytułów będzie jęczenie że za dużo wydajesz na gry ! Dobrym ruchem byłoby też podpiąć klawiaturę i myszkę pod chlebak i zaprezentować możliwości sieciowe konsoli-to też podziała!  Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grand Tourismo

"Paszoł won!"

Polecam Gran Turismo 5:P, Uncharted, LBP (szczególnie online - jak są lagi to dużo się dzieje  ;D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu tacie się spodobał MGS4 i Fight night 3... Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile lat ma twój ojciec i czy miał już kiedyś styczność z grami. Ja bym polecił Buzza, graliśmy kiedyś ze znajomymi po multi i po drugiej stronie była jakaś ekipa która cały czas jechała z pytaniami ze sportu, my ciemni z tego tematu i cały czas do tyłu byliśmy. Więc w końcu zawołałem mojego ojca, maniaka sportu wszelakiego, który nigdy nawet się nie zainteresował do czego jest to czarne pudło koło TV, a jak kiedyś zobaczył, że gram w coś to stwierdził, że głupi jestem bo gry są dla dzieci przecież :)No i wracając do tematu, jak się przykleił do TV to nie szło się go pozbyć, oczywiście ekipa po drugiej stronie zdrowo pozamiatana, a ojciec do dzisiaj się od czasu do czasu spyta czy nie pogramy w ten teleturniej o sporcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile lat ma twój ojciec i czy miał już kiedyś styczność z grami. Ja bym polecił Buzza, graliśmy kiedyś ze znajomymi po multi i po drugiej stronie była jakaś ekipa która cały czas jechała z pytaniami ze sportu, my ciemni z tego tematu i cały czas do tyłu byliśmy. Więc w końcu zawołałem mojego ojca, maniaka sportu wszelakiego, który nigdy nawet się nie zainteresował do czego jest to czarne pudło koło TV, a jak kiedyś zobaczył, że gram w coś to stwierdził, że głupi jestem bo gry są dla dzieci przecież :)No i wracając do tematu, jak się przykleił do TV to nie szło się go pozbyć, oczywiście ekipa po drugiej stronie zdrowo pozamiatana, a ojciec do dzisiaj się od czasu do czasu spyta czy nie pogramy w ten teleturniej o sporcie :)
Chyba zacznę już zbierać na BUZZA ;D tekst ojca dobry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LittleBigPlanet... Widowiskowa jakich mało.

Ja se chyba na święta sprawie LittleBigPlanet... :) Same pozytywne komentarze  na temat tej gry widziałem, więc chcę ją mieć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja se chyba na święta sprawie LittleBigPlanet... :) Same pozytywne komentarze na temat tej gry widziałem, więc chcę ją mieć. :P

a ja to moge tylko potwierdzić :) nie wahaj się brac ją na święta :) godziny świetnej rozrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam od malego juz gralem w maxymalne sieki i starzy nic do tego nie mieli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam od malego juz gralem w maxymalne sieki i starzy nic do tego nie mieli ;]

suuuper. Co do LBP to ja też chyba kupuje jakoś po świętach, wygląda ciekawie,a że liczy się miodność w grach, a wszyscy mówią, że ma dużo miodności to czemu nie spróbować, najwyżej wstawię na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×