Skocz do zawartości
Gość tilas21

Logowanie do PSS :/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tilas21

Mam problem z zalogowaniem sie do sieci PS i sklepu (jedno i to samo:P). Moge zalozyc nowe konto ale to niepomaga. Przegladarka internetowa dziala, moge odwiedzic rowniez strone PSNews (czy jak tam jej jest). Ponowne skonfigurowanie polaczenia nic niedaje - nadal wyskakuje komunikat "The connection with PS@N timed out.". Nieuzywalem konsoli do hackowania, crackowania czy proby odpalenia czegokolwiek co byloby nielegalne (oprocz divx poprzez streaming :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem.. ani tu na forum ani na żadnej innej stronie w necie którą odwiedziłem..

Skoro PS3 ma dostęp do Netu.. i przeglądarka działa.. to naprawdę nie wiem co może być przyczyną..

jeśli masz możliwość to sprawdź konsole u kogoś innego..

Konsola przestała działać z PSS tak z godziny na godzinę.. czy coś wcześniej robiłeś.. a może gryzie się coś z media serwerem.. jeśli jest włączony na PC.. to nie wiem.. może jakieś porty blokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

Nie wiem czy przestal dzialac z godziny na godzine bo ostatnio bardzo rzadko odpalalem czrnulke. A media serwer uruchamiam rowniez sporadycznie... Mam jeszcze nadzieje ze to cos z siecia, ale jesli net normalnie dziala... :/

No nic bede walczyl dalej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

Albo powiedzcie mi gdzie mam dzwonic albo pisac mailew tej sprawie gdzies do jakiegos dzialu tech. pewnie. W polsce jest taki oddzial juz?? :( NIEMOZLIWE ABYM BYL ZABNOWANY BO ZA CO??!!! <beczy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problemy z routingiem, w jakiej sieci jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę masz Dialog, a oni znani są z tego, że wszystko się u nich pieprzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tilas21

Ok wyszukalem rowniez ze moa byc problemy z portami a ze mam siec radiowa... :/ to moze byc przyczyna. Ide zaraz dzwonic do admina... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulek

Udało ci sie coś zdziałać? Mam ten sam problem. Przeglądarka chodzi bez problemu a w PSN mam cały czas Timed Out.

Mam Neostrade i Zone Alarm Pro. W firewallu wszystko odblokowałem i dalej nie chodzi. Wie ktoś co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×