Skocz do zawartości
furio

amerykańskie Pss-update wsteczna kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przed chwilką zadzwonił do mnie kolega i powiedział, że na amerykańskim PSS jest w Add-On'ach update dodający wsteczna kompatybilnosc do naszych kosol. Czy ktoś z Was może to sprawdzić bo jak akurat do 18 w pracy będę, a strasznie zżera mnie ciekawość...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyczy się tylko gier zainstalowanych na HDD. Moim zdaniem ten plik jest zwiastunem wkroczenia gier z PS2 na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest od roku conajmniej. Albo od zawsze? Pozwala na używanie gier (ps2), na konsoli ps3 z wsteczną kompatybilnością, które instalowały się częściowo na dysku ps2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plik jest od zawsze Nawet był chyba dopisek tylko dla wersji 60/20GB jeśli się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi sięwierzyć nie chciało jak to usłyszałem dla tego zapytałem się szanownego grona z forum :-)

W polskim Pss tez jest ten plik?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko na US i JP. Ale nie wiem bo na niego nie patrzyłem na naszym

Na polskim PSS, na pewno go nie ma. Być może jest na UK, nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc dziwne, bo plik ten rzekomo mial umozliwac emulacje gier z ps2 czesciowo instalujacych sie na dysku ( cokolwiek to oznacza), a jak do tej pory gry z ps2 jak nie dzialaly tak nie dzialaja(poza znana wiersja 60bg), wiec ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dosc dziwne, bo plik ten rzekomo mial umozliwac emulacje gier z ps2 czesciowo instalujacych sie na dysku ( cokolwiek to oznacza), a jak do tej pory gry z ps2 jak nie dzialaly tak nie dzialaja(poza znana wiersja 60bg), wiec ocb?

No o to, że do ps2 był twardziel. I jakieś gry z niego korzystały. I żeby na 60/20 giga można je odpalić, trzeba ten pliczek zainstalować sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a w EU PSS go nie ma bo obie (lol) gry ktore uzywaly HDD w PS2 nigdy nie zostaly tu wydane (bo HDD nigdy nie zostal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak a w EU PSS go nie ma bo obie (lol) gry ktore uzywaly HDD w PS2 nigdy nie zostaly tu wydane (bo HDD nigdy nie zostal).

Indeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kompatybilnosc wsteczna dla wersji 40GB jest juz na zawsze "przesadzona" tzn, ze nigdy nie odpalimy gry z PS2 na PS3? Powiem szczerze, ze teraz chetnie pogralbym w Gt4 bo nie chce mi sie biegac do drugiego pokoju pograc na PS2...

PS. Czy po zlamaniu systemu (o ktorym byla mowa ostatnio) kompatybilnosc wsteczna bylaby mozliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty co dla gier z PS2 narazić chcesz PS3 na uszkodzenie? PS2 kupisz za 200zł przerobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojej "trojki" przerabiac nie chce, pytam tylko z ciekawosci, z reszta PS2 tez mam ale w innym pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "złamanie" (które chyba okazało się fake'iem) nie wpłynie na odpalanie gier z PS2, chyba, że jakiś zapaleniec napisałby custom firmware do PS3 a do tego jeszcze daleka droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wole czarnulke-dziewice -.-

Chociaż ojciec daje kase na oryginały i mogę w budze zaszpanowac ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×