Skocz do zawartości
Grz3chu

error 8002AD23 & 8002A548

Rekomendowane odpowiedzi

TTL to nie jest jakas magiczna liczba niewiadomego pochodzenia. TTL = Time To Live, i oznacza przez ile routerow pakiet moze przeskoczyc zanim umrze (a czasem pakiet musi umrzec zeby nie zasmiecac sieci jak sie gdzies zaplacze i nie moze wyjsc). Jak wiec jak podlaczysz router, pakiety maja o jeden skok wiecej do wykonania aby dotrzec do celu, zatem wartos TTL bedzie o 1 mniejsza niz w przypadku podlaczenia bezposrednio do modemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam 1 router w domu to mam dać TTL wartość -1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ty chcesz dawac ta wartosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z errorem 8002AD23. Elegancko mogę skakać po XMB, chodzić po PSStore, ściągać pliki, fikać po przeglądarce, ale gdy uruchomię jakąś grę, która nawet nie korzysta z internetu (np. sporo demosów), następuje po jakimś czasie rozłączanie i wyskakuje error 8002AD23 - jestem automatycznie wylogowywany z PSN.

Internet mam w TKTelekom, 4 mbit. Podłączony jest on do modemu Crypto F330, a od niego idzie LAN do routera D-Link DL-524. Od routera idzie kolejny kabel do PC. Poprzez wifi sygnał ciągnie u mnie PS3 i laptop (PS3 mam na dole w domu, pokazuje nieco ponad 60% sygnału).

Podczas robienia testu połączenia w PS3 pokazuje mi, że mam NAT2, UPNP dostępne i cała reszta zakończona jest zawsze sukcesem. Przed chwilą próbowałem we właściwościach routera wpisać w DMZ adres IP konsoli, ale to też nie pomaga.

Co musiałbym zrobić? Z góry dzięki za jakikolwiek help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie ty chcesz dawac ta wartosc?

w konfiguracji routera mogę zmienić wartość TTL od -5 do +5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesli masz taka mozliwosc to chyba wartosc +1 powinna byc ok, ale takie manewry polecalbym jezeli bylyby jakies klopoty z siecia kalibru, ze nic nie dziala. Jezeli internet dziala to proponuje nie ruszac TTL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbym kupił switcha ?

Pomoglo by to coś ?

Przypominam tylko, że nawet jak podłącze mój kabelek który operator mi założył, to net w PS3 dalej słabuje, przez router to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym sie rozni switch od routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tez mam Multimedie ... podobny problem co wy , zadzwonilem do nich przyszedl pan technik i powiedzial ze modem ma prawidlowe ustawienia i nic nie moze zrobic , wiec sie pytam ze jak to mam od was pakiet a usluga nie dziala ... ale to ja niewiem co jest to musi pan zadzwonic do nich i powiedziec ze to nie wina techniczna tylko u nich na centrali .Dzwonie i sie pytam czemu to nie dziala i wogole , koles mowi ze mam wejsc w CMD tam wpisac komende TRACERT i nazwe servera z ktorym sie chce laczyc a nie polancza - z logow routera (netgear wgr614v7) wynika ze [ALLOW: fuk01.ps3.update.playstation.net] Source: 192.168.1.4 Saturday, 21 Feb 2009 13:00:32 .

Przeslac mu screenshoty z tracert i oni cos zrobia ... ha ha ha ... i dalej jestem w d***e bo niwiem czy to dokladnie ten adres.

DZWONCIE DO MULTIMEDI - i mowcie o problemie bo koles mowi ze ludzie nie dzwonia (mowcie ze chodzi o gry multiplayer na ps3)

plakac sie chce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURWA... mi już ręce opadaja ostatnio to od 2 tygodni w ogole nie mozna było grac przez neta czasem sie zaloguje na kilka minut i odrazu błąd i dupa a najgorsze jest to ze jescze mam znimi umowe na 1,5 roku T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde Killzine wyszedł a ja nie mogę grać w niego po sieci ! Cholerne Multimedia !!!!!

Czy ktoś posiadający internet u nich nie ma problemów z PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem. Również mam Multimendę i łącze się z PS3 przez router wifi (D-Link DL-524). Ciężko się zalogować, a jak już to i tak zaraz mnie wywali. Podłączone bezpośrednio do modemu działa cacy no ale nie mogę się podłączać bezpośrednio bo w domu dosyć często ktoś korzysta z Internetu -_-. Osrane MM, a umowa kończy się dopiero za 1,5 roku. W sumie dobrze wiedzieć, że to wina MM, a nie routera bo byłem już gotów kupić nowy.

Edit.

Proponuje zrobić do nich masowe dzwonienie, może wtedy coś z tym ruszą.

Edytowane przez Tamashi-chan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem po raz trzeci. Podobno wysłali zgłoszenie moje do samego Sony.

Wg. niech to nie jest ich wina, bo sprawdzali PS3 u siebie w bazie i działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde Killzine wyszedł a ja nie mogę grać w niego po sieci ! Cholerne Multimedia !!!!!

Czy ktoś posiadający internet u nich nie ma problemów z PS3 ?

Ja mam internet w mm i nigdy mnie nie rozłączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam internet w mm i nigdy mnie nie rozłączyło.

Poczekaj jescze cie to może spotkać, mi przykładowo pierwsze 2 miechy użytkowania ps3 tez wszystko cacy chodzilo az raz mnie wylogowalo i od tej pory sie mecze z tym gównem codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jescze cie to może spotkać, mi przykładowo pierwsze 2 miechy użytkowania ps3 tez wszystko cacy chodzilo az raz mnie wylogowalo i od tej pory sie mecze z tym gównem codziennie.

Wolałbym jednak żeby mnie to nie spotkało. Mam już pół roku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grz3chu, myśle a nawet jestem pewien że Sony tutaj nic nie zdziała bo jest to ewidentnie wina Multimedii, a to że u nich zadziałało przez chwile to według nich jest wszystko ok, ale mimo wszystko jak uda ci sie to w jakis sposób naprawic to napisz bo ja próbowałem już wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś by chciał to mogę wysłać na maila screeny z ustawieniami mojego routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie łącze sie przez router tylko prze kabel ale to nie ma znaczenia kiedys łączyłęm sie przez router i było to samo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej miejscowości jesteś? Ja jestem z Wrocławia i wszystko śmiga. Może w innych miastach jest z tym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego. Być może jest tak jak mowisz bo wiem że ludzie z gorzowa ktorzy maja ps3 maja taki sam problem jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Jestem z Bydgoszczy i Jeszcze tydzien temu mialem ciagle ten sam problem , lacze sie do neta poprzez kompa i modem . raz naewt mialem tak ze ciagle nie moglem sie polaczyc z netem na ps3 i dopiero na drugi dzien rano zaskoczylo .. przewaznie problem wyskakiwal jak gralem online w Burnouta i Tekkena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego. Być może jest tak jak mowisz bo wiem że ludzie z gorzowa ktorzy maja ps3 maja taki sam problem jak ja.

Też jestem z Gorzowa ale bezpośrednio z modemu śmiga mi normalnie.

Swoją drogą, ostatnio odnotowałem małą poprawę. Wymieniłem kabel podłączony od modemu do routera. I od dwóch dni mnie nie wywala z PSN. Co prawda wciąż są problemy bo jak wybieram "Play Online" na LBP to wciąż wyskakuje mi, że mam jakieś problemy z PSN (żeby nie było - po podłączeniu bezpośrednio do modemu ten problem nie istnieje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się zarejestrowałem by napisać w tym wątku. Po 2 miesiącach bezproblemowego działania psn od dwóch dni co chwile mnie rozłącza. Średnio co 5-10 minut czyli ledwo uda mi się odpalić multiplayer'a. Tak, oczywiście internet w multimedi. Najlepsze ze dzieje się to przy połączeniu kablem. Czyli jak widać nie ma znaczenia sposób podłączenia ;)

Edytowane przez fr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×