Skocz do zawartości
holek7

Ostatni dzień...

Rekomendowane odpowiedzi

W starej wersji forum była opcja dla ludzi ze słabym łączem ;) Wpuście i teraz coś takiego, to Bubu będzie happy...

Z jednym się zgodzę - logo... ale to kwestia gustu, ja na przykład wybrałbym MotorStorm'a :P Na przyszłośc mogłoby byc tak, że założmy co miesiąc głosujemy na forum jaka premiera gry w przyszłym miesiącu będzie najważniejsza, i wygrana gra ma swoje logo :D Np. w grudniu, jak widac  wygrał R2,a styczeń? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum coraz lepiej wygląda brawo dla Hadesa i wszystkich zaangażowanych bo wiadomo, że to masa pracy. Mam tylko taką małą uwagę. Czy można dodać opcje szybka odpowiedź?

Edit: Już mam jest w opcjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit: Już mam jest w opcjach :)

Ubiegłeś mnie w znalezieniu ;)

Co do zmiany tła głównej grafiki to zmiany bedą dokonywane pewnie co tydzień. LBP to fajny temat i może wpadnie na tapete ;) Co do "lighttheme" do tego forum, to zagadałem z Arabem aby coś takiego dłubnąć, w sumie to nie problem miec LOW i HI theme w forum a niektórym by to pewnie poprawiło samopoczucie, szczególnie że LOW by wygladało jak poprzedni them ps3forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możnaby białe tło i czarną czcionkę?

Jak już ktoś wcześniej napisał.... czarne tło i biała czcionka to katorga dla oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w końcu forum jakoś wygląda :) czuje się jak w domu teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demmet! heehe.. ja sie tu połapać nie mogę gdzie co i jak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman, ale wydaje mi sie, ze niepoprawnie funkcjonuje opcja ukrywania adresu email.. bo domyslnie jest zaznaczona, ale ikona koperty wciaz jest widoczna pod avatarem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arabku,

Zniknelo psn id :) Da sie przywrocic?

Jeszcze link do dzialu Users, ktory zawsze byl u gory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saincik, pojawi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem cz to tylko u mnie tak sie dzieje, ale nie moge wejsc na forum poprzez IE. W domu uzywam Firefoxa i wszystko jest ok, ale w pracy mam IE i nie mam mozliowsci wejscia na forum. Daloby sie cos z tym zrobic ? ( nie moge zainstalowac w pracy firefoxa )

Ps.

Musze pogratulowac opcji zmiany wyswietlanego nicka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×