Skocz do zawartości
holek7

Ostatni dzień...

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mi też się podoba :) w końcu nie ma jasnego tylko ciemne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie najgorzej to wygląda nie mówiąc już o tym, że bardziej pasuje do strony

Arab wracając do tematów klanowych rozumiem, że wrócą w takiej formie jak były wcześniej tak? No i mnie więcej kiedy można się tego spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 koszmarnie forum wyglada.

Po wyslaniu wiadomosci wywala na sg forum a nie wraca do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą tutaj zostało to udowodnione: http://www.ironicsans.com/owmyeyes/

Dobre to jest ale troche naciagane. Ta biala czcionka jest przede wszystkim pogrubiona i sposob w jaki sa ulozone te linie naprawdwe daje po oczach ( zaczelo mi pulsowac w glowie :) ). Poprzedni styl forum nie byl az tak kontrastowy (nie byla to czern #000000), czcionka tez nie byla full biala, i przede wszystkim nie bylo wszystko tak nadziubdziane gesto na stronie (jak tutaj). Czcionka byla duza, czytelna, kazdy post zajmowal sporo miejsca i wszystko bylo jakos tak schludnie porozkladane na stronie z odstepami miedzy wszystkim. Teraz trzeba szukac tresci postow wsrod tych wszystkich sygnaturek i obrazkow dookola..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Czcionka byla duza, czytelna, kazdy post zajmowal sporo miejsca i wszystko bylo jakos tak schludnie porozkladane na stronie z odstepami miedzy wszystkim. Teraz trzeba szukac tresci postow wsrod tych wszystkich sygnaturek i obrazkow dookola..

Powoli wyprowadzam to na prostą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Was ale mnie strasznie wkurza napis "Nowy" w wątkach w których pojawił się nowy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeee, a po czym widac, ze w danym topicu sa nowe posty? o_O

Po tym, że jest napisane za nazwą tematu "Nowy"

Na ps3 koszmarnie forum wyglada.

Po wyslaniu wiadomosci wywala na sg forum a nie wraca do tematu.

Jeśli chcesz żeby wracało Ci do tematu po wysłaniu wiadomości, musisz ustawić w profilu Opcje wyglądu forum->Domyślnie powracaj do wątków po wysłaniu wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, można by było oddzielić tematy przypięte, od innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje przejscia z forum do portalu :P i nowy design portalu tez by byl mile widzinay xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie marudźcie już... zawsze jak sie przesiada ktos ze starego na nowe wydaje się wszystko nie czytelne. Troszke czasu dajcie sobie i sie przyzwyczaicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj nie marudźcie już... zawsze jak sie przesiada ktos ze starego na nowe wydaje się wszystko nie czytelne. Troszke czasu dajcie sobie i sie przyzwyczaicie.

Raczej troszke czasu i wszystko poprawicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie moze byc , juz sie przyzwyczajam :D

Edit:

Tylko zeby nie wyrzucalo po napisaniu posta z tematu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie moze byc , juz sie przyzwyczajam :D

Edit:

Tylko zeby nie wyrzucalo po napisaniu posta z tematu ...

Jak to zrobić aby nie wyrzucało masz wyżej opisane ;) Musisz w ustawieniach swojego konta dłubnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo...właśnie zauważyłem, że to Hades jest opdowiedzialny za nowy wygląd... :P Jest ładnie, czytelnie (prawie)... może napiszę, co bym jeszcze dodał, czy ktoś z władzy no to zwróci uwagę czy nie, Wasza sprawa ;)

Więc tak:

-fajnie by było, gdyby dało się ustawić większą ilość postów na jednej stronie (znów wątek GTA IV ma u mnie 153 strony 0.o)

- Dla lepszej czytelności cienki biały paseczek po lewej stronie od posta, tz. oddzielający awatar itd. od treści posta, z pewnością poprawiłby czytelność.

<- tutaj ;)

- No i ustawienia w profilu są trochę chaotycznie rozmieszczone, wtedy było lepiej, tzn. zmien sygnaturę itp., itd.

pozdro i powodzenia w dalszym tworzeniu...

- aha, no i emotikonów nie ma...

P.S W ogóle wszyscy powinniśmy złapać "focha" czy coś, na araba, że sobie z nas zadrwił, ale 1. W sumie pownniśmy dobrze juz znać jego charakter, 2. Za bardzo na tym forum nam wszystkim zależy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie - pisze się: "araba", nie "arab'a" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj nie marudźcie już... zawsze jak sie przesiada ktos ze starego na nowe wydaje się wszystko nie czytelne. Troszke czasu dajcie sobie i sie przyzwyczaicie.

A jak nie chce sie przyzwyczajac :p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam bardzo, nie wiem czemu mi się tak "zangielszczyło", już poprawiam :)

Jest jeszcze jedna fajna rzecz, tz. jak się piszę wiadomość i w międzyczasie ktoś wyślę nową, to jak się kliknie wyślij, to nie wysyła i uprzedza, czy na pewno chcesz wysłać, bo ktoś wysłał przed tobą

Dzięki temu już nie będzie dwóch takich samych odpowiedzi, a później "sorry, nie zauważyłem, że ktoś już odpowiedział :P

#EDIT

@down

Ba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-fajnie by było, gdyby dało się ustawić większą ilość postów na jednej stronie (znów wątek GTA IV ma u mnie 153 strony 0.o)

- Dla lepszej czytelności cienki biały paseczek po lewej stronie od posta, tz. oddzielający awatar itd. od treści posta, z pewnością poprawiłby czytelność.

<- tutaj ;)

Ad 1 - zaraz zwiększę ilość postów/stronie

Ad 2 - a tak nie lepiej?

                ,

<---------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qtwa a może jeszcze numer konta dacie aby forum z automatu przelewy robiło? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super teraz wygląda i mam swoją opcję przejścia do nowego, nieczytanego posta, dzięki arab za wszystko i dzięki wszystkim innym zaangażowanym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad 1 - zaraz zwiększę ilość postów/stronie

Ad 2 - a tak nie lepiej?

                ,

<---------------

whooy lepiej :)

fajnie ze sie to rozwija na zywo :)

ja proponuje zrobic regularny comiesieczny konkurs na grafike u gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje zrobic regularny comiesieczny konkurs na grafike u gory.

O taaaa... Wy będziecie wymyślać a ja mam to sklejać do kupy, co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bawie sie w ustawieniach i mi wywaliło posta dwa razy... Właśnie nei wiem ile R2 i Far Cry 2 trwają, wolałbym dłuższą... ;)

Far Cry 2 ok 40h na wymaksowanie gry.. ale jest ogólnie  akcja..........jazda ............jazda............jazda.......nowe zlecenie........ jazda...........jazda.........jazda........jazda.........akcja

Res 2 nie wiem ciągle gram ale tam to jest AKCJA przez tak duże A że nie ma tu takiej czcionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×