Skocz do zawartości
Ryudo

Gry Wykorzystujace 2 Pady/ Multiplayer/co-op

Rekomendowane odpowiedzi

resistance i kane and lynch na pewno, na split screenie w co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

Od razu odradzam Kane & Lynch jeśli chcesz mieć miłe wspomnienia gry z bratem...

Na razie jakiś boskich gier na 2 osoby nie mamy, polecam WarhawK'a online na splitscreenie, Resistance Co-op - offfline (bardzo fajny)

Tekkenka, Virtua Fightera 5, the eye of judgment, jeśli lubicie karcianki (trzeba dokupić kilka boosterków by złożyć drugi deck)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancho

Virtua Tennis 3 - bardzo grywalna pozycja. Świetnie się gra też w debla jak masz przejściówkę i np. dwa pady z PS2 oraz jeszcze dwie chętne do gry osoby to jest miód, malina

Guitar Hero 3 - przy dwóch gitarkach jest największy wypas, ale przy konfiguracjach: gitarka + pad lub dwa pady też się gra sympatycznie

Fifa 08 - co tu dużo opowiadać, po prostu fajna piłeczka na dwóch. PESa nie podaję, bo moim zdaniem w tym roku wypuścili bubla.

Resistance - np. taki Cod4 nie pozwala na przejście całej kampanii w coopie na dwóch, a Resistance jak najbardziej. Fajnie się gra.

Lego Star Wars the Complete Saga - długo się opierałem przed tytułem, że jest niby dla dzieci. Ale jest mnóstwo gagów z Gwiezdnych Wojen, fajnie skonstruowane poziomy, mnóstwo postaci do wyboru, minizagadki. Bardzo przyjemna platformówka w coopie. Nie bać się jej, pierwsze wrażenie jest złudne. Szczerze polecam.

Cod4 - jak masz 4 osoby i dwa dodatkowe pady oraz duży telewizor to można pograć na jednej konsoli na splitscreenie. Jest całkiem fajnie. W dwie osoby moim zdaniem jest nudno, brakuje jakiś botów, żeby było ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do gry we dwóch najlepsza jest piłka nożna, PES2008 i godziny zabawy zapewnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za tak liczne wypowiedzi W domu mam na razie Resistance: FoM, teraz tylko dokupic pada i będzie zabawa Zastanawiam się również nad Guitar Hero III i mam takie pytanie : czy da się jakoś fajnie grac na padzie? Bo gitara będzie tylko jedna, zważywszy , że za samą gitarę osobno trzeba zabulic kolejne 250 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu odradzam Kane & Lynch jeśli chcesz mieć miłe wspomnienia gry z bratem...

Mnie się ta gra podoba i ją ci polecam : O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się ta gra podoba i ją ci polecam : O

Dla mnie ta gra ma sens tylko grając we dwoje. bo cienka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK

To jedyna gra po której żałuje tych 200zł... dla mnie nie jest warta 60zł :/

Sterowanie DRAMATYCZNE

Celność i strzelanie DRAMATYCZNE

Grafika Bardzo średnia

Fabuła jest dobra

I Głosy + rozmowy są fajne

Serdecznie odradzam, polecam ściągnąć demo można w nim zagrać na 2 osoby... (zawitało w czwartek na Europejskie PSN)

Dla mnie przejście tej gry to była męczarnia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowanie jest w pyte, celowanie i strzelanie jak dla mnie sie nie rozni niczym od strzelania np. w uncharted, a pozatym gra ma super klimat i warto w nia zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancho
Zastanawiam się również nad Guitar Hero III i mam takie pytanie : czy da się jakoś fajnie grac na padzie?

Z tą kiszką to bzdura. Powiem tak, żeby była jasność. Guitar Hero na gitarze jest rewelacyjne. Jest 100 razy lepsze niż na padzie, bez dwóch zdań. Z drugiej strony samo granie na padzie wcale nie jest źle odzwierciedlone. Jak pierwszy raz przysiadłem do niego jeszcze na PS2 to myślałem, że się w ogóle nie da grać, albo będzie właśnie kiszka. A wcale nie, w coopie grało się fajnie. Tak więc jak na pada (podkreślam JAK NA PADA! ) zrobili to nieźle i miejscami czuje się prawie gitarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole nie czuje sie klimatu gitary grajac na padzie to raz. Dwa to ze jest duzo latwiejsza gra. Oczywiscie mozna popykac ale gra gitara odzwierciedla midonosc tej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy sa jakies inne demka dla 2 graczy procz ToyHome, fify, kane&lynch?

Nie mam narazie kasy na pelne wersje a lubie sobie z kims pograc, np. w ToyHome z mama xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancho

Na pewno któryś, a może obydwa NBA. Nie pamiętam już, bo dawno testowałem z bratem: NBA Live 08 i NBA 2k8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy sa jakies inne demka dla 2 graczy procz ToyHome, fify, kane&lynch?

Nie mam narazie kasy na pelne wersje a lubie sobie z kims pograc, np. w ToyHome z mama xD

Toy Home na multi ?!?! jak to ?! to jest ta gra z samochodzikami ( caly czas mowie o demie ) ? Prosze powiedziec jak zrobic " na dwoch "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Toy Home na multi ?!?! jak to ?! to jest ta gra z samochodzikami ( caly czas mowie o demie ) ? Prosze powiedziec jak zrobic " na dwoch "

Hmmm klikasz 2 Players.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA, NHL od EA jest na dwoch graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszą w metryczce gry na GOLu to tylko na podzielonym ekranie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie, czy w cod 4 jest możliwość przejścia misji we dwóch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×