Skocz do zawartości
hajpek

Wspomnienia po psx

Rekomendowane odpowiedzi

aha no faktycznie była taka wersja :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy to powód do dumy.

a kto powiedzial ze jestem z tego dumny tylko mowie jak bylo mialem 10 lat nie pracowalem i nie bylo mnie stac na same orginalne gry a ile mozna grac w herkulesa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja też byłem mały, nie miałem na gry, nie pracowałem i... w Final Fantasy 7 grałem 2 lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ważne na czym graliśmy wcześniej bo łączy nas jedno ;) i doprowadziło aż tutaj  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nie zapomnie moich ton płyt z PSXmagazine... miałem chuba prawie wszystkie te czarne płytki póki nie powstało PS2

Do dziś pare mi sie ich zachowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale najmilej wspominam FFIX zaplacile mza pirata 150 zl tak mnie wywałowali cwele ale warto bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale najmilej wspominam FFIX zaplacile mza pirata 150 zl tak mnie wywałowali cwele ale warto bylo :D

150zł za pirata?... to albo byłeś MOCNO naiwny, albo ktos umiał Ci nieźle rozum wydmuchac że tyle dałeś hehehehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale najmilej wspominam FFIX zaplacile mza pirata 150 zl tak mnie wywałowali cwele ale warto bylo :D

Ja najlepiej MGS... Ile tą gre przechodziłem... w dodatku Bez karty pamieci... chyba rok... Ale FF sa spoko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małolat bylem wkrecili mi kokretnie PC nie mialem nie wiedzialem jeszcze o co kaman zaplacilem za 4 czyste plyty 40 zl i za przegranie kazdej po 30 hehe skarbonke musialem rozbijac pamietam ... ale keidys bylem leszcz teraz by mi zaplacili i dali gre xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja najlepiej MGS... Ile tą gre przechodziłem... w dodatku Bez karty pamieci... chyba rok... Ale FF sa spoko...

Zmień sygnaturę na mniejszą bo wali po oczach!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień sygnaturę na mniejszą bo wali po oczach!...

Może byćxD

a co do temtu... To jeszcze GT to była gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może byćxD

Od razu lepiej ;)

Co do gier na PSX... miał ktoś Jersey Devil? Biegało się diabełkiem po kilku fajnie przemyślanych lokacjach, typowa zręcznościówka ;)

I Jurassic Park, zaczynało się małym dino, później raptorem, babką uciekając przez las, T-rex'em i na końcu facetem który na statku miał rozwalić 2 T-Rex'y ;)

Najlepsze było to, że gra nie obsługiwała memory card tylko kody! Kod był jedynie na rozpoczecie wątku który składał się z powiedzmy 5 poziomów... jak zawaliłeś i zginąłeś w 3 poziomie to dupa, trzeba było iść od początku ;)

Mam obydwie nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez sie przylaczam do wspomnien o PSX ;D

@HAJPEK cos wspomniales o filmie z mistrzem i uczniem ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=aTJTAwoBIDY

(wiekszosc powinna go pamietac) ;D ;D ;D

jesteś wielki :) wszędzie tego szukałem i nie mogłem znaleźć :( ale to jest to o co mi chodziło :) mega reklama oblukajcie sobie :) dzięki :) dawno tego nie widziałem i nawet nie wiedziałem że w muza jaka tam jest to drumy :) ah wtedy sony umiało robić reklamy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba wykręcone to jak... :D Ale miło powspominać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtych czasach miałem taki pomysł aby ogolić włosy na głowie i zostawić tylko ix,kwadrat, trójkąt, kółko  ;D ale przeszło mi a fajnie by to wyglądało  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajnie? ;) To kwestia gustu (o tym się nie gada), ale na pewno zwrócił byś na siebie uwagę ;D

Spoko za linka do reklamy :P akurat miesiąc temu tez szukałem (zaczolem w wtorek i do piątku nic, ale w sobotę nie było co robić no to ogień i... BUM, znalazłem na YT, pamiętam ja z któregoś DEMO DISC ;D)

REKLAM ŚWIETNA tylko szkoda ze dźwięk nie zsynchronizowany :(

A co do czasów PSX: jak za długo grałem to mamusia mówiła "wyłącz to bo telewizor zepsujesz ;D" (jak miałem pegasusa w I klasie podstawówki to w feralną sobotę za długo grałem i TV się sfajczył :D :D :D BAAAARDZO STARY TV, a mamusia się nie znała nic na RTV, to myślała że wina gry. hehehe

A na tej reklamie to pokazują wszysttkie akcesoria?? czy ktoś zna jeszcze jakieś jakie były do PSX?

Jak by nie patrzeć w dużej mierze wspomogło NAMACO, dużo tych akcesori zrobiło do PSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz inne akcesoria do psx'a brak tylko analoga sony

http://www.vidgame.net/SONY/peripherals.htm

no niby bym zwracał uwagę ale to było za czasów mojego dzieciństwa :P a pamiętam jak włosy miałem koloru białego i postawione do góry  ;D ale wtedy się wszyscy gapili na mnie  ;D a wychowawczyni w szkole jak mnie zobaczyła to pierwsze co to -co robiłem z włosami?! :) byłem młody i głupi ;D ale mega to wyglądało :P

Tu mam tą reklamę co wyżej ale lepiej dopasowany jest dźwięk :)

http://pl.youtube.com/watch?v=0kIpXg2AHpU

jakby ktoś wiedział kogo są te drumy w tej reklamie to niech napiszę mi bo fajna muza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a były na psx'a jakieś gry gdzie można było łowić ryby?  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jeden tytuł, mam na emulator ISO...

"Fish Hunter" (czy jakoś tak), siedzisz i łowisz, niestety JP ;)

EDIT---

Czy Wam też nie daje odświeżać stron w forum lub po załadowaniu jakiegos tematu/strony w temacie wywala brak strony lub problem z połączeniem?...

Nie moge normalnie odpisywać w temacie :| Żadnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się w ogóle ciesze że chodzi bo przez cały dzień nie mogłem wejść na forum :( a jak już wszedłem to pół godziny dogrywanie  >:(

no to chyba tylko w Japonii wyszła taka gra na wędkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia z psx:

300h Final Fantasy IX

250h Final Frantasy VIII

400h Final Frantasy VII

950h Final Fantasy Tactics

300h Chrono Cross

Do tego mozna doliczyc rozne inne tytuly  od squaresoft kazdy ponad 100h

Wrazenia... bezcenne :D

Mam nawet memorke z savami do tego wszytskiego :D

@Hajpek: Ja gralem kiedys w cos pokroju "bass fishing"... calkiem wciagajaca zrecznosciowka w oprawie "lowienie ryb" :D Pozatym bodajze w Breath of fire 4 byla mini gierka lowienie ryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×