Skocz do zawartości
Gość danio32

Co lepsze PS3 czy PC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danio32

Witam.Mam sprawę ,otóż w najbliższym czasie będę miał możliwość zakupienia nowego PC-stary otrzyma siostra.Szukałem wiele informacji w internecie jednak wydaje mi sie że najlepiej jak zapytam sie was.Jeżeli chodzi o gry to praktycznie lepsze PS3 ponieważ nie zmieniają sie wymagania i nie potrzeba będzie jakoś wzmacniać PS3.Jednak wszystko tu chodzi oto iż na obecnym PC bardzo często korzystam z internetu(neostrada tp 655,2kb/s).Wiem już że można podłączyć internet do PS3 poprzez router,jednak powiedzcie jak wygląda czytanie i przeglądanie stron,włączania pojedynczych wątków(na Pc robie to za pomocą myszki).TO była pierwsza sprawa a druga to taka,że czytałem że można podłączyć myszkę i klawiaturę do PS3,ale klawiatura nie jest na złącze USB tylko tradycyjne,wiec czy to niebędzie problem?Czytałem również na tym forum,że niemożna grać w niektóre gry na klawiaturze.Teraz ostatnie 2 pytania.Pierwsze to to,czy jeżeli podłącze klawiaturę i mysz do PS3 to równocześnie będę mógł korzystać z joypadu?Druga rzecz,jeżeli zgram z płyty na dysk twardy PS3 gre-Medal of Honor Allied Asault(lubię w nią grać przez internet)i będę miał podłączoną myszkę i klawiaturę to będę mógł swobodnie grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snowee

jednak powiedzcie jak wygląda czytanie i przeglądanie stron,włączania pojedynczych wątków(na Pc robie to za pomocą myszki

Na PS3 też robisz to za pomocą klawy i myszki, masz normalna przeglądarke, albo wgrywasz Linuxa i masz np. firefoxa.

klawiatura nie jest na złącze USB tylko tradycyjne,wiec czy to niebędzie problem?

Zawsze możesz kupić przejściówkę z PS2 na USB, albo kupić nową klawiaturę z wejściem UBS. Nową znajdziesz już za kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pecet ma więcej ramul, i jest to jego niezaprzeczalna zaleta. Ja zrezygnowalem z peceta, mi ps3 z linuxem wystarcza. reszta zalrzy od ciebie

// edit by myself (następnego dnia rano): hehe, zostawiam na pokaz, że nie należy pisać będąc kompletnie pijanym :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Zawsze stawiałem na PC a nie konsolę ... Jednak od czasu wejścia PS3 zmieniłem zdanie. PC stare dalej mam ale zamiast nowego kupiłem PS3 i to jest dobre. Do ściągania filmów ( trailerow - bo tu nie można o piractwie gadać :P )itp mi wystarcza a gram sobie na PS3 .. Też tak zrób... Nie pożałujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

A co wiecie na temat grania tak jak pisalem w Mohaa lub inne gry (gry kupione pod PC) wgrane na PS3 bedą działac,oraz czy bedą chodzily wsztkie programy typu GG,Skype?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Stawiasz pingwina i się cieszysz komputerem. Tylko trochę mało RAM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG i owszem, jest kadu, są inne komunikatory pod linuksem. O ile mnie pamięć nie myli, skype nie odpalisz, bo nie ma wersji dedykowanej dla PS3 (niestety). O grach z PCeta zapomnij. Póki (a raczej nigdy to nie nastąpi) SONY nie da dostępu do układu graficznego (RSX) oraz odpowiednich sterowników pod linuksa, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

a to jak pozycze od kogos gierke na PS3 i wgram na ten dysk to bedzie mi dzialala bez plyty?a jak działają gry z PS2 na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie gry mozesz zainstalowac, o ile dobrze pamietam to sie da obliviona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

niechce rozwijac nowego wątku wiec spytam tutaj..jezeli bede kupowal PS3 to kupie rowniez telewizor..chce zeby to byl Sony i mogl podlączyc z PS3.na stronie sony czytalem ze do PS3 najlepsze są Sony LCD Bravia...jak uwazacie.warto wydac kase i jak tak to ktory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niechce rozwijac nowego wątku wiec spytam tutaj..jezeli bede kupowal PS3 to kupie rowniez telewizor..chce zeby to byl Sony i mogl podlączyc z PS3.na stronie sony czytalem ze do PS3 najlepsze są Sony LCD Bravia...jak uwazacie.warto wydac kase i jak tak to ktory?

Hehehe. Dziwne byłoby gdyby Sony na swojej stronie polecało modele telewizorów innych producentów. Poszukaj, są wątki odnośnie wyboru tv albo rzuć okiem do działu recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

to juz chyba ostatnie pytania do tego wątku.1 Linux(jezeli dobrze kumam to to chyba system operacyjny jak np. windows)wchodze do mediamarkt biore ps3 tv i pierwszego z brzegu linuxa i wchodze do domu podlaczam wkladam plytke instaluje sie i git?czy to mosi byc jakis spcjalny linux i ma swoją nazwe,kolega polecil mi  user friendly jednak niemam pojecia czy bedzie dobry i czy moze jest lepszy??teraz juz wiem ze na PS3 moge grac w gry..siedziec w necie..gadac na gg..ogladac filmiki w necie i to chyba wszystko czego potrzeuje..no tylko brakuje mi Mohaa przez neta :(ale cóż nie mozna miec wszystkiego.SamsungR82B-26 cali czy bedzie dobry do PSe

// edit by admin: musi być odpowiednio spreparowany linux, te co są na płytkach w MM nie będą ci działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

Ps3- lepsze do gier. może słuzyc jako kino domowe.

Comp- Lepszy do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danio32

niby moża podłączyć neta do PS3 a tu ktos pisze ze lepszy jest komp.przeciez jak wgram linuxa i podłącze neostrade to na kompie i na PS3 powinno byc tak samo?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxsites

To jest kwestia bardziej zmiany przyzwyczajeń i przesiadki z Windows na Linux.Ja mimo wielu prób nie mogę się przestawić na Open Office i już (chyba jestem za nerwowy). No i kwestia RAM w konsolce. Jest go trochę za mało do swobodnej pracy.

niby moża podłączyć neta do PS3 a tu ktos pisze ze lepszy jest komp.przeciez jak wgram linuxa i podłącze neostrade to na kompie i na PS3 powinno byc tak samo?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to jak pozycze od kogos gierke na PS3 i wgram na ten dysk to bedzie mi dzialala bez plyty?a jak działają gry z PS2 na PS3

Gier na ps3 nie da sie zgrac na dysk, plyta jest wymagana.

A plyty z ps2 chodza (tylko oryginalne) ale nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×