Skocz do zawartości
Gość kam

ps3 jako centrum rozrywki??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kam

Witam... Panowie  na poczatku musze powiedziec ze jestem nowy (jak widac :P), spedzilem troche czasu na "szukaj" lecz nie znalazlem  zadawalajacej mnie odpowiedzi na pytania.....  wiec zaczynamy :

Od pewnego czasu  interesuje sie zakupem  ps3 lecz nie wiem jednoznacznie czy..... ps3 bedzie pracowala z systemem glosnikow creative gigaworks 7.1 i bede mogl  sie cieszyc  dobrym przestrzennym dzwiekiem, posiadam 42" TV z HD i chcialbym  kupujac ps3 cieszyc sie mozliwoscia nie tylko grania ale  takze posiadania dobrej jakosci kina domowego, obrazowo ujmujac wchodze do domu naciskam pilot i moge sie cieszyc filmem  badz  muzyka.... a w wolnijeszym czasie oddac sie grom, stad  moje 2 pytanie  do uzytkownikow ps3  czy ta konsol jest funkcjonalnym centrum rozrywki ?  czy sa jednak z nia problemy jesli  uzytkownik  nie kupuje jej tylko z mysla o grze .....  dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

dobre pytanie ale łątwa odpowiedz: PS3 funkcjonuje jako centrum domowej rozrywki i tyle i nic wiecej  <foch> <foch> <foch> <foch> <foch>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako centrum rozrywki? Tak (z pewnymi zastrzeżeniami).

Czy będzie działała z twoimi głośnikami? A jakie mają wejście? Optyczne? Jeżeli nie, to będzie działała tylko z dźwiękiem w trybie 2.0.

Ewentualnym rozwiązaniem było by zakupienie amplitunera który obsługuje HDMI 1.3 i ma wyjścia na 7 głośników.

Jeszcze jedno: z tego co pamiętam, po optycznym możliwe jest jednie 5.1, 7.1 nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kam

dzieki za odpowiedzi ;) wydaje mi sie ze pokombinuje z ampitunerem i juz za niedlugi czas dolacze do  posiadaczy ps3 :) pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał najgłośniejszy odtwarzacz Bluray na rynku i drugi pod względem głośności (nie licząc xpudła) odtwarzacz DVD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×