Skocz do zawartości
c00kiemonstah

OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm moj temat zdaje sie zniknal... no coz, wiec ejszcze raz. chodiz mi o najlepszy dostepny tytul online na dzien dzisiejszy. oczywiscei chodzi mi o gry akcji wiec samochodowki i LBP mnie nei interesuja. mam zamiar kupic i nei wiem co wybrac... ale musze powiedziec ze najpewniejszym kandydatem jest resistance2. multi do 60 chlopa, klasy etc. co myslicie? jakies sugestie typy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdania na temat R2 są podzielone. Jednym się podoba innym nie i żałują że to kupili. Nie mam tego i bogu dziękuje. Na twoim miejscu poczekałbym do Killzone 2. Takie lepsze call of duty. Jeżeli interesuje cię szuter online to mogę ci polecić Battle field Bad Company. 90% otoczenia można zniszczyć. Wszystko na silniku frostbyte i havoc. Jest to gra 4fun. Nie ma tu rozgrywek klanowych. Po postu wpadasz i grasz. Dostępne są pojazdy od jeepów po helikoptery. Do czasu KZ2 powinieneś być zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym wzial Call of Duty 4, to chyba najlepszy online jaki kiedykolwiek wyszedl... ewentualnie Battlefield: Bad Company, nie okresliles w sumie rodzaju gry, ale moze jeszcze Little Big Planet :) no teraz widze zupelnie inna tresc wiec LBP odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam Call of Duty 4 , gierka swietna pod kazdym wzgledem, grafika , grywalnosc itd... Lub jak juz Maras napisal , wstrzymal bym sie do wyjscia Killzone 2 ( luty 2009 ), gierka zapowiada sie rowniez rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko polece LBP. Skonczenie gry na 100% jest wyzwaniem, oprocz tego online daje mnostwo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLECAM LBP!!!

Podaj mi powód dlaczego jej nie chcesz? Dziecinna? Nie lubisz platformówek? Za trudna?

Jeżeli mimo wszystko nie chcesz jej to może Bad Company?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance 2 / Call of Duty 4

BTW: Dlaczego LBP nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz LBP - nareszcie jakaś klasyczna platformówka na PS3, bez strzelania, latania itp. Idziesz w jedną stronę i jest masa funu. A masterowanie poziomów na 100% to duże wyzwanie. Do tego dochodzi niemal nieskończony czas gry na mapach stworzonych przez innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polece starego warhawka

Dlaczego?

Bo tani, rozbudowany online i duzo zabawy na split-screenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nei LBP? po prostu troche przysiadlem u znajomego i jakos "szalu nie ma". rzecz gustu widocznie :) ja lubie szybka dynamiczna i strzelajaca rozrywke jesli chodzi o online ;) pojawia sie widze BF:BC ale szczerze po pecetowej wersji battlefielda to mnei jakos odstrasza... hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD4 - pogromca wszystkich MULTI FPS'ów na PS3 i X360. Sam zachorowałem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w Resistance 2 i jestem zadowolony, duzo akcji, zadnych nawet najmniejszych lagow, gra cudo po prostu.

Na Twoim miejscu pomyslalbym tez nad Unreal Tournamentem, ale tutaj moze niech sie wypowie ktos kto gral w UT3 na PSie :)

Edytowane przez arqueek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że najlepszy tytuł dla Ciebie to Resistance 2.

60 osób w multi.

Napewno nie bedzie nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również uważam że najlepszy tytuł dla Ciebie to Resistance 2.

60 osób w multi.

Napewno nie bedzie nudno.

taka chmara osób to też nie jest dobrze, zwłaszcza na mniejszych mapach. Jest straszny chaos, strzelają z każdej strony, że nawet nie da się przymierzyć, jakoś taktycznie iść, tylko masą i strzelać tam, gdzie wybiegają rywale. 32 osoby to optymalna wielkość serwera do map z pojazdami, albo dosyć dużymi mapami infantry (jest już przyjemny wojenny zamęt, ale można konstruktywnie grać), albo jakieś 16-20 na mniejszych mapach, w starciach w korytarzach itp. Nie mówię konkretnie o R2, po prostu o sieciowych shooterach ogólnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka chmara osób to też nie jest dobrze, zwłaszcza na mniejszych mapach. Jest straszny chaos, strzelają z każdej strony, że nawet nie da się przymierzyć, jakoś taktycznie iść, tylko masą i strzelać tam, gdzie wybiegają rywale.

Nikt Ci nie każe grać na 60 osób :) . Zresztą mapy są przystosowane do ilości osób na nich grających - jeżeli grasz na 60 osób, to na dużej mapie. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym grał na małej mapie z taką chmarą osób. Wtedy faktycznie nie dałoby się grać. Istnieje też filtr, w którym ustawiasz sobie m.in. jakiej wielkości mapę chcesz, a to związane jest z ilością graczy na tej mapie :D .

Ja polecam Resistance 2! Ja dziękuję bogu, że ją mam! Jeśli chcesz postrzelać, kupuj tą grę. Nie zawiedziesz się się na niej. R2 nie bez powodu dostaje tak wysokie oceny. Masz multi do 60 graczy i co-op do 8. Czego chcieć więcej? Do czasu wyjścia Killzone 2 to jest najlepsze wyjście :D . Cod 4 też jest świetne, ale Cod 5 to prawie to samo, tyle że czasy inne (tylko dla fanów serii lub dla tych, którzy nie grali w CoD 4) ;) .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza FPS'ami polecam oczywiście LBP, Guitar Hero, Burnout (świetny online!), Motorstorm, Buzz (również daje czadu) i Fife 09 (meczyki ze znajomymi) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt Ci nie każe grać na 60 osób :) . Zresztą mapy są przystosowane do ilości osób na nich grających - jeżeli grasz na 60 osób, to na dużej mapie. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym grał na małej mapie z taką chmarą osób. Wtedy faktycznie nie dałoby się grać. Istnieje też filtr, w którym ustawiasz sobie m.in. jakiej wielkości mapę chcesz, a to związane jest z ilością graczy na tej mapie :D .

nie mówię, że sam fakt online dla 60 osób ma dyskwalifikować grę. Jednak nie powinno to być kartą przetargową co do jej kupna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się z Tobą w tym momencie zgadzam TheMichal. Taka rzecz nie powinna decydować o kupnie gry :D . Zwróciłem tylko uwagę na proporcjonalność wielkości map do ilości osób ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobil temat i nic nie napisal na koniec... hehe kupilem w koncu CoD4 i jestem bardzo zadowolony :) a wiecie moze czy jelsi chodzi o serwery to jest tylko taki auto search czy moze jest jakas przegadarka servow, jeszcze nie doszedlem do tego :) a i duzy plus ze nei cza bylo ciagnac patcha jak np w MGO Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak byscie nie zauwazyli, to on chce od was przeczytac o tym ze jego typ jest najlepszy. Wiec po co to? Olac goscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz o mnie? wiec lepiej sie chamuj z textami w stylu olac goscia. bo jak bys nie zauwazyl i tka kupilem co innego niz mialem zamiar... to raz... a teraz pytam zupelnie o co innego wiec zrob wszystkim przyjemnosc i zamknij sie jak nie masz do poweidzenia nic w temacie... pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie resistance 2 podobał sie bardzo w singlu,gorzej w multi,ale i tak daje rade.Unreal zdecydowanie tylko do multi,ale jak ktos lubi te klimaty.W  Far Cry'a 2,fajnie sie gra ale ciezko znalezc jakas gre.Tak poza tym to burnout i motorstorm wymiataja online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić BF:BC dla MULTI. Czy servery są ok, niema lagów itd.? Czy jest dużo chętnych do gry, gdy tylko będę chciał to zagram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×