Skocz do zawartości
c00kiemonstah

OnLine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
mowisz o mnie? wiec lepiej sie chamuj z textami w stylu olac goscia. bo jak bys nie zauwazyl i tka kupilem co innego niz mialem zamiar... to raz... a teraz pytam zupelnie o co innego wiec zrob wszystkim przyjemnosc i zamknij sie jak nie masz do poweidzenia nic w temacie... pzdr

Tragedia...

Mam zamiar kupić BF:BC dla MULTI. Czy servery są ok, niema lagów itd.? Czy jest dużo chętnych do gry, gdy tylko będę chciał to zagram?

Kupuj! Jedna z lepszych gier pod względem grywalności multi. Co prawda, w grze jest troszkę błędów które czasem potrafią wkurzyć ale to jest niczym w porównaniu jaka przyjemność daje gra ]:->. W służbie jest kupa polaków i pewnie to się utrzyma do premiery Killzone2. Czasem zdarzają się lagi ale wtedy zamiast się gorączkować i męczyć, lepiej jest zmienić serwer.

Paradoksalnie, najlepiej działają w dzień, kiedy amerykanie chrapią :) W takim razie co z euro serwerami?

Nawet COD4 tak bardzo mnie nie wciągnął w multi jak BF:BC!

Jeśli już kupisz, to daj znać, zaznajomię Cię z kupą fajnych ludzi w klanie.

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam kłopot straszny..jestem fanem Fify i gram tylko online..przeprowadzilem sie miesiac temu i mma nowy internet..Orange(Mieszkam w UK)lącze jest niby 5mb,i rzeczywiscie na internetowych tetach tyle wychodzi..problem jest natomiast z ps3..acha posiaidam router Netgear n150..-kiedy podlanczam ps3 bez kabla i robie test predkosci na ps3 wychodzi niedostepne włanczam fife world cup 2010 i mi przerywa strasznie..podłanczam kabel dsl do routera i w tescie wyskakuje mi ponieranie od 1.7mb do 4.0mb i wysylanie od 110kb do 400kb..to zalezy..ale minimum jest 17mb pobierania i 110kb wysyłania..ogolnie nie da sie grać..szczególnie wieczorami..rano idzie pieknie..co myslicie?lipa internet czy serwery zawalone?ogolnie jestem wkurzony bo wszytsko robie by pykac w fifke a tu lipa..co sądzicie koledzy?moze jest jakas rada?jakies programy przyspieszające lub cokolwiek?Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy przyspieszające to ściema. A to są uroki neta z sieci komórkowych. Polecam się zaopatrzyć w zwykłe stałe łącze. Net z sieci komórkowych dobry jest ale do przeglądania stron ale do grania już średniawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe bo raz mi sie nic nie zawiesza a raz zacina i to tylko wieczorami..dzwonilem do orange,robili testy i wyszlo 5.2mb download i 92m/s ping i upload 0.13mb/s i mowia ze musi smigać jak ta lala,ze to wina serwerów bo łącze mam szybkie..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na www.speedtest.net wyszło mi...ping-92, 5.2mb download, 0.30 upload....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te lagi są spowodowane podniesionym pingiem. Zmierz go sobie jeszcze, kiedy będzie Ci lagowało podczas gier na pingtest.net. Sam mam 30-/+(bez obciążania łącza, przez domowników) i nie zdarzają mi się lagi. Gdzieś czytałem że granicą miedzy płynną grą, a zdarzającymi sie czasami lagami - jest 60.

Edytowane przez Peter667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy kazdym logowaniu pisze mi na dole ekranu juz w grze fifa tak..-miałeś problem z polaczeniem do online. Hospitality opcje sa w opcji my world cup 2012...hmm wchodze tam i nic takiego nie ma tam..?

dokładniej pisze tam-they have a problem with uploading hospitality settings,you can setup manual on my world cup settings....nooo a tam niema takiej opcji..hmmm

 

Edytowane przez Fankis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wiecie co zrobiłem..?zrestartowałem modem(netgear n150) do ustawien fabrycznych tym malym przyciskiem na modemie,zainstalowałem moden jeszcze raz wkręcam fife world cup godziny wieczorne i leci jak ta lala..zero lagi....miód i orzeszki  normalnie..:)..mam nadzieje ze na dłuuugo..:)) bo walka o 5 lige idzie ostro:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu lipa..zas zacina..:(..nie wiem..szkoda gadać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wyżej już pisał: net z sieci komórkowych to sie nadaje do przeglądania stron i wysylania maili. Zapodaj se chłopie porządnego neta, jakies łącze stałe i podłącz kablem i gwarantuje Ci ze bedzie wszystko smigać jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,a odblokowałeś porty na routerze ? Poczytaj o " port forwarding psn" może pomoże :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×