Skocz do zawartości
Zaan

Co mnie wnerwia w wojnie konsol

Rekomendowane odpowiedzi

Wnerwia mnie ta cała wojna konsol i to bardzo, gdzieś się wygadać muszę bo w pracy i w domu nie mam z kim. Chodzi mi konkretnie o to całe podkradanie exkluziwek. Bo jeszcze pół roku temu, jak jeszcze nie miałem konsoli to łaziłem po forach (polskich i zagranicznych) i ile to ja się nie naczytałem na x'owych forach jakie to PeeSTrzy do odbytu jest i że czarne, i że pad, i piraty nie chodzą, a najwięcej się naczytałem, że exkluzve ma do dupy. Bo kto by chciał grać w Finala, przecież on do dupy, i MGS4 do dupy, oj naczytałem ja się. A teraz? Cały czas czytam: Bedziemy mieli Finala!!! jeee!!! I ja se tak myślę: I co wy się tak, kutwa cieszycie! Przecież wam się ta gra nie podoba, do dupy jest itede. No bo przecież raz, że psioczyli wcześniej, a dwa przecież skoro kupili iksa to założyli że w FF grać nie będą. No ii teraz doszło te enigmatyczne równanie na stronce Konami i znów się Xbje srają i skaczą z radości że MGSa dostaną. Czemu, ktuwa, oni tak się jarają na tego Metala skoro wcześniej tak na niego psioczyli?!?! Nie wiem i chyba tego nie zrozumiem. Ja osobiście nawet jak były by dostępne dla nas Gearsy to bym tego nie kupił... bo to crap. Dobra wygadałem się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te exclusivy, które m$ niby kupił, to moim zdaniem same podupadające serie bez przyszłości i prawdopodobnie ostatnie tytuły cyklu. Mądra polityka Sony w tym zakresie imo. Lepiej inwestować kasę w nowe projekty i nowe serie (uncharted dla przykładu), a te odgrzewane kupska wypchnąć rozwrzeszczanym dzieciom na xbl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku. Ja jestem świeżym posiadaczem PS3, wcześniej miałem tylko poprzednie wersje tej konsoli i jakoś nie czytałem for dyskusyjnych na ten temat. Ale teraz jak na to patrze mogę się z Tobą zgodzić, że ta cała wojna jest dosyć dziwna i bezsensu. Też tego nie rozumiem, chyba nasz naród już taki waleczny, że zawsze chce pokazywać różnymi środkami kto jest lepszy (ten co posiada PS3 albo Xboxa). Trzeba żyć z tym, ja sobie tłumaczę to, że to tzw dzieci neostrady wypisują same przekleństwa na konkurencyjną platformę, nie chce mi się wierzyć, że dorośli ludzie tak się zachowują. Więc chyba trzeba przymknąć na to oko i dać im dorosnąć :P

Ja nie daruje, że Fable jest na Xboxa tylko :( Kupiłem sobie jedynkę na PC i gra jest po prostu cudowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te exclusivy, które m$ niby kupił, to moim zdaniem same podupadające serie bez przyszłości i prawdopodobnie ostatnie tytuły cyklu.

Haha... Tekken i Final Fantasy kończące się na obecnych odsłonach? Powodzenia życzę.

Wojna konsol i inne tego typu brednie jest ok. Sprawia że rynek nie jest zastały, że ciągle coś się dzieje i żadna z firm nie może czuć się boss'em.

Problemem są ludzi... W sumie jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest tylko podazanie (slepe) za argumentami(czesto wogole niczym nie uzasadnionymi, na dodatek wyssanymi z palca) wannabe znawcow tematu przez ludzi (fanow/fanboy'ow) nieobeznanych, dla ktorych definicja wyzszosci konsoli jest posiadanie jednej z nich.

znowu cos nabelkotalem ale powinisci zalapac moj tok myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święta racja, kultowe serie (oczywiście nie wszystkie) schodzą na psy i taka jest niestety prawda... Sony dobrze robi że pokłada nadzieje w świeżych tytułach pokroju Heavy Rain  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Allu

Zgodzisz się, że ostatni dobry Tekken to Tag, a ostatni dobry Final to X ?

Ile lat to było temu?

Dodam tylko, ze ostatni dobry MGS to Snake Eater...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to zjeby sa nie umieja przyznac ze gra jest fajna i ze chetnie by pograli wiec mowia ze wszystkie exy na ps3 sa do dupy a jak wyjda one pozniej na xboxa to szal ze maja zajebiste exy z ps3 na swojim szajsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie denerwuje w wojnie konsol? Panowie (Panie rzadko) którzy poza "Swoją" konsolą nie widzieli innej, bądź, mieli z nią styczność w supermarkecie, a zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy.

Dla mnie wszystkie konsole (poza wii - to dla mnie duży gameboy) są świetne, na x'a jest masa gier, w które warto zagrać, to samo z ps3.

Niektórzy całą swoją "wiedzę" opierają na tym co "gdzieś, kiedyś wyczytali", a to... to właśnie jest żałosne.

Pozdrawiam normalnych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzw dzieci neostrady

Panu juz podziekujemy. Radze sie dowiedziec o czym mowisz, bo to az wstyd ;) Co wam przeszkadza ta wojna konsol? Nie chcesz nie czytaj tego, ja sie czasem lubie poklocic o to ktora konsola ma lesze gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panu juz podziekujemy. Radze sie dowiedziec o czym mowisz, bo to az wstyd ;) Co wam przeszkadza ta wojna konsol? Nie chcesz nie czytaj tego, ja sie czasem lubie poklocic o to ktora konsola ma lesze gierki :)
Otóż to. Ja przynajmniej mogę uzasadnić wyższość swojej konsoli i gier na nią. Ciężko idzie to posiadaczom X'a. Dlatego tak ich nie cierpię, wojują dla zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się jasno rozumieli. Jak jak powiedział kill ta wojna ma swoje dobre strony, rynek jest dzięki temu dynamiczny i dla nas przekłada się na lepsze gry (chociaż jak na razie to raczej należłoby powiedzieć ładniejsze gry) i niższe ceny. Ta wojna jest dobra, w pewnym sensie. Z tym że arqueek topik nazywa cię CO mnie denerwuje w wojnie konsol, czyli jakie jej elementy mnie drażnią. W ostatnim zdaniu swojego postu trafiłeś w sedno tego wszystkiego. Ja też się lubię kłócić o to która konsola ma lepsze gry. I się kłócę! No i fani X'a też się kłócą, z tym że najpierw mówią ze Finale i MGS'y są gówniate, a potem jak się okazuje że mogą dostać je na swoje konsole to posikują z radości. To jest dla mnie dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboxa można uznać za kompleks :D moim zdaniem bo mojej strony to wyglada tak ze ja sie nigdy nie wychylam i nie rzucam farmazonow jaka to moja konsola jest zajebista zawsze jej bronie w razie wojny bo jak spotkam typowego XboxMena który nie mial psx i ps 2 , psp nie wie co to demo one tylko mama mu kupila albo znajomy mu przyslal z zagranicy padlo to próbuje udowodni ze jego konsola jest zajebista a moja jest hujowa bo to g oboli chyba ze ktos chcial sie tego pozbyc i mu dal za darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego rodzice kupuja dzieciom konsole i gry zamiast zainwestowac w korepetycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dzieci siedzą wtedy przed kompem bądź tv, a rodzice mają święty spokój po całym dniu roboty, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo dzieci siedzą wtedy przed kompem bądź tv, a rodzice mają święty spokój po całym dniu roboty, niestety.

ale zeby 1 zdania po polsku nie umiec sklecic!!!

i to mnie wlasnie wk... w wojnie konsol... Dzieci debile, rodzicow debili.

Wlasnie takie osobniki robia najwiecej szumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdkę sprawie sobie xboxa, nie chce tu nawet porownywac tych konsol bo po co, na jedna konsole sa takie gry a na druga inne... mam ps3 bo na x'ie nie zagram w God Of War 3, Killzone 2, nie przespaceruje sie w home, z kolei kupie klocka, bo na ps3 nie zagram w Gears of War, Fable 2 i bede mial inny system achievement'ow proste i logiczne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Allu

Zgodzisz się, że ostatni dobry Tekken to Tag, a ostatni dobry Final to X ?

Ile lat to było temu?

Nie zgodzę się z pierwszym, za to w drugim masz rację. Co nie zmienia faktu że te marki nie umrą.

Dodam tylko, ze ostatni dobry MGS to Snake Eater...

Raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry MGS- Snake Eater? Nie rozśmieszaj mnie. Final Fantasy skończył się na X? Tak, ta część moim zdaniem była najlepsza, ale XII była też cudowna (kulała fabuła, ale gameplay był nie do zdarcia- i te liczne sidequesty!!).

Do tematu: Poprostu dla zasady trzeba mieszać z błotem to czego się nie będzie miało, a w głębi bardzo się tego chce, tylko głupio się przyznać- duma na to nie pozwala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GrayFOX o.... trudno się z Tobą nie zgodzić, chociaż ps3 nie mam już od jakiegoś czasu, to na pewno znów je kupie (niby miałem model 60gb..ale uhh, co chwile mi nawalał), a to dlatego, że najlepszym wyjściem jest mieć obydwie konsole i grać we wszystko na co ma się ochotę. Niektórzy besztają dany tytuł tylko z tego powodu, że nie ma go na "właściwej" platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panu juz podziekujemy. Radze sie dowiedziec o czym mowisz, bo to az wstyd ;)

Dobrze wiem co mówię, co innego jest dyskusja o wyższości jednej gry nad inna, czy jednej konsoli nad drugą, a co innego jest używanie słów.. jakby to powiedzieć... powszechnie uważanych za wulgarne. Takie osoby nie wykształciły sobie niektórych cech człowieka odpowiedzialnych za kulturalną rozmowę, za to u nich przewyższa po prostu głupota, bo inaczej tego nie można nazwać. Dodatkowo w 90% przypadków są to osobniki w wieku od 10 do 18 lat i istnieje już na nich określenie, właśnie "dzieci neostrady".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xboxowi tak naprawdę zazdroszczę piratów, dodatku do GTA4 który ma wyjść. Dobra główną zaletą iksa są właśnie piraty, na tym forum są też ludzie którzy uważają, że ps3 jest fajne bo nie ma piratów, dla mnie to jest śmieszne:). Ps3 ma super obudwe, xbox nie ma takiej ładnej ale nie powiem, że ix ma brzydką obudowe. Ogólnie kupiłem ps3 dla God of War 3 i może tak z miłości do ps2 ^^ gdyby nie to miał bym xbox'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ubolewam nad brakiem piratów na ps3. mam nadzieje że jak najszybciej ją shackuja, a osoby które zaraz będa pisać o tym że orginały są super itd niech się zastanowią nad legalnością swojej muzyki i filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraty jak to piraty - prędzej czy później się pojawią. Jest możliwość z 2 stron:

1) Przerobienie od strony Software'owej (coś na wzór PSP i odpalanie gier z dysku)

2) Od Hardware'owej - a dokładniej przerobić laser, co wiąże się z dużym ryzykiem uszkodzenia PS3

Te konsole nie powstały jednak, żeby ludzie grali na piratach! Spójrzcie na to, co się dzieje teraz z PSP. Ja już nie mam w co grać! Wychodzi coraz mniej gier. Przyczyną jest oczywiście piractwo :( . To smutne, ale prawdziwe. Piractwo zabija konsole. Musicie też o tym pamiętać :) . Trzeba kupować gry, żeby wychodziły następne.

PS. Zdunio - gdyby PS3 było już przerobione i odczytywałoby piraty, kupiłbyś God of War III, czy zassał z neta? Ja na 100% bym kupił. Trzeba dać zarobić ludziom, którzy robią tak piękne gry, jak choćby seria GoW :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×